320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka kirjutama homme.

    Kommentaar


      Mul sõber läheb kah kirjutama homme
      Tahab hirmasti Ajaloost kirjutada eks näis kas näkkab

      Kommentaar


        ma üks sõber laenas ühelt sõbralt Hugo jaki, loodab 30 punni saada.

        patsan.

        Kommentaar


          Homme pastaka taga samuti.
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            Homme jah kirjutama,ausalt õeldes pole ultse valmistand ette.Loodaks saada läbi lihtsalt,kirjutada mingi möla kokku...

            Kommentaar


              mis seal ikka valmistuda...see on mitme aasta töö. Ei ole nii, et 2 päeva õpid ja kohe tuleb...

              Aga kasutage taku tsitaate, siis läheb memmedele hinge, kes hindavad.



              Ise kirjutasin mõned head aastad tagasi neegersportlastest. 80 punkti sain..ja kui keegi väitis et sporditeemaga kaasneb -20, siis oli ju täitsa perfekte värk

              Kommentaar


                Tsitaate peaks pähe õppima aga vot üldse ei viitsi...
                Vanad kirjandid lugesin ka läbi, et nähe milliseid vigu ma tavaliselt teen.

                Kommentaar


                  Ei tea kas asi on selles, et ei viitsi enam mõelda kirjandi kirjutamise peale või siis alles hommikune uim on sees, aga igatahes ei tundu kuigi huvitavad teemad millest kirjutada...
                  Aga kui peaks, siis 2. teemast võiks täitsa kirjutada ju kah.
                  jõudu jaksu abiturientidele igatahes!
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Noh, kuda kellegil läks kah? Ise kirjutasin sellest Tänapäeva maailma hirmudest. Suht normi ja pika jutu keskkonnast ja terrorismi ohust sai kirjutada, täpne teema minu jaoks.
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      Loodan ,et läks hästi. Kirjutasin spordi (Sport tähendab võitude hinda ja kaotuse kibedust) teemal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Totti Vaata postitust
                        Noh, kuda kellegil läks kah? Ise kirjutasin sellest Tänapäeva maailma hirmudest. Suht normi ja pika jutu keskkonnast ja terrorismi ohust sai kirjutada, täpne teema minu jaoks.
                        kui oleks vaja olnud ka kirjutada, oleks täpselt sama teema valinud

                        Kommentaar


                          MIna oleks valinud 7. teema, sest seal saab võtta mingi kaks raamatut ja iniseda 90 punktiseks. Nagu omal ajal sai tehtud teemaga Üksi inimeste seas

                          Kommentaar


                            mõtlesin pool tundi, kas võtta 4. või 7. teema. lõpuks võtsin ikka 7. ja loodan, et mu 2 raamatut ja inisemine on ka 90 punni väärt
                            ½121½

                            Kommentaar


                              kaua oli aega kirjutada?

                              Kommentaar


                                6 tundi. olin üks viimastest ja kasutasin 5,5h ära.
                                ½121½

                                Kommentaar

                                Working...
                                X