320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõmmi aabitsast saab meme

    Kommentaar


      Täna Chelsea v Liverpool mängul. Jänkid ikka ei jaga seda soccerit.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Kusjuures ma olen eluaeg mõelnud, et miks need näod nii õudsad olid.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Kusjuures ma olen eluaeg mõelnud, et miks need näod nii õudsad olid.
          Ma ei saa aru millest te räägite, nõukaajalaste jaoks olid nad vist armsad. Pigem tundusid need uusversiooni omad imelikud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Kusjuures ma olen eluaeg mõelnud, et miks need näod nii õudsad olid.
            Kui juba need lõustad tundusid õudsad, siis mis mulje sulle lapsepõlves multikas Suur Tõll jättis?

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Ma ei saa aru millest te räägite, nõukaajalaste jaoks olid nad vist armsad. Pigem tundusid need uusversiooni omad imelikud.
              Jep. Lapsepõlves tundusid ikka päris nunnud. Ainuke õudu tekitav lavastus oli Nõiakivi. Iga kord vererõhk tõusis, kui tegevus kivi juurde liikus.

              Vaatasin ühel päeval youtubest veel nõukaajal näidatud multikaid nagu "Kalif toonekurg" ja "Ülitark rünt". No tõesti. Ma oma lastele küll ei julgeks sellist kraami näidata, kui tahaks et nad öösel luupainajaid ei näeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Jep. Lapsepõlves tundusid ikka päris nunnud. Ainuke õudu tekitav lavastus oli Nõiakivi. Iga kord vererõhk tõusis, kui tegevus kivi juurde liikus.

                Vaatasin ühel päeval youtubest veel nõukaajal näidatud multikaid nagu "Kalif toonekurg" ja "Ülitark rünt". No tõesti. Ma oma lastele küll ei julgeks sellist kraami näidata, kui tahaks et nad öösel luupainajaid ei näeks.
                Vetevanast vist siiani õudusunenäod, kivinõid oli aga lahe tont, elasin talle rohkem kaasa kui sulole.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  No Siil udus oli ka ikka päris õudne, aga tagantjärele õige soundiga päris vinge

                  Kommentaar


                    http://etv.err.ee/v/uudised/tele/170...ad-lastesaated

                    Ringvaade pani paika TOP5 Eesti kõige hirmutekitavatest lastesaadetest. Seda "Kollast maski" ma vist ise näinud, vähemalt ei mäleta aga see võis tõesti karm olla (vt alates 2:00).

                    Kommentaar






                      "Siil udus" kahvatub nende kõrval. pealegi pole see ju eesti multikas.

                      Kommentaar


                        Kui palju vanasti tallinfilmis LSD, meskaliini ja seeni tehti?

                        Kommentaar


                          Võetud FBst.

                          Ma olen sajaga paha inimene. Aga et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et ma olen veel halvem inimene ja käin vahel, nagu kõik väikesed perverdid, Mäkis söömas. Nii ka täna, sest on kaunis laupäev ja seletamatul põhjusel tuli isu vastiku pisikese friikardula järele (loe: suure).

                          Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid lastekaitsest. Ühesõnaga, seletamatul asjaolul on meie faking lastekaitsjad jõudnud sinnamaale, et käivad koolides ahistamisest ja laste õigustest jutlustamas – a la et kui vanemad sunnivad putru sööma, siis helistage meile julgelt, me paneme need tropid vanatoid paika. Aga selle vabastusprotsessi juures pole needsamad piimavuntsidega lastekaitseaktivistid jõudnud selleni, et ära keelata alaealiste sisenemine Mäkki. Eriti Sõle omasse. Ja vot sellestsamast kitsaskohast johtuvalt istus minu kõrvallauas päris roogitav räimeohtu blondiin, püksid allpool sündsuspiiri, üks nendest tuttavatest spoileritätokatest sabakondil uhkeldamas ja sangad, nagu lõuna-eesti suitsusauna veepajal , külgedel turritamas. Ühesõnaga siuke eesti keskmine kasulik mudel, hapravõitu tugevusarvutuste kiuste kaks last omale muretsenud. Plika oli vast kolmene, poisiklutt, va särasilmaga naaskel, viiene. Ja manustasid mida iganes nende mänguasjadega kaasa antakse seal „pererestoranis“. Maja oli rahvast suhtkoht täis ja siis ühtäkki tüüris kassa juurest meie laudade suunas ähvardav roosa vaalaskala. Selline 100+ kg neidis, vanust napp üle kahe kümpi. Kulmurõngaga. Soojale päevale vastavalt oli ta ennast pakkinud roosa maika laadsesse suvesärki, jalas dressipüksid pingul nigu rakvere sardelli nahk. Tuli see noor vaalaskala koos oma muljetavaldava gravitatsioonivälja ja kandikuga, kus neli pakki friikaid, suur jook ja kaks burgerikarpi, meie rahumeelse nurgakese poole… Kõrvallaua lapsukesed jätsid oma kaklemise mänguasjade paremusedetabeli üle ja nende kardulaid täis suud vajusid lahti nagu pääsupoegadel pesaveerel kõõludes. Tüdruk jäi lihtsalt vait, sest ma saan aru, tema napp elukogemus polnud sellise loodusnähtusega jõudnud pisikesi silmamunasid retsida. Poiss aga, osalt valju häälega mõtlemise oskusest, osalt ehk ka õeraasu harimise huvides rõkatas: “No on see alles paks!”

                          Andestamatu möödalask. Emalaev tõmbas paugust külje ette, nagu viks tagaveoline masin, mille kässarit märjal teel hooga on krabatud. Vajus täie mühinaga lauakese juurde ja tõmbas käima ju vist juba hoolega ettevalmistatud plaadi, mida kaks hirmunud lapsukest ja läkastav noor ema, kellele poja kõlav ausus oli saiapudi kurku ajanud, nüüd kuulama pidid. Roosa fuuria esitas räusates etüüdi tohutult solvatud kodanikust, keda on rünnanud ülim kasvatamatus, tema hinge on verised vaod küntud, väärikus põrmustatud ja kas pisikesed tattnokad on üldse kuulnud, et mõni inimene võib paks olla sellepärast et ta on haige. Kui poisikese kilke peale vaatas meie suunas pool Mäkki, siis nüüd olime kogu söögikoha pilkude epitsentris. Kõike seda sõnamulinat sihtis roosa hüljes just poisi ja tüdrukukese suunas, mürkmao kombel pead vasemalt paremale õõtsutades, kätega gängstaneegrimuttide liigutusi tehes, nii nagu neid vahest taevakanalite musasaadetest näha on ning üüratu rinnapartiiga vastupidiselt pea rütmile lehvitades. Pea käis vasakule, tissid hooga paremale. Ja vastupidi. Šokeeritud ema ei suutnud minutiga ennast koguda ei laste kaitseks ega vabandamiseks – see hoolega ettevalmistatud ja mitmeid korda lihvitud sõnavaling oli terve Mäki friisind ja pisikesele venna käest haaranud tüdrukule valgusid suured pisarad silma…

                          Siis mul viskas s*ta ventikasse, sest ma ei salli, kui ilusaid pisikesi tüdrukuid ahistatakse, ja tõusin kulmu kortsutades püsti. Üritasin kohvikatla liikumismaneeri aimata ja ütlesin kõva häälega: “Jõu, piff, kuule! Ära vehi siin oma tissidega, ümberringi on väikesed lapsed, nad võivad viga saada! Loomulikult oled sa haige, igaüks, kes sind selle söögivaagnaga näeb, saab aru et sa oled väga haige. See on vist pärilik ajukrampia?” Ühesõnaga mu suu rääkis seda, mis keelel oli, ise lasin aga relvaseadust kibekähku peast läbi ja arutasin, et milliseid relvasid ma võin hädakaitse sooritamiseks kasutada, kui need nibud nüüd mulle hooga silmaauku lükatakse… Mis on sellisel puhul proportsionaalne kaitse?

                          Õnneks asi nii kaugele ei läinud. Hämmasaval kombel kiilus valgel neegril plaat täiega kinni, ta pööritas mõned korrad silmadega nagu sünnitav lehm ja tuhises lauanurgale toetatud kandikut kaasa haarates uksest välja.

                          Pisike tüdruk lasi venna käest lahti ja ronis oma emme sülle. Inimesed vabanesid tardumusest ja oli kosta mitmeid naeruturtsatusi. Minul aga läks süda pahaks ja tõusin minekule. Kõrvallauast möödudes patsutasin poisile õlale ja ütlesin: “Sa ei teinud midagi valesti, sul on täiesti adekvaatne maailmatunnetus! See oligi üks paks ja kuri loom, sellistega ole tulevikus ettevaatlik!”

                          Nii paljut siis laste kaitsmisest ja sellest, et ma olen paha inimene…

                          Autor : priit demiurg

                          Kommentaar


                            Tallinna TV Meedia keskpunkt tegi suurepärase vihje, et Eestile ei sobi presidendiks Edgar Savisaar!
                            Naissaatejuht siis ütles: "me vajame presidenti, kes saab oma rahadega hakkama ja ei vaheta naisi nagu sokke!" Selle peale Heimar Lenk ütles, et "just, väga hästi öeldud". Teine meessaatejuht kiitis ka takka.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Irina Embrich.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X