320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räppar Nas oli New Yorgis ja käis Sohos asuvas Da Silvano restoranis söömas.

    Jah, ta käis tõesti söömas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Matchy Vaata postitust
      http://www.elu24.ee/?id=19383
      Jah, ta käis tõesti söömas.
      Tra, ühegi pildi peal ju ei ole tõestusmaterjale, et ta käis söömas ju!!
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Päris jalustrabav uudis.

        Kommentaar


          Nii, kuna parema teemat pole, siis viskaks siin meie staarajakirjanikele ühe väljakutse.

          Nimelt meenus mulle 90'te algusest naistesidemete Always reklaam, mis oli ses suhtes unikaalne, et väliskorporatsiooni toote eest kõneles välismaa tädi asemel eesti tädi. Võimalik, et see polnud päris esimene omataoline, aga igal juhul oli ta üks esimesi, mis üldrahvalikult nii tuntuks sai. Asja juurde: seal reklaamis kiitis eelpoolmainitud tooteid eesti tots, kelle nimi oli minu mäletamist mööda Eve Rütel. Minu arust oleks suurepärane, kui ajakirjanikud selgitaks välja, miks just tema sellesse reklaami valiti, ning mis veel olulisem - mis tast tänaseks saanud on! Ning kui juba intervjuu teha, siis võin mõne intrigeeriva küsimuse välja pakkuda

          Ette tänades, konn
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            püstitati türa kuju

            Kommentaar


              Ei ole. Ära solva ilusaid inimesi.
              slimm.ee

              Kommentaar


                ilusaid inimesi? see puhta must ju

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  Asja juurde: seal reklaamis kiitis eelpoolmainitud tooteid eesti tots, kelle nimi oli minu mäletamist mööda Eve Rütel. Minu arust oleks suurepärane, kui ajakirjanikud selgitaks välja, miks just tema sellesse reklaami valiti, ning mis veel olulisem - mis tast tänaseks saanud on!
                  Mis temast ikka saanud on. Tõlgib. Päris palju. Peamiselt inglise keelest ja peamiselt raamatuid heelgeldamisest, kudumisest, kodukaunistamisest jms
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                    http://www.elu24.ee/?id=19383
                    Jah, ta käis tõesti söömas.
                    Ega Smutovil hapukurgihooajal lihtne elu pole.. Kuidagi peab ju leiva lauale tooma!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Ei ole. Ära solva ilusaid inimesi.
                      jäämäe tipp on vaid kübeke tema tegelikust suurusest...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raix Vaata postitust
                        Ega Smutovil hapukurgihooajal lihtne elu pole.. Kuidagi peab ju leiva lauale tooma!
                        Martinil on tööd nii palju, et tal pole aega isegi MSN is vastata
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Miss Universum 2008 finaalüritus toimub järgmise nädala esmaspäeval, 14. juulil Vietnamis Nha Trangis Crown Convention Centeris.


                          Tisside järgi võidab Brasiilia. Kaalujälgijate võistlusele peaks minema Ghana.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            UK ja Tšehhi on kõige kabedamad

                            Kommentaar


                              Curacao esindaja on mehemurdja, Uruguay esindaja oli karvane. Muidu meeldis mulle Panama ja Guatemala esindaja enim (:
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SixtySix
                                Eestlanna oli küll jõhker krõhva...

                                DUUUUUUUUUUUUUUUBELDAN,IUUUUUUU
                                i don t like u u don t like me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X