320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saabus kiri:
    Pealinnast eemal on tavalisel inimesel seda masendavat rünnakut raske taluda.Ärge tehke Meikarist kangelast, uuriv ajakirjandus võiks parem välja uurida,kes talle nõu andis otse ajalehetoimetusse minna,kellele on vajalik kõrvaldada parempoolsed erakonnad võimult, see on ju osa suurest kampaaniast. Ja jääb arusaamatuks,mida iga reporteri ja ajakirjanikuhakatis,kõik punaprofessorid jne. tegelikult tahavad? Ajakirjanduse ülesanne peaks olema ka rahva harimine mitte ainult hommikust õhtuni valitsuse kirumine.Võibolla peaks algatama arutelu selle üle, miks meil on nii palju vastutustundetuid lapsevanemaid,mis on pereväärtused. Võiks alustada kasvõi korjandust,et ehitada veel üks vangla ja kuulutada null-tolerants igasugusele kuritegevusele ,karistamatule varastamisele,röövimisele,peksmisele,lõhkumisele.M eie inimestele ei sobi Rootsi mudel.
    Aga härra Rein Raud on uus Andresen!
    P.S.
    Olime hiljuti Tallinnas koolitusel. Tallinn on vene linn! Vene keelne ja meelne!


    Murelikud naised Pärnumaalt.

    Kommentaar



      Kes ei näinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust

        Kes ei näinud.
        Ma ei saa aru.

        Kommentaar


          Mis siin täpselt hea on?

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Mis siin täpselt hea on?
            Ehk siis ebaterve? Maitse asi. Igastahes mind võttis muhelema küll. Viimane vanaproua oli sneaky bästard.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Ehk siis ebaterve? Maitse asi. Igastahes mind võttis muhelema küll. Viimane vanaproua oli sneaky bästard.
              Ma ei saa ikka aru.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma ei saa ikka aru.
                Arusaamatu rämpstelevisioon.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma ei saa ikka aru.
                  Ma ei saa su postist aru.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Ma ei saa su postist aru.
                      Mis seal liiga head on? Mis seal üldse on? Et telesaate publikust leiab mingeid kummalisi inimesi pole ju mingi uudis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mis seal liiga head on? Mis seal üldse on? Et telesaate publikust leiab mingeid kummalisi inimesi pole ju mingi uudis?
                        See polegi siin ju mingi uudiste nurk. Mulle näiteks pakkus see video rõõmu. Oli naljakas vaadata, et keegi 'kivikaid' teha ei osanud. Paar mutikest tegid huvitavaid lükkeid, mis mind üllatasid. Nii, et paar minutit oli mul küll fann.. Järelikult meil erinev huumorimeel, ja ega sellest olegi midagi katki, muidu olekski maailm jõle igav paik, kui kõik üheti arvaks (/oobvius kräpi lõpp).

                        Mina ütlen igastahes Shaqile aitäh jagamast, ja liiguks äkki edasi. Nii kõva video see tõesti ei olnud, et sellest nüüd terve lehekülg soiguda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          See polegi siin ju mingi uudiste nurk. Mulle näiteks pakkus see video rõõmu. Oli naljakas vaadata, et keegi 'kivikaid' teha ei osanud. Paar mutikest tegid huvitavaid lükkeid, mis mind üllatasid. Nii, et paar minutit oli mul küll fann.. Järelikult meil erinev huumorimeel, ja ega sellest olegi midagi katki, muidu olekski maailm jõle igav paik, kui kõik üheti arvaks (/oobvius kräpi lõpp).

                          Mina ütlen igastahes Shaqile aitäh jagamast, ja liiguks äkki edasi. Nii kõva video see tõesti ei olnud, et sellest nüüd terve lehekülg soiguda.
                          Aa, ok, ma ootasin kogu video ajal, et midagi juhtub ja seepärast ma uurisingi, et mis ja kes seal nüüd midagi teeb.

                          Kommentaar


                            ma ka ei saanud aru(xyi viitsisin uuesti üle vaadata ka muidugi), tänud seletamast.

                            Pink Project
                            on väga raju


                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              ˇKui Foxi valimisi kajastavad tegelased said teada, et Obama võitis










                              Pildid tekstiga http://www.theatlanticwire.com/polit...n-night/58766/

                              Kommentaar


                                Mis on handjob? Vastus on siin: http://ineedahandjob.com/Handjob/ORD...R_HANDJOB.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X