320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Sa oled veits ajast maas, aga vaata siis juba Europe according to Estonians ka

        Kommentaar


          Rebecca Blacki "Friday" jätkuks

          Kommentaar


            Algselt postitas dnb Vaata postitust
            Sa oled veits ajast maas, aga vaata siis juba Europe according to Estonians ka

            Ma toda teadsin. Arvan et see ongi mingi uus video samalt tüübilt. St. minu jaoks oli uus.

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Ma toda teadsin. Arvan et see ongi mingi uus video samalt tüübilt. St. minu jaoks oli uus.
              oktoober 2009...

              Kommentaar


                Hercule Poirot vs jalgpall ehk siis trenn Michel Bruyninckx'i moodi
                Officieel kanaal van het vakblad De VoetbalTrainer


                taustifni bbc'st http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/9421702.stm
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  KurtValter@Twitter
                  Aus oleks, kui järgmiseks sunnitaks Tallinna ametnikke lipukestega ära märgistama auke asfaldis. Samaks võib jätta slogani: Sitt peremees

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Pelakiri kvaliteetlehest Saar võrdleb Keit Pentust elevandiga: näpid pimedas, aga aru ei saa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          homoseksuaal võib endale siukest pulli lubada. üks kunagi õigusintitutuudis õppind tuttav rääkis seiga, kus eksmiküsimustike kättejaganud saar pani eespingis istuvale piffile ära, öeldes, et noh, sa ka pesemas käinud.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            'fuck facts, speed matters' ehk operatiivsed uudised õhtulehe moodi:

                            enne
                            12:30 Eestlaste võimalike röövijate ja luure vahel toimus tulevahetus!
                            pärast
                            12:30 Eestlaste võimalike röövijate ja luure vahel toimus tulevahetus?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X