320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas varix Vaata postitust
    no kuidas valmistumine edeneb?
    Kirjandiks valmistutakse mingi ette ve?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Kirjandiks valmistutakse mingi ette ve?
      magatakse natuke ikka jah

      Kommentaar


        #18
        Venelastele antud teemad tundusid tunduvalt lihtsamad. Need on järgmised:

        1. On raamatuid, mida loetakse alati
        2. Armastatud luuleread
        3. Kirjanduslike kangelaste saatel lapsepõlvest noorukiikka
        4. Elu on antud heategudeks
        5. Armastuse proovilepanek
        6. Milles seisneb tänapäeva inimese tugevus ja nõrkus
        7. Internet avab maailma
        8. Mõtiskledes kaasaegse televisooni üle
        9. Millist rolli mängib minu elus muusika/teater/kino/sport?
        10. Eesti — turistidele huvitav maa

        Kommentaar


          #19
          Lihtsamad teemad on alati ohtlikumad. Seal on ju nii kerge sellist pläma ajada, millel mingit väärtust ei ole.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Venelastele antud teemad tundusid tunduvalt lihtsamad. Need on järgmised:

            9. Millist rolli mängib minu elus muusika/teater/kino/sport?
            Kust leidsid need?

            See 9-s teema oli ju eelmine aasta põhikooli Eesti keele lõpueksami kirjanditeema
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Kust leidsid need?

              See 9-s teema oli ju eelmine aasta põhikooli Eesti keele lõpueksami kirjanditeema
              Delfis olid täitsa olemas.

              Kommentaar


                #22
                Kõigel on hind, aga vähesel väärtus

                Kui enne eksamit lootsin üle 70 ja 60-70 oleks ka veel rahuldav, siis selle kirjandi eest mis nüüd sai teha... Ei oskagi midagi arvata. Suht persse läks kirjand. Pool 2 tuli mõte, et oleks võinud võtta 6. teema, aga siis oli juba hilja. Esialgsel kaalumisel jäi lisaks eelnevale kahele valikusse ka 8. ja 9. teema. Nii palju kui kuulsin muljed, läks teistel klassikaaslastel ka aia taha.

                Polnud päris minu teema ükski neist.

                Kommentaar


                  #23
                  läksin juba enne keskkonna peale välja:P

                  Kommentaar


                    #24
                    Kirjutatud ja kirjutamata seadustest
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma võtsin "Kunstiteosed, mis on muutnud mu ellusuhtumist". Ma natuke kartsin alguses seda võtta, et äkki nad mõtlevad rohkem kujutavat kunsti ja muusikat mitte, aga ma tahtsin rohkem muusikast kirjutada. Alguses valisin siis kümnenda teema, selle hiilgav elatud elu. Jõudsin järeldusele, et palju ei oleks osanud jaurata. Aga "Meedia noore põlvkonna kujundajana" tundus kuidagi kergema vastupanu teed minemine, et selline leierdatud teema, millest ma praktiliselt proovikirjandi juba kirjutasin. Ma mõtlesingi, et kirjutan siis sellest, aga lõpuks otsustasin kunsti kasuks. Õigesti, ma arvan.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algul mõtlesin, et kirjutan 7-ndal temal ehk siis Kunstiteosed, mis on muutnud mu ellusuhtmist ja kirjutan jalgpallist . Kuid siis mõtlesin, et äkki lugeja ei saa aru jalgpallist kui kunstist ja valisin Eesti mured on ka minu mured

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Maris Vaata postitust
                          Ma võtsin "Kunstiteosed, mis on muutnud mu ellusuhtumist". ......
                          Jess!
                          Meil oli Dianaga arutelu, et millise sa valisid. Mina arvasin ära.

                          Aga mina oleksin ise ilmselt valinud Mati Undi tsitaadi teema ja kirjutanud keskkonnast ja rohelisest mõtlemisest/maailmavaatest.

                          Kommentaar


                            #28
                            Läksin ka keskkonna teema peale välja ja kukkus enam-vähem välja. Eks siis juunis selgub, mis sai.

                            Jube kahju ainult, et ma seda kirjandit enam kunagi ei näe!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Maarja Vaata postitust
                              Jess!
                              Meil oli Dianaga arutelu, et millise sa valisid. Mina arvasin ära.

                              Aga mina oleksin ise ilmselt valinud Mati Undi tsitaadi teema ja kirjutanud keskkonnast ja rohelisest mõtlemisest/maailmavaatest.
                              Viis punkti ja pakk pliiatseid!

                              Kommentaar


                                #30
                                rahvusriigi võimalikkusest 21. sajandil
                                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X