320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oskab keegi öelda kui kiiresti eksami tulemused/punktid teada saab? On lootust juba nädala lõpuks teada saada?

    Kommentaar


      Algselt postitas difender Vaata postitust
      Oskab keegi öelda kui kiiresti eksami tulemused/punktid teada saab? On lootust juba nädala lõpuks teada saada?
      Oh, ole nüüd. Eelmisel aastal tulid juuni keskel.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Naljakas lugeda, kuidas kõiksugu tähtsad ninad tahavad eksameid lihtsamaks teha ja kaotada riikliku kontrolli nende parandamisõigsuses. Omadel ei muutu ju midagi, tiblad saavad lihtsalt kõik eksamid 100 punni siis..
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Mehhi saad lebolt, aga tüürimeheks ja eriti sadamamajandusse saamiseks tuleb ikka vähe pingutada. Viimasesse tegelt eriti palju.

          Kui mina kunagi üsna ammu sadamamajandusse sisse sain, siis alla 80-90 punni polnud eriti midagi rääkida.
          Mul niipalju ei õnnestunud, aga olid omad eelised
          Tahaks mehaanikuks,ise olen ka jutte kuulnud,et üsna kõik mis tuleb võetakse vastu,aga mate lonkab mul kahe jalaga,ja ega füüsika ka parem pole,eksameid sellepärast ka nendes ei tee,selleeest loodan inka ja geoga mate puudujäägid tasa teha,aga kui tõesti nii on et lebolt sisse saab,siis ehk pole ka põhjust väga põdeda,muidu ikka oli kartus et võibolla jäävad hinded natuke nõrgaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Mis see teema nii väga loeb. Kui kirjavigu ei tee ja väga ohtlikku seisukohta ei võta (näiteks kirjutad ausalt ära mis sa neegritest arvad või mingi homoteema), siis vist alla 80% on üsna võimatu saada kirjandi eest?
            õpetaja teadis rääkida, et läbi ajaloo on vist 2 inimese kirjandid otse KAPOsse saadetud :P

            Kommentaar


              Kirjanditeemadest oli isegi üllatavalt palju mitmekülgsust võimalik sellel aastal tekitada. Minu arvates Seega sai ka nii, et kas kõik või mitte midagi, kindla peale tegemised sellistes subjektiivsetes asjades mulle ei istu. Vaatame, kes hindama satub.

              Lugemine oli samas paras peavalu. Omaselt jõudsin rahulikult kõik variandid läbi lugeda ja mõelda, aga ükski väga tegema ei kutsunud. Kui ühest pool tehtud oli, mõtlesin ümber ja valisin ikkagi teise. Kirjanditeemade valik oli oluliselt parem - eelistanuks 600-sõnalist kirjandit praegusele variandile.

              Kommentaar


                lugemisosas valisin neljanda ehk keskkonna teema, sest tundus kõige lihtsam ja eksimisruumi oli samuti kõige vähem, sest ridade vahelt ei tulnud eriti palju lugeda. kirjandi puhul võtsin aga esimese teema. oluliselt turvalisem valik oleks olnud keskkond või uusmeedia võtta, aga need teemad tundusid nii äraleierdatud, et ma lihtsalt ei viitsinud taas kord seda sitta teha ja võtsin teema, millest polnud vist vaat et kunagi varem kirjutanud. natuke võis minna teemast kõrvale, aga grammar tundus olevat fain ja sisetunne on norm. loodame parimat.

                muidugimõista tiksusin kõik 6 tundi täis ka. pärast eksamit oli kohe privileeg minna kusele ilma saatjata ja meil oli õnnelik kohustus ära süüa ka kõik kandikutäied maitsvate võileibadega, mis olid üle jäänud. ja muidugi ka kommikausid.... :P

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  ja meil oli õnnelik kohustus ära süüa ka kõik kandikutäied maitsvate võileibadega, mis olid üle jäänud. ja muidugi ka kommikausid.... :P
                  tuttav värk. kui ise kirjandit sai tehtud, siis tiksusin samuti ühena vähestest terve aja täis. meil oli igal laual muuhulgas ka banaan. millegipärast enamus kirjandi ajal seda ära ei söönud ja pärast kaasa ei viinud. ja nii ma siis läksin terve kotitäie banaanidega koju, mille õpetajad kaasa panid. jagus päris kauaks. jackpot oli aga see kui meil abiturientidel oli pärast eksamiperioodi kooli juhtkonna ja õpetajatega istumine. sealt jäi üle neli suurt pudelit shampust...

                  Kommentaar


                    mulle teemad istusid, variant 4 ehk see keskkonnateema oli lugemisülesandeks väga lihtne, lasid silmadega üle ja kõik vastused olid kohe leitud, täielik ümberkirjutamise vaev. peale lugemisülesannet ei suutnud enam samast teemast kirjandit teha ja kirjutasin hoopis uue meeida rollist ühiskonnas. loodetavasti läks ikka positiivselt, ei oska midagi oodata. (aga see on kindel, et sita pealt riisutud ma pole)

                    Kommentaar


                      kellegil mingit head linki pole reporti kirjutamises? homme inglise keel ja reporti algus jms veidi ununenud
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        to:
                        from:
                        date:
                        subject:
                        introduction-the aim of this report is jne onju
                        siis kogu see vahepealne osa,oleneb teemast minuarust
                        conclusion
                        ja vist ongi kõik

                        Kommentaar




                          http://www.upload.ee...-02-00.pdf.html (see on see veebiõppe tasuline materjal)

                          kõik küssad ja pealegi veel. aga ainult nati hilja....

                          Kommentaar


                            õnneks oli ainult kiri ja essee eksamis seekord
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              "kahtlaselt lihtne" oli fraas õpetajate ja ka õpilaste huulil. just nimelt oligi nõnda lihtne, aga tegelt oli nii mõnigi tõmmekas sees, just seal keele struktuuride 2. ülesandes nt, sealt ma kaotasin kindlasti ühe punkti. muidu läks vist üsna okeilt tahaks loota, kuulamine oli kõige raskem seekord, lugemine ja struktuurid üsna lihtne võrreldes proovikaga.

                              Kommentaar


                                Huvitav, just vastupidine arvamus. Eriti kuulamine, nii teine kui ka kolmas olid parasjagu... kirjutamises olid ka mõlemad teemad minu jaoks kehvad, aga enamvähem sai tehtud. Samas nii lugemine kui grammatika olid suhtkoht lüngatäitmised.

                                Kus tõmmekas oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X