320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    laial rindel on see isa tegutsenud wiki andmetel.

    Maardu abilinnapea, partei osakonnapult Paldiskis, Tallinna linnavolikogu ja Kristiine halduskogu liige, Mustvee linnapea, varem tahetud ka Kiviõli linnapeaks, Peterburi linnavalitsuse liikme nõunik...

    tundub, et tõsine advokat

    Kommentaar


      Oh jeekim,kust te neid Kaure välja kaevate,mehe suust tuleb ju puhast kulda!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Oh jeekim,kust te neid Kaure välja kaevate,mehe suust tuleb ju puhast kulda!
        enamjaolt härra saadab neid ise ajalehtede üldmeilidele lahkesti.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar




          Kes kogu koolitust läbi teha ei jaksa, siis neil tasub vaadata alates 5:30 pealt.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Nancy ja muud loomad:

            Kommentaar


              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar



                +
                'Sweeper' by Steve Bruce, as read by Iain Macintosh
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Badass motherfu**er!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Kas Ossinovski sõnumis Rõivasele võis midagi sellist seista?

                      "Asi pole sinus, vaid minus. Ma kadestan seda inimest, kes kunagi sinuga koos saab olla."

                      "Vabandust, mul pole meie jaoks aega. Ma soovin keskenduda oma karjäärile."

                      "Ma pean end leidma ja koos sinuga ma seda teha ei saa."

                      "Praegu ei ole meie jaoks lihtsalt sobilik aeg."

                      "Ma soovin, et ma saaks öelda, et sa oled kõige erilisem inimene maailmas. Kahjuks ma ei saa."

                      "Me oleme oma eludes erinevates etappides. Me ei saa koos jätkata."

                      "Ma vajan ruumi."

                      "Sina väärid paremat ja ka mina."

                      "Sa ei meeldi mu kassile."

                      "Ma kohtlesin meie suhet kui oma dieeti - petsin seda korra nädalas."

                      "Me ei tee teineteist enam õnnelikuks."

                      well played Õhtuleht
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          https://quickdraw.withgoogle.com

                          Kommentaar


                            Njahh.. "The Great Wall of China" joonistamine oli huvitav.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt on seal kinnine nimekiri kraamist, miks muidu tundis ta minu kaunis lillekeses ära brokkoli ja skorpioni, mida mul ei õnnestunud talle varem selgeks teha.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Njahh.. "The Great Wall of China" joonistamine oli huvitav.
                                Great wall of China kogu omas ilus
                                Quick Draw .png
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X