320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust



    tähemärgid


    Ma tean et Tofule nii meeldib see content

    Kommentaar


      Kommentaar


        Dafakk

        Kommentaar


          Helle Kaasik @ Ringvaade
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Money well spent

            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              See põletus on päris hea ja ootamatu

              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                See põletus on päris hea ja ootamatu

                Sellessuhtes, et kindel 1-0 Greta accile, aga no kõik ju teavad, et Greta Thunberg on südametute äärmuslibede (nagu siin foorumis Ingmarid ja muud kaarnad) marionett, keda hoolimata haiguset lihtsalt julmalt enda narratiivide pealesurumiseks ära kasutatakse ning, keda kuulivestina kasutatakse. Samas see Save oli siiski 10/10 ja hats off.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  Sellessuhtes, et kindel 1-0 Greta accile, aga no kõik ju teavad, et Greta Thunberg on südametute äärmuslibede (nagu siin foorumis Ingmarid ja muud kaarnad) marionett, keda hoolimata haiguset lihtsalt julmalt enda narratiivide pealesurumiseks ära kasutatakse ning, keda kuulivestina kasutatakse. Samas see Save oli siiski 10/10 ja hats off.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    jaga palun infot, millised su esimesed päevad olid, kas sarnased nagu selles videos?

                    greeta ka hea naljakas, julgeb tatumi kallal nokkida, kes sõidab korra vaid ühega oma 33st autost, aga davose liidrite kohtumise kohta, kus iga poliitik LENDAS kohale oma ERALENNUKIGA, hoiavad oma suukesed kinni koos juriemmiga xxD

                    ei tea kas greeta ka teab midagi elektriautode akude tootmisest ning nende ohust keskkonnale pärast auto mahakandmist? xxD

                    need kahepalgelised libekad on ikka hea huumor kontigent, ise ka vist ei saa aru mida nad taga ajavad ja mida pooldavad.. vist vaid MSM pealkirju või mis jurka?
                     

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas xxD Vaata postitust

                        jaga palun infot, millised su esimesed päevad olid, kas sarnased nagu selles videos?


                        Sul on perverssed huvid. Soovitan abi saamiseks spetsialisti poole pöörduda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                          Sul on perverssed huvid. Soovitan abi saamiseks spetsialisti poole pöörduda.
                          Mul? Selgita palun oma mõtte tagamaad. Või tahtsid öelda et see ameerika liberastide woke maailma soomuutmise normaliseerimine on perverssne ja kõik sellised peaksid ravile pöörduma?

                          minumeelest sa pole ka maha laitnud Balenciaga reklaamiskandaali, mihkelsoni pervopilte, ega dragqueenide showde näitamist lastele. tundub et sinu näol on tegemist perverssuse pooldajaga, kui ma eksin siis lùkka mu syydistused ymber

                          Sa muidu siiani usud seda et venkud lasid Nord streami õhku? kui jah siis soovitan sul minuga koos arstile tulla ja vaatame mis arstid räàgivad meile. ps! minu perearst oli ka rahava sundvaksimise vastu erinevalt sinust ;-)

                          https://www.washingtonpost.com/natio...am-explosions/


                           

                          Kommentaar


                            Ma usun, et sinu ja orbitaaljaama erinevus seisneb selles, et üks käib oma uskumusi jalgpallifoorumis tuututamas j teine mitte :/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Ma usun, et sinu ja orbitaaljaama erinevus seisneb selles, et üks käib oma uskumusi jalgpallifoorumis tuututamas j teine mitte :/
                              Piip ja Tuututamas mängumaja
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xxD Vaata postitust

                                Mul? Selgita palun oma mõtte tagamaad. Või tahtsid öelda et see ameerika liberastide woke maailma soomuutmise normaliseerimine on perverssne ja kõik sellised peaksid ravile pöörduma?

                                minumeelest sa pole ka maha laitnud Balenciaga reklaamiskandaali, mihkelsoni pervopilte, ega dragqueenide showde näitamist lastele. tundub et sinu näol on tegemist perverssuse pooldajaga, kui ma eksin siis lùkka mu syydistused ymber

                                Sa muidu siiani usud seda et venkud lasid Nord streami õhku? kui jah siis soovitan sul minuga koos arstile tulla ja vaatame mis arstid räàgivad meile. ps! minu perearst oli ka rahava sundvaksimise vastu erinevalt sinust ;-)

                                https://www.washingtonpost.com/natio...am-explosions/

                                Esiteks, ei käi ma iga teema kohta kuskil pasundamas või arvamust avaldamas. Teiseks - kolmandate isikute sugu või seksuaalsus on mulle jah täiesti ükskõik. Kolmandaks ja neljandaks - usaldan enda arste. Viiendaks - sa tead kõigi inimeste kohta mis nad kuskil on öelnud või mõelnud? NSA sina vä?

                                nonoh - ma usun, et minu ja xxD erinevus maailmavaateliselt on teineteisest sama kaugel kui .... ma ei tea, mis kaks objekti on teineteisest üsna kaugel? Maa ja Pluuto?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X