320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    üks neiu, üks aasta, paar-kolm kannu, kerged 639 ruutu. sviit.

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      ...
      Oo, liiga hea on hoopis see, et Vimeo't saab ka nüüd siia tirida.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Oota, aga muidugi veetakse lund ju maksumaksja raha eest ära, et milles siin küsimus on?
        Küsimust ei olegi. Kõik sündis tänu meie üllale suurele isale.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          kui te ästi teraselt jälgite, siis nääte et nad viskavad lumepallidega seda reporteriärrat

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                mismõttes nagu.. selline vend. Ega seal panid teised ka üsna hea tehnikaga(Y).

                Kommentaar


                  Küsimus: Mulle meeldib üks poiss, aga ma ei tea, kas ma talle. Ta on mu klassivend ning ka 16. Ühe korra ta kirjutas mulle, et äkki ma annaks msni ning hakkasime seal rääkima. Aga ta alguses ei saanud aru, kes ma olen ning ütlesin talle kohe, et ma olen ta klassiõde, et kas sa ära siis ei tunne?


                  Vastus.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Heh, hea vastus tõesti, aga mul on Sinust tõesti kahju, sest see poiss võibki ju ära kolida ja sa ei näeks teda enam kunagi.

                    Kommentaar


                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Jällegi ei viitsinud liiga hoolikalt vaadata, kas siin või mõne muu teema all on need läbi käinud. Kui on siis jätke vahele, eksole, aga muidu soovitan.

                        Australian comedy group 'Axis Of Awesome' perform a sketch from the 2009 Melbourne International Comedy Festival. Footage courtesy of Network Ten Australia. ...


                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Liiga hea...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                            kes on näinud filmi Devil, seljuhul ütleks selle peale, et saatan oli saalis sel hetkel. see olukord võrdus pea samaga kui su moosisai käest kukkudes maandub moosiga määritud pool põranda poole.

                            Kommentaar


                              Kui on olnud, siis on olnud, aga tasub vaatamist ka mitu korda:

                              Edit:
                              Ähh...ei saa mina seda pilti ette, läheb link:

                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X