320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    https://maaleht.delfi.ee/artikkel/12...ma-olla-lupsja

    Ametid, mida veel ei saa valida. Raamatupidaja, kuna toetab ja soodustab kapitalistliku ära kasutamist. Õpetaja, kuna surub peale enda vaateid ja teooriaid. Piloot, kuna kulutab täiesti arulagedalt kütust. Sõdur, kuna toetab tapmist. Politseinik, kuna toetab süvariigi tegemisi. Kodune ema, kuna ei panusta ühiskonda ja hõõrub teitele oma viljakust näkku. Ma ei suudagi kohe ühtegi head ametit välja mõelda.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Seksuaalteenuseid pakkuv inimene. Kuna aitab teistel pingeid maandada, samas enda keha ohverdades. Dziizaz nuh.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Seksuaalteenuseid pakkuv inimene. Kuna aitab teistel pingeid maandada, samas enda keha ohverdades. Dziizaz nuh.
        Aga kuhu jäävad traditsioonilised pereväärtused? Proovi Vartsile see idee maha müüa!
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

          Aga kuhu jäävad traditsioonilised pereväärtused? Proovi Vartsile see idee maha müüa!
          Sellepärast üks inimene vajabki rohkem tunnustust, sest aitab ülejäänud ühiskonnal vohada.

          Varro vaja lihtsalt Argentiina restosse viia ning täis joota.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

            Tänapäeval tehtaks film, kus lõpus selgub, et Arno on lihtsalt Lible ettekujutuses ainult ja ta suhtleb siis endaga noorena.
            Seda tahaks.

            Kommentaar


              Arno läkski kinni.

              Kommentaar


                Räägime siis ikka ka aasta suursündmusest, SEKSI EM. Tegelikult küll tekitab see venelase värk niisama küsimusi.

                Confirmed participants in the European Sex Championship: Selva Lapiedra (Spain), Ann Joy (Finland), Sexy Lexy (Portugal), Monsieur Lorenzo Viota (France), Nek Sinner (Greece), Matthew Meier (Ukraine), Barbie Sins (Great Britain), Mister Riddle (Russia), Sweet Mery (Croatia), and Mugur (Romania) are the confirmed participants so far.

                Kahtlused oli juba tol uudise levimise päeval, aga eks siis süüdlasi pärast miski karistab.

                Kommentaar


                  Tallinlanna Julia Nahkur sõitis esmaspäeva hommikul südamerahus nädalaks puhkusele, olles oma koera ja kassi jätnud Facebooki koerahoidjate grupist leitud Tatjana hoolde. Seda, et juba mõne tunni pärast leiab tema majapidamises aset täielik kaos, ei osanud ta iial aimata.


                  Kumb nüüd kulmu kibrutust rohkem vääriks?
                  Teen tapeeti.

                  Kommentaar


                    Bsh on üks nõme inimene ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Bsh on üks nõme inimene ikka.
                      Parim absurdiküte sellel suvel, võiks aga edasi lasta, Eero Epneri suurt lugu ka paluks.

                      Kommentaar


                        Ainus kannataja selles saagas on eesti inimene, kes on sunnitud sellest osa saama.
                        Sundimise all pean silmas, et kuskil twitteris või uudisvoos jookseb ikka seda sitta vahele. Endal puudub küll ettekujutus, kes antud kaasuses kaotaja ja kes võitja või hea/halb on.

                        Kommentaar


                          mulle seni oli jäänud mulje, et see Hunt on meisterlik ja küüniline (ja tüütu) meediamanipulaator, kes laseb end paista kui mingit lolli bimbot, aga tegelikult teenib lihtsalt esikaanel olemisega raha ja itsitab pihku.

                          nüüd tundub, et ta siiski ongi loll bimbo. peab ütlema, et tundub selle võrra kuidagi huvitavam.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                            mulle seni oli jäänud mulje, et see Hunt on meisterlik ja küüniline (ja tüütu) meediamanipulaator, kes laseb end paista kui mingit lolli bimbot, aga tegelikult teenib lihtsalt esikaanel olemisega raha ja itsitab pihku.

                            nüüd tundub, et ta siiski ongi loll bimbo. peab ütlema, et tundub selle võrra kuidagi huvitavam.
                            Või siis kogu praegune huinjaa on ka nende meelest geniaalne turundustrikk, mis tagab kõikidele osapooltele kaks nädalat Eesti meediaportaalide esikülgedel? Kurat seda teab. Mis muidugi ei tähendaks, et tegemist oleks normaalsete inimestega

                            Kommentaar




                              Postimehe esilehel selline clickbait... Nahh, ma lootsin juba, et legendaarselt objektiivne PM arvamustoimetus analüüsib mingeid tagamaid vms

                              Kommentaar


                                Võrreldes kirikuisa seksiskandaaliga on praegune seksiskandaal palju lõbusam, sest siin pole ohvreid, kuna osalised pole ju pâris inimesed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X