320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    popiprintsess on tagasi

    Kommentaar


      üpris õõvastav.

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        Ma ei vaadanud seda, aga kuna ma tean nii mõndagi agresiivsetest ahvidest, siis ma ütlen seda, et kui ahvipoisid arvavad, et keegi on neile ohtlik, siis nad kõigepealt lõhuvad ta lõua ära, et neid hammustada ei saaks ja teiseks lähevad munni kallale, et neid vägistada ei saaks. Vohh!

        Kommentaar


          Tanoka Beard shoppas Maximas



          Tartu Rocki mürakat nähti just Zeppelini Maximas shoppamas.
          Usaldusväärsete allikate andmetel ostis Tanoka Pepsit, krõpse
          ja Vanish pesuvahendit. Jalas olid dressipüksid ja seljas must sulejopp.
          Kassostlejate sõnul manööverdas must mees riiulite vahel osavalt ja võib
          oletada, et ta on seal varemgi käinud.

          Toimetas: Staarreporter, 31.03, Tartu

          Kommentaar


            miks nad sellest ei kirjuta kuidas ma shoppan ja lahedalt riiulite vahel manööverdan ??
            ikka rämedalt haiged tüübid need kes selle loo teinud, nad ise ei käi siis poes w ?

            Kommentaar


              ma siiski oletan, et tolle šokeeriva uudise on kirjutanud cannuman

              Kommentaar


                Mulle tundus hetkeks olulise uudisena Päevalehe pealkiri: Piraadid mahuvad Vabaduse väljakule ka tulevikus. Järgmiselt hetkel mõistsin kurvastusega, et...
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas nag70 Vaata postitust
                  miks nad sellest ei kirjuta kuidas ma shoppan ja lahedalt riiulite vahel manööverdan ??
                  ikka rämedalt haiged tüübid need kes selle loo teinud, nad ise ei käi siis poes w ?
                  Sest sa ei viska viimasel sekundil kolmest. Ma usun et see mida kangelane päev varem tarbis oli otseselt seotud selle viimase viske õnnestumisega. Niiet uudis oli olulisem kui sa osanukd arvata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Sest sa ei viska viimasel sekundil kolmest. Ma usun et see mida kangelane päev varem tarbis oli otseselt seotud selle viimase viske õnnestumisega. Niiet uudis oli olulisem kui sa osanukd arvata.
                    väga loogiline, sa oled tark

                    Kommentaar


                      Tantsutäht ja juuksur Lauri Pedaja karastas juba vaimu, et järgmisel aastal haarab ta püssi järele, ent saatus tahtis teisiti – Lauri praagiti sõjaväeteenijate ridadest välja.


                      tänu Martinile tean nüüd, et soengud käärivad. 'täh!

                      Kommentaar


                        Mu daamid ja härrad, siinkohal avaldan rõõmusõnumi - Dannar on jõudnud Inno ja Irja blogisse!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Mu daamid ja härrad, siinkohal avaldan rõõmusõnumi - Dannar on jõudnud Inno ja Irja blogisse!!!
                          Jumbo!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Mu daamid ja härrad, siinkohal avaldan rõõmusõnumi - Dannar on jõudnud Inno ja Irja blogisse!!!
                            Linki!!!!!!
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Narko-Hans on väga madala valelävega, paistab. - LOL. LOL. LOL.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X