320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    Vaene oled, et autoga sõidad? Sitaks pinda käivad need äärelinnade vaesed, kes ei suuda kesklinna korterit osta ja siis linna kinni sõidavad.
    Nii on Eelnev postitus oli iroonia muidu.

    Teemast rääkides siis aus, et ERR-i tüübid selle eest puid alla saavad. Kõnniteedel/rattaradadel parkimine on siiski päris massiivne ja ega suhtumine ei muutu kui sellele reageerimata jäetakse. Olles ka mõnda korrale kutsunud siis parimad vastused seni on olnud "Ma olen taksojuht ma tean reegleid" ja "Ma panen ämma maha".

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Vaene oled, et autoga sõidad? Sitaks pinda käivad need äärelinnade vaesed, kes ei suuda kesklinna korterit osta ja siis linna kinni sõidavad.
      Mida sul üldse autoliiklusesse asja - võtab pikemad sammud ja põletab rasva.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

        Vaene oled, et autoga sõidad? Sitaks pinda käivad need äärelinnade vaesed, kes ei suuda kesklinna korterit osta ja siis linna kinni sõidavad.
        Jubedalt käivad kesklinnas need supiköögivennad pinda, kes jalutavad seal toidukottidega jala ringi. Pole raha, et lubada nii eluaset kui autot korraga ja siis edukaid inimesi karistatakse veel mingisuguste ülekäiguradadega, et sinusugused saaks üle jalutada. Tra kus on õiglus....

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          Jubedalt käivad kesklinnas need supiköögivennad pinda, kes jalutavad seal toidukottidega jala ringi. Pole raha, et lubada nii eluaset kui autot korraga ja siis edukaid inimesi karistatakse veel mingisuguste ülekäiguradadega, et sinusugused saaks üle jalutada. Tra kus on õiglus....
          Norm vendadele tuuakse toit koju.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Norm vendadele tuuakse toit koju.
            Okei pean kahjuks tōdema, et see oli päris nice save. Loodetavasti Hein paneb ka täna mōne sellise.

            Kommentaar


              Hea jinx, tramaivõi!

              Aga teemasse, norm vendadele tuuakse toit koju, autoga. Naine toob. Moodne tehnika+keskaeg kombo töötab hästi!

              Kommentaar


                Aeg teema jälle õigetele radadele juhtida

                Kommentaar


                  Eesti koondis tegi täna õhtul jalutuskäigu Riias Daugava staadionil, kus läheb homses Balti turniiri poolfinaalis vastamisi Lätiga. Enamik mängijatest kandis jalutuskäigul kapuutsi, aga poolkaitsjat Bogdan Vaštšukki ega peatreener Thomas Häberlit katmata pea ei heidutanud. Jana Pipra pildigalerii:


                  See on parim ajakirjanduslik sedööver

                  Kommentaar


                    Messi ületas Ronaldole kuulunud maailmarekordi

                    Kommentaar


                      hiljaks ei jäänud? ületas ka selle munapildi rekordi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dnb Vaata postitust

                        hiljaks ei jäänud? ületas ka selle munapildi rekordi
                        see on ikkagist jalgpallifoorum siin

                        Kommentaar


                          Ja eestlaste oma.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kõljala lehm tegi uue päevalüpsi rekordi

                            Kommentaar


                              Psychoterror Prillitoosis!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Psychoterror Prillitoosis!
                                Ansambli Psychoterrori asutajaliikmed Freddy Grenzmann ja Lauri Leis meenutasid "Prillitoosis" aega, mil ansambel 1991. aastal loodi ning tutvustasid ka, kuidas nende muusika aastate vältel muutunud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X