320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Aadu&co
      http://etv.err.ee/index.php?05629907&video=3483

      Tädi mitte ei sittunud lihtsalt ennast täis, ta sittus ennast ikka väga täis.
      Mitte et, ma temast ennem miskit arvanud oleks aga eks nüüd märkavad nii muudki inimesed.


      Antifad ahju.

      Vaatasin ka ära. Täitsa lõbus saadelõik. Ma ei ütleks et tädi ennast täis sittus. Üsna hästi suutis esineda, arvestades, et Pets nii konkretselt teda nurka surus. Tädi ajab lihtsalt arulagedat teemat, millesse ta ise kahjuks või õnneks usub. Tädil oli teemast ülevaade ja konkreetsed näited lauda lükata.

      Kommentaar


        Chelsea and England midfielder Frank Lampard gets more than he bargained for from his mascot, while fiancée Christine Bleakley is equally annoyed as the Outnumbered family join her in the stands, as part of Sport Relief.

        Lamps Sport Reliefis
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar




          Gurmaanidele midagi koduseks katsetamiseks.
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            this is how much i drank tonight
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu&co
              Ja ma olen täitsa selge.
              Nii pasa kvaliteediga videot ei pane ükski selge vend üles

              HD - palun väga:

              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Surfhousi raadioreklaamis: " Vaata poja, siin pildil on sinu isa esimene erekas..."
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                      Surfhousi raadioreklaamis: " Vaata poja, siin pildil on sinu isa esimene erekas..."
                      Nice, mul oli ka kunagi Erekas - ära varastati. Sellest ajast peale pole erekat nähtud...
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                        Nice, mul oli ka kunagi Erekas - ära varastati. Sellest ajast peale pole erekat nähtud...
                        Kui ma väike olin, siis võtsid suuremad poisid mu enda ereka peale. Päris rõve.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui ma väike olin, siis võtsid suuremad poisid mu enda ereka peale. Päris rõve.
                          Sinu võit. Sul oli tõesti kurvem lapsepõlv.
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Ma kruvisin oma erekale kummilapatsid külge, et jalgu täis ei pritsiks.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Aga mul ei olnudki erekat

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Aga mul ei olnudki erekat
                                Meil on tüdruk foorumis!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X