320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    ReVolt.
    Micro Machines oli.

    Kommentaar


      runescapega olid ajad. vanasti sai sellega päris head raha teenida tolle aja ja vanuse kohta

      Kommentaar


        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
        runescapega olid ajad. vanasti sai sellega päris head raha teenida tolle aja ja vanuse kohta
        Imestan, et sa runescapega naisi ei saanud.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Rivaldo hakkab jälle jalgpalli mängima. Sedapuhku Brasiilia tugevuselt teises liigas(kui ma õigesti aru saan).

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            No need kõik saated on puhas kuld.
            Kas kogu selle idioodi tegevus (ise esinedes ARSTINA) vähe vastuollu ei lähe kogu arstieetika ja muu sellisega?

            Videosid olen näinud. Kahju, et selline kusagile otsustajate sekka üldse jõudnud on.
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
              Kas kogu selle idioodi tegevus (ise esinedes ARSTINA) vähe vastuollu ei lähe kogu arstieetika ja muu sellisega?

              Videosid olen näinud. Kahju, et selline kusagile otsustajate sekka üldse jõudnud on.
              Minu arvates paneb just väga hästi. Ütleb inimestele, et kui midagi on valesti, siis käi arsti juures.
              Täna oli Kanal 12-s mingi hull jututuba, kus kohal olnud debiilnõiale helistas mingi mutski ja ütles, et tal on neljandat päeva palavik, aga ta arstile ei lähe, kuna ta ei usalda arste. No ja siis see nõid võttis talt läbi ekraani needust maha ja ütles, et nüüd peaks kõik okeika olema.
              Kui hästi läheb, siis see loll mutt sureb maha ja geenid on taas paremad, aga karta on, et selliseid lolle on meeletult. Viktor on sellega võrreldes maailma vingeim kuju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Minu arvates paneb just väga hästi. Ütleb inimestele, et kui midagi on valesti, siis käi arsti juures.
                Täna oli Kanal 12-s mingi hull jututuba, kus kohal olnud debiilnõiale helistas mingi mutski ja ütles, et tal on neljandat päeva palavik, aga ta arstile ei lähe, kuna ta ei usalda arste. No ja siis see nõid võttis talt läbi ekraani needust maha ja ütles, et nüüd peaks kõik okeika olema.
                Kui hästi läheb, siis see loll mutt sureb maha ja geenid on taas paremad, aga karta on, et selliseid lolle on meeletult. Viktor on sellega võrreldes maailma vingeim kuju.
                +1. Kasutades Mõnuagendi väljendit, siis neid igasugu debiilnõidu on Eestis selgelt liiga palju, kes oma uduga ehk mitte kõige helgemaid päid õigetest arstidest eemale hoiavad. Räägivad oma nõiduse pläma ning vb algfaasis ravitava haigusega inimesed jõuavad päris arstideni selgelt liiga hilja. Samas Vassiljev ehk seletab saates asja põgusalt ja käsib perearsti/eriarsti juurde minna. Mingit telefoni teel haiguste diagnoosimsit ja ravimist ei ole ega saa niipea olemagi. Paraku on inimeste usk sensitiividesse liiga suur.

                Ja noh, inimestele, kel pööningul kõik korras, on see saade ilmselt üks praeguse hetke parimaid huumorisaateid. Päris tõsiselt kohe. Kord nädalas pool tundi seda kuulata on väga tore iseenesest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  +1. Kasutades Mõnuagendi väljendit, siis neid igasugu debiilnõidu on Eestis selgelt liiga palju, kes oma uduga ehk mitte kõige helgemaid päid õigetest arstidest eemale hoiavad. Räägivad oma nõiduse pläma ning vb algfaasis ravitava haigusega inimesed jõuavad päris arstideni selgelt liiga hilja. Samas Vassiljev ehk seletab saates asja põgusalt ja käsib perearsti/eriarsti juurde minna. Mingit telefoni teel haiguste diagnoosimsit ja ravimist ei ole ega saa niipea olemagi. Paraku on inimeste usk sensitiividesse liiga suur.

                  Ja noh, inimestele, kel pööningul kõik korras, on see saade ilmselt üks praeguse hetke parimaid huumorisaateid. Päris tõsiselt kohe. Kord nädalas pool tundi seda kuulata on väga tore iseenesest.
                  No ma ei tea, ei hinda vist sellist huumorit. Ma üks kord üritasin vaadata aga hakkas nii piinlik, et olin sunnitud kanalit vahetama.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                    Kahju, et selline kusagile otsustajate sekka üldse jõudnud on.

                    Enamvähem ainus mõistlik vend riigikogus. Kui üksikkandidaadina kandideeriks kusagil, siis ma äkki läheks isegi valima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Enamvähem ainus mõistlik vend riigikogus. Kui üksikkandidaadina kandideeriks kusagil, siis ma äkki läheks isegi valima.
                      Solvunud valge mees Türilt?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        varupallivarupumpaja

                        Kommentaar


                          googeldage:
                          Kert Ämmapets
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            Kert Ämmapets
                            Tere, eile.
                            Once a Gooner, always a Gooner

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mongol Vaata postitust
                              Tere, eile.
                              Ehk on vihje Sven Sesterile? Kuigi liiga hea vast mitte.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Ehk on vihje Sven Sesterile?
                                Krt, väga hea tähelepanek.
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X