320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

On siin ka Robinsonida fänne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Viive läks koju. Ma armastan sind Viive!!!
    jürgen
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #17
      Täiesti mõttetu saade......
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by Kosk
        Täiesti mõttetu saade......
        Kosk, kuidas sa saad nii öelda! Robinsonid on VÄGA tore saade!! Mina oma vanaema ja vanatüdrukust tädiga jälgime seda suure huviga. Iga laupäeva õhtu ja ka pühapäeva hommiku oleme justkui naelutatud teleka ette. Meil on kõik osad linti võetud ja kindlasti vaatame neid pimedatel talveõhtutel veel. Igatahes mina olen Siiri poolt kuna ta on noor ja ilus, aga minu vanaema hoiab pöialt Viivele, kes hoolimata oma kõrgest east niikaua vastu on pidanud. Ükskord oli meil vanaemaga sellepärast väike tüligi- vanaema tahtis mind õunakoogist ilma jätta ning ma viskasin teda kuuma kibuvitsateega...
        Igatahes loodan, et võidab keegi eestlastest kuna leedukad ja lätlased on pahad, aga eestlased head...

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by gaskoff

          Orginally posted by Kosk
          Täiesti mõttetu saade......
          Kosk, kuidas sa saad nii öelda! Robinsonid on VÄGA tore saade!! Mina oma vanaema ja vanatüdrukust tädiga jälgime seda suure huviga. Iga laupäeva õhtu ja ka pühapäeva hommiku oleme justkui naelutatud teleka ette. Meil on kõik osad linti võetud ja kindlasti vaatame neid pimedatel talveõhtutel veel. Igatahes mina olen Siiri poolt kuna ta on noor ja ilus, aga minu vanaema hoiab pöialt Viivele, kes hoolimata oma kõrgest east niikaua vastu on pidanud. Ükskord oli meil vanaemaga sellepärast väike tüligi- vanaema tahtis mind õunakoogist ilma jätta ning ma viskasin teda kuuma kibuvitsateega...
          Igatahes loodan, et võidab keegi eestlastest kuna leedukad ja lätlased on pahad, aga eestlased head...
          Ära enam oma vanaema kuuma kibuvitsateega vistka, onju! hahaha
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Kosk

            Täiesti mõttetu saade......
            pean tunnistama, et Kosk võttis mult sõnad suust!
            olen yritanud seda paar korda vaadata, aga võta näpust, kohe mitte yks teps ei oska sellisele jaburdusele kaasa elada! :P :P
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Kosk

              Täiesti mõttetu saade......
              Kosk sul on kolm asja mis sulle meeldivad
              a)õlu
              b)joomine
              c)jalgpall

              On aeg aru saada,et maailmas on peale neńde kolme asja veel toredaid asju.
              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

              Kommentaar

              Working...
              X