320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kooli mitu nägu.
    aah, see teema tõmbaks mind küll väga käima. 200 sõna oleks lihtsalt veits vähe. kahju, et täispikk kirjand riigieksamina nüüd läinud on.

    Kommentaar


      Kas keegi oskaks seletada mida tuleb teha, et eksami tulemusi SMS'i teel teada saaks?

      Kommentaar


        Algselt postitas pall17 Vaata postitust
        Kas keegi oskaks seletada mida tuleb teha, et eksami tulemusi SMS'i teel teada saaks?
        google aitab:

        Kommentaar


          Eesti keele eksam tuligi 5, kirjandi eest max punktid, aga muidugi teema oli lebo kah.

          Homme siis matemaatika :/
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
            Eesti keele eksam tuligi 5, kirjandi eest max punktid, aga muidugi teema oli lebo kah.

            Homme siis matemaatika :/
            Ma olen enda arvates totaalne antimatemaatik, aga sain põhikooli eksami 50p 50-st. Ära põe.

            Kommentaar


              Põhikooli esta eksamit uurides tuleb tõdeda, et kõvasti lihtsam kui eelmise aasta oma..ikka väga kõvasti
              FC Flora

              Kommentaar


                Veider mõelda - gümnaasiumi lõpus tunduvad põhikooli eksamid ikka väga naeruväärsed.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Veider mõelda - gümnaasiumi lõpus tunduvad põhikooli eksamid ikka väga naeruväärsed.
                  Ja ülikoolis oleksid inimesed valmis tegema kõike, et neil oleks riigieksamite tasemel tööd... nii see on.

                  Kommentaar


                    Mata peaks 4 tulema loodetavasti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Ja ülikoolis oleksid inimesed valmis tegema kõike, et neil oleks riigieksamite tasemel tööd... nii see on.
                      Ausalt öeldes olid nad seda juba praegu 80 punkti peale kõiki eksameid pole mingi raskus kirjutada. Aga samas oleks vaja ikka 90+ punkti, et kuskile edasi jõuda.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kui pärast esta eksamit mõtlesin, et vast tulevad kõik eksamid 5 (esta siis 94p ja 5), siis selle võib vist pärast tänast matet ära unustada.

                        E: Mate ka ikkagi 5, jääb inkat ootama

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Põhikooli esta eksamit uurides tuleb tõdeda, et kõvasti lihtsam kui eelmise aasta oma..ikka väga kõvasti
                          Sinu arust lihtsam, kuid minu arust oli just eelmise aasta eksam lihtsam ning ka paljude minu sõprusrindkonna inimeste arust. Selle aasta põhikooli esta eksam oli ka kerge, ent lugemisülesannetes oli mitu väga mõtlemapanevat küsimust, mida eelneval aastal ei olnud.
                          Matemaatika põhikooli eksamist rääkides, siis see oli see aasta eriti lihtne..

                          Kommentaar


                            Mata eksam tundus peale vaadates väga keeruline, aga kui vaikselt lahendama hakkasin, sain enam-vähem hakkama. Esimene ülesanne oli natukene raske, see ruutjuure värk, aga edasi läks lihtsamalt. Vähemalt läbi ei kukkunud :P Nüüd tuleb oodata, kas saan 3 või 4, kui väga ära joppas, võib isegi 5 tulla, aga see üpris ebatõenäoline.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Krt, kuidas ma põhikooli eksamite tegijaid kadestan hetkel - päeval teed eksami, õhtul saad tulemused teada. Riigieksamitega võiks samamoodi olla. Mul hakkab juba vaikselt meelest minema, mis teemal ma kirjandi kirjutasin ja mis ühiskonna eksamil teemad olid... Vähemalt kõrgemalt poolt lubati, et ühiskonna, mata, inka tulemused saabuvad järgmistena, orienteeruvalt järgneva nädala alguses.

                              Kommentaar


                                Hah, saingi teada, 5 sain Mida asja noh See ikknii ulme, et ise ka ei usu. Mata veerand tavaliselt kindel 3 ja nüüd eksam 5, haha
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X