320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Savisaar: riigisaladusi ei maksaks üle tähtsustada

    Kommentaar


      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
      Savisaar: riigisaladusi ei maksaks üle tähtsustada
      Antud juhul olen ma Savisaarega täiesti nõus. Ansipi räuskamine, kohtu mõjutamine kaamerate ees ja kinnivõetu riigi läbi aegade suurimaks vaenlaseks tembeldamine on naeruväärsed.
      Pole see esimene ega viimane spioon ja risti pole teda ka tarvis lüüa.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Antud juhul olen ma Savisaarega täiesti nõus. Ansipi räuskamine, kohtu mõjutamine kaamerate ees ja kinnivõetu riigi läbi aegade suurimaks vaenlaseks tembeldamine on naeruväärsed.
        Pole see esimene ega viimane spioon ja risti pole teda ka tarvis lüüa.
        oeh seda püha lihtsameelsust

        Kommentaar


          Samas need, kes "Viimset reliikviat" vaadanud, teavad täpselt, mis on reeturi palk

          Kommentaar


            Algselt postitas kyps Vaata postitust
            Samas need, kes "Viimset reliikviat" vaadanud, teavad täpselt, mis on reeturi palk
            Njah. Ta peab ikka kordi hullem olema kui sarimõrvari oma eks ole. Selles tsiviliseeritud riigis siin.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Njah. Ta peab ikka kordi hullem olema kui sarimõrvari oma eks ole. Selles tsiviliseeritud riigis siin.
              No kui võtta niimoodi, siis ühe korraliku info andmise tagajärg võib olla ikka korralik sarimõrv (aint, et kogu sari tehakse näiteks ühe täpse pauguga)

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                No kui võtta niimoodi, siis ühe korraliku info andmise tagajärg võib olla ikka korralik sarimõrv (aint, et kogu sari tehakse näiteks ühe täpse pauguga)
                Kõik võib olla. Samas kui sa oma naabrid maha lased, siis mitte ei või olla vaid on.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Võib olla sattusid naabrid kuulide ette juhuslikult, kui sa nende maja pihta lihtsalt niisama tulistasid. Kui sa midagi teed siis pead ikkagi mõtlema, mis võivad sinu tegude tagajärjed olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Käivad kõlakad, et homme pidi staarajakirjanik abielluma!
                    Selleks, et Raimot täis joota poleks nüüd küll pidanud pulmi tegema.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Aga siis kui mina kolmekümnene olen, siis ümbritseb Tallinnat suur tehissaar, hiigel suure kasiinoga ja Kevin Korjus on F1's .
                      Kõik tundub suurepärane.

                      Kommentaar


                        Miks paneb Postimees selle loo pealkirjaks "Tallinn kauples veehinna tõusu 0,6 protsenti madalamaks" kui saaks panna näiteks "Vee hind tõuseb 12,8 protsenti?".

                        Rääkimata sellest, et 0,6 protsenti on tegelikult vale ja see sõna, mida nad kasutada tahavad, on protsendipunkti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Miks paneb Postimees selle loo pealkirjaks "Tallinn kauples veehinna tõusu 0,6 protsenti madalamaks" kui saaks panna näiteks "Vee hind tõuseb 12,8 protsenti?".
                          Rääkimata sellest, et 0,6 protsenti on tegelikult vale ja see sõna, mida nad kasutada tahavad, on protsendipunkti.
                          Sest uudis on naeruväärne protsent ja tõus oli varem teada?

                          just a messenger
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Avril Lavigne’i abielu on purunemas?

                            Lauljanna Avril Lavigne’i ja tema muusikust abikaasa Deryck Whibley liit on väidetavalt lagunemas, kuna sageli töö tõttu teineteisest lahus viibiv paar on hakanud lahku kasvama.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                ma vaatan, et sa loed ka välismaiseid kvaliteetlehti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X