320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    jälle. rigged game.
    Aga mul on tõsine mure, et ma ei saa sinna minna Neetud, et ma ei õpi nendel loosimistel mitte osalema. Jasper, lähed minu asemel?

    Kommentaar


      hea meelega läheks, aga lubasin juba trenni minna. tänan pakkumast.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Ma lähen küll esikale, mitte trenni .

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Ma lähen küll esikale, mitte trenni .
          Noh, siis saad nüüd Reinuga koos filmi vaadata

          Kommentaar


            [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
            Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

            Kommentaar


              Tsunaami pani kursi ujuma?

              Kommentaar


                Diskleimer ütleb ju ometi, et tegemist Citibanki kommertskurssidega.

                Kommentaar




                  Per*es politseiik on meil!
                  Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 818 Vaata postitust
                    mida sul siis nii väga varjata on? kui ikka selle abil saab ennast turvalisemana tunda, siis lasku käia. või oled sa üks nendest paranoikudest, kes kardab, et inimestel on nii igav ja pole midagi teha, kui ajaviiteks sinu järele nuhkida?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kes tahab kõige värskemate Jaapanis toimuvate uudistega kursis olla siis soovitan:
                      Uudiste Impeeriumi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 818 Vaata postitust


                        Ma olen tööle sellise särgi tegemist ammu kaalunud, et paranoilised kolleegid higistama hakkaks.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          mida sul siis nii väga varjata on? kui ikka selle abil saab ennast turvalisemana tunda, siis lasku käia. või oled sa üks nendest paranoikudest, kes kardab, et inimestel on nii igav ja pole midagi teha, kui ajaviiteks sinu järele nuhkida?
                          Paranoiline? EI usu.
                          Olen isiklikult sellise poolametliku terrori all kannatanud ilma piisava põhjuseta päris mitmeid kordi pikkade aastate jooksul.
                          Ma ei kavatse sellest pikemalt rääkida, sest esmamulje võib päris ulmena tunduda, aga kahjuks on reaalselt nii, et korruptsioon ja ebanormaalsed mõjutusvahendid on meie jõuorganitele täitsa tavalised töövahendid.
                          Mind ajab närvi see, et nüüd on jälgijatele nende töö veel lihtsamaks tehtud.

                          Turvalisem? Jube vahva jah, kui "Turvalisuse" tõstmise sildi all inimeste privaatsust võib räigelt rikkuda. Sa oled selline inimene, kes laseks tulevikus oma lapsed ka turvalisuse nimel kiibistada onju?
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            Esimest korda, kus ma olen härra 818-ga nõus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 818 Vaata postitust
                              Turvalisem? Jube vahva jah, kui "Turvalisuse" tõstmise sildi all inimeste privaatsust võib räigelt rikkuda. Sa oled selline inimene, kes laseks tulevikus oma lapsed ka turvalisuse nimel kiibistada onju?
                              Kiip on siikohal Sinu poolt ilmselge liialdus - need kaks asja on siiski liiga erinevad asjad. Mis puutub aga luuresse, siis ma ei saa ikkagi aru milles probleem? Minu poolest uurigu või iga päev minu musta pesu korvi ja tehku märkmeid kuni ma seda tähele ei pane. Sa rääkisid aga mõjutusvahenditest - järelikult on millega mõjutada?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Ei... Lihtsalt, ega "teisitimõtlejaid" terroriseeritakse igal pool. Ma julgen väita, et Eesti banaanivabariigi lõukoerad kasutavad samasuguseid vahendeid inimeste elude ruineerimiseks nagu venemaal, USA's jne... Mõjutusvahendite all pean ma silmas näiteks seda, et kui sa hakkad peremeeste jaoks ebamugavaks muutuma, siis mingi hetk tehtakse(üritatakse teha) sulle võimuesindajate poolt selgeks, et "kui sa nüüd suud kinni ei pane, siis me teeme sulle majanduslikult ära, näiteks nii, et sa kunagi enam siin riigis ametlikult tööle ei saa, või siis võib juhtuda selline asi, et leiame su autost, kodust igasuguseid huvitavaid, ebaseaduslikke asju ja siis räägime edasi", blablabla, ühesõnaga mitteametlikel vestlustel lubatakse sulle konkreetselt käru keerata, ning mõnikord ka keeratakse... Sellise terroriga üritatakse oma ohvreid hirmutada ja tihti see ka töötab, kuid õnneks on sellele suhteliselt lihtne ka vastu seista, tuleb lihtsalt piisavalt palju seadusi tunda ning juleda oma õiguste eest seista.... Aga kahjuks jah, selline käitumine on kahjuks liigagi reaalne ning tavaline.

                                Ühesõnaga, ma usun, et sul pole midagi karta ja sa ilmselt ei suudagi seda teemat minu vaatenurgast mõista, kuid kunagi ei saa kindel olla selles, et kes kellele järgmisena ette jääb ning mis siis juhtuda võib... See seadusemuudatus toob tulevikus lihtinimesele kindlasti rohkem kahju, kui kasu... Loe see artikkel veelkord läbi ja mõtle.
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X