320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust

    Samas su iidol on suht tuss ju, kui sellistelt inimestelt pwni sai. Isegi tussim kui päriselt 19-aastaselt tütarlapselt saada.
    tunned end natukene rumalana ka kui Sind ja Gretakest kergelt öeldes mõnitatakse..

    mõtled natukene ka palju (era)lennukid aastas keskkonda saastavad vs eestlaste autod ntx. v palju keskmine kliimapoliitik keskkonda saastab oma eralendudega?
    Tucker Carlson Exposes Pete Buttigieg Climate Change agenda! Pete had the secret service put his Bike into the back of his SUV then when he a 1/2 mile away f...

    Kommentaar


      Algselt postitas xxD Vaata postitust

      tunned end natukene rumalana ka kui Sind ja Gretakest kergelt öeldes mõnitatakse..

      mõtled natukene ka palju (era)lennukid aastas keskkonda saastavad vs eestlaste autod ntx. v palju keskmine kliimapoliitik keskkonda saastab oma eralendudega?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        eks greta ja tate mõlemad süsteemi ohvrid nagu sina ja mina. ja meil sarnasused ka nendega sina elad veel vanemate juures nagu gretakene, mina elan juba nauditavalt päris elu nagu tate.

        muidu video ka sulle kui palju grete ära kasutajad maailma reostavad. kahju et sa sellest aru ei saa kui silmakirjalikud su lemmik poliitikud on #foundclassifieddocs@bidenplacevol1vol2. ja see et sa nendest asjadest aru ei saa... ütleks et see näitab ära kui madal su intelligents, analüüsivõime ja haridus on
        kuid pigem ei ütle, sest ei taha lillekese õiekesi riivata, muidu läheb varsti kitule jälle..

        Kommentaar




          ExtraEmily on reaalselt Extra

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ajastus
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kes aru saab see saab, kes mitte siis YT: biden and children
                You do not have permission to view this gallery.
                This gallery has 1 photos.

                Kommentaar



                  indeed
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Mis pask see ExtraEmily nüüd oli? Ootasin et liiga heaks... läheks tükk aega

                    Kommentaar


                       

                      Kommentaar


                        :d

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          :d
                          Jep ja EL sanktsioneeris venelaste ettv6tted mis tootsid kvaliteetset lutikat6rjevahendite tootja tooted, k6ik ikka et russkidel v6iks kehvasti minna aga peaasi et oma rahval l2heks veel kehvemini, tyypiline EL poliitika ju.

                          Kommentaar


                            väike greeta on pooldab hamasi ja beebiterroriste
                            kuidas tal maailma päästmisega läheb? ja mitu korda teda juba "arreteeritud" on?

                            Kommentaar


                              No greeta fanboyd, varsti tyhistatakse teid kah kui siin usinalt greeta kaitseks s6na v6tate ja vale narratiivi esindate xxD #kommunsimwelcome



                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X