320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Küpsuskirjand? Kas see kes saab 20 pointsa on siis ebakompetentne gümnasist kes ei saa tulevikus elus hakkama või pole piisavalt "küps" et keskat lõpetada? haige nimetus!
    väga hea nimetus! palju parem kui lõpukirjand vms
    Küpsuskirjand on justnimelt see, et hinnatakse sinu argumenteerimisoskust, sõnavara kasutust, õigekirja jms. Ehk selle tulemusena peaks olema väga hästi näha, kas oled ka keskhariduse omandanud ning seda ka demonstreerida.
    lõpukirjand... et mille lõpp siis selle kirjandiga tulema peaks? elu alles algab ju!
    muid nimesid ei suuda mõeldaig ja need oleks kindlasti veel lollakamad, jeu!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      no offence sõber, aga kui sa üle 50 punni sellest kirjandist välja ei ime siis sa oled lammas.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
        no offence sõber, aga kui sa üle 50 punni sellest kirjandist välja ei ime siis sa oled lammas.
        2006.aastal sain 43 pointsa ehk ma olen lammas

        Painama jäi mind see et minust hulga targemad kirjutasid samma kanti ju läksid närvi vms. Muude eksamite keskmine oli mul 70 kandis, s.t. päris lammas nagu pole ka
        Ja samas puhta kolmedele õppija ja suvetööline virutas 85 peale kirjandi, kuskil nagu kisub loogika viltu
        AILTON

        Kommentaar


          millal peaks enam vähemtulemused teada saama ? kõik eksamid enam-vähem samaks ajaks ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            2006.aastal sain 43 pointsa ehk ma olen lammas

            Painama jäi mind see et minust hulga targemad kirjutasid samma kanti ju läksid närvi vms. Muude eksamite keskmine oli mul 70 kandis, s.t. päris lammas nagu pole ka
            Ja samas puhta kolmedele õppija ja suvetööline virutas 85 peale kirjandi, kuskil nagu kisub loogika viltu
            Kirjandiga on nii, et need õnnestuvad, kellel peavad paremini närvid vastu, ja kes suudavad tol hetkel paremini mõtteid koguda. Grammatika peab ka vastu pidame enam vähem.
            Aga sellega olen nõus, et inka oli päääris pähkel. Mõtlesin, et kui mata läheb v**tu (mis ilmselt juhtub), siis vähemalt inkast normaalsed punktid, aga ei midagi...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Ja samas puhta kolmedele õppija ja suvetööline virutas 85 peale kirjandi, kuskil nagu kisub loogika viltu
              järelikult oli oskaja vana, lihtsalt vähe laisk või seni ebaõnnestunud ehk taaskord tõestus, et hinded ei huvita kedagi ega näita muud kui hoolsust.
              Eks mingisugune osa on ka õnnel kirjandi juures, aga eks korralik ja küps abiturient peaks igasugusest olukorrast kenasti välja tulema
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Ju need Inka koostajad vaatasid, et eelmine aasta olid head tulemused, keerame sellel aasta lõpetajatel asja perse.
                Päev hiljem ajab tõsiselt marru. Vaatasin uuesti eelmiset aastate eksameid ja need polnud üldse nii rasked.

                Kommentaar


                  Väga hea ju iseenesest! Inglise keele eksam ongi ju aastaid olnud selline punktitooja, kus kõik skoorisid korralikult kõrgeid punkte (ei tea vist kedagi kes oleks alla 60 saanud vms). See aga selgelt ei peegelda kõikide oskusi aines. Väheke raskem, et eraldada terad sõkaldest oleks ju norm.
                  Ma ei tea muidugi KUI raske ta nüüd tuli, sest üle ka ei maksaks pingutada nagu seda oli mate eksamiga eelnevatel aastatel...
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Kas mulle tundub või on nii et iga aasta lähevad eksamid raskemaks. Mulje jääb nagu haridusministeerium keerab meelega vinti peale, et sorteerida ülikooli jaoks rohkem sobivamad välja. On ju palju räägitud et Eesti hariduspoliitika ülikoolide vallas on alla käimas. Lõpupaberi võib omandada igaüks kel vähegi nutsu ja mõistust on.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ju need Inka koostajad vaatasid, et eelmine aasta olid head tulemused, keerame sellel aasta lõpetajatel asja perse.
                      Päev hiljem ajab tõsiselt marru. Vaatasin uuesti eelmiset aastate eksameid ja need polnud üldse nii rasked.
                      No see on enamvähem kõigi ainetega nii aastati. Koostajad keeravad ühel aastal vindi üle, siis tehakse jälle natuke kergem (tavaliselt kukub välja liiga kerge), siis tehakse jälle raskem (välja tuleb ehk liiga raske) jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                        Kirjandiga on nii, et need õnnestuvad, kellel peavad paremini närvid vastu, ja kes suudavad tol hetkel paremini mõtteid koguda.
                        Jama. Kirjandis on oma punktid, mida pead täitma ja kui need ära teed, siis ütleme nii, et 75+ punkti on kindlasti käes. Esiteks väldi kirjavigu. Teiseks pane sisse korralikud tsitaadid ja ikka päris mitu. Kolmandaks pane kirjandisse korralikud raamatunäited, soovitavalt siis mittekohustuslikust raamatust (Kui sul on ikka Hesse tsitaat kirjandis sees, siis jätad endast päris targa mulje). Neljandaks jälgi, et kokkuvõttes vastaksid sissejuhatuses püstitatud küsimusele. Ja kõik. Ise sain täiesti umbluu-mulli ajava kirjandiga niimoodi 88 punkti.

                        Kommentaar


                          need keska eksamid on jube jaburad tegelt....

                          kui kirjand on kohustuslik, siis peaks mate ka olema....

                          mul üks tuttav virutas mate ja füssi üle 90ne.. kirjandis sai mingised 30-40 punkti ja oli väga rahul, inkus ka ei olnd just hiilgav tulemus(ei mäleta palju). mõni ei ole humanitaarainetes absull pädev, mõni jälle ei jaga matest munnigi.. miks siis üks pask on kohustuslik, teine pask ei ole...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            need keska eksamid on jube jaburad tegelt....

                            kui kirjand on kohustuslik, siis peaks mate ka olema....

                            mul üks tuttav virutas mate ja füssi üle 90ne.. kirjandis sai mingised 30-40 punkti ja oli väga rahul, inkus ka ei olnd just hiilgav tulemus(ei mäleta palju). mõni ei ole humanitaarainetes absull pädev, mõni jälle ei jaga matest munnigi.. miks siis üks pask on kohustuslik, teine pask ei ole...
                            täpselt =/ . Kui ma valida saaksin siis ma kirjandit ei teeks, sest mul tõesti eesti keel koolis kõige nõrgem aine. (Vene keel pole aine)

                            Kommentaar


                              Inka eksam sooritatud, suuline 20p
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                                Inka eksam sooritatud, suuline 20p
                                oma kooli õpsid ikka ümardavad 18 pealt 20le eks? Tegelikult kiitos. Eksam soorutatud isegi kui kirjalik sinna samusesse läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X