320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuu on tõesti tõsiselt ilus hetkel
    tunnike tagasi oli selline punakas, nüüd on rohkem kollakas
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      kuu on tõesti tõsiselt ilus hetkel
      tunnike tagasi oli selline punakas, nüüd on rohkem kollakas
      kusjuures hakkas kah see kohe silma

      kohati scary isegi nägi välja. kollane suur ring ja Tlnas isegi siuksed hõredad pilved ees, mis öösel paistavad mustad. sünge, aga ilus

      Kommentaar


        Taevas hetkel enamvähem selge ja kuu endiselt väga ümmargune ja kuidagi väga tumekollane...
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Ei tea, looks pretty normal to me

          Aga Pärt oli küll liiga hea. Ja Björki kehakeel peaaegu sama hea

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ma tahan seda laulu oma telefoni!


            lõika ise ümber

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


              Liiga hea
              My daddy was a bankrobber

              Kommentaar


                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Tartust on saamas raju geikeskus

                  Kunagisest ülipopulaarsest Tartu Naha- ja Jalatsikombinaadi klubist, kus tantsu keerutasid praeguse noorema põlvkonna vanaemad ja vanaisad, saab sügiseks Lõuna-Eesti geielu keskus.

                  --

                  "Klientide puuduse üle ma ei muretse. Tartus on palju tudengeid ning Lõuna-Eestis ei ole ju ka üht kindlat lõbustuskohta, kus geid segamatult lõõgastuda saaksid."
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      ma ise arvan,et tean Premier League'st kõike, niiet ütle, millega ma eksisin.
                      arsenali tulemusi ma tean. ma tean isegi West Bromi tulemusi. ma vaatan kõikide meeskondade mänge. Kui ma midagi ütlen, siis ma suudan seda öelda mängude põhjal.
                      n i c e
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Hasselhoff: "This show is so whacked!"



                        Kommentaar


                          deal or no deal

                          Kommentaar


                            järgmine reisihitt:

                            Kommentaar


                              norra eurovisiooni lugu ,teisi pole veel korralikult kuulanud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                                norra eurovisiooni lugu ,teisi pole veel korralikult kuulanud
                                Homo oled vä?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X