320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paraku on see pigem ammu teada tõde, et kui töötad vähegi olulisema info valdamisega seotud positsioonil, siis telefon ega arvuti ei ole sellise info edastamiseks mõeldud, sest suur vend ei maga. Lihtsalt enamus inimesi ei puutu selliste teemadega kokku. Nüüd püütakse seda olukorda lihtsalt lihtsustada ja seaduse tähte raiuda.
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Intrigeeriv. Kuidas saab üldse nii palju teisitimõtleja olla, et keegi sind ahistama tuleks? Esimese mõttena tuleb pähe mingis kriminaalses/keelatud organisatsioonis osalemine. Sa pead olema siiski midagi ise teinud, et sa nii palju huvi pakud. Aga seda seadust tõonäoliselt president välja ei kuuluta. Miks? Sest ma olen kindel, et president ja tema nõunikearmee suudavad leida mingi konksu, mis läheb vastuollu põhiseadusega. Ja uus valitsus ei taha arvatavasti kohe alustada õiguste piiramisega, mis mõjuks nende mainele halvasti.

      Kommentaar


        Ma vaidlen vastu... Minu personaalne arrvamus on selline, et meie väliseestlasest Mr president ning tema nõunikearmee võtaksid hea meelega selle seaduse vastu... Jänkidele tuleb ikka perse pugeda ja nende eeskuju/juhiseid järgida, sest meie "riik" on ju väike katselabor, kus neid tänapäevaseid e-lollusi ja diskrimineerivaid seadusi katsetada saab...
        Kui ühiskond avalikult hakkaks sellele seadusemuudatusele häälekalt vastu seisma, siis ei jääks presidendil muud üle, kui seadusele vastu seista praegu, kuid lõpuks keeratakse meile nagunii ära... JOKK
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          Algselt postitas 818 Vaata postitust
          Mõjutusvahendite all pean ma silmas näiteks seda, et kui sa hakkad peremeeste jaoks ebamugavaks muutuma, siis mingi hetk tehtakse(üritatakse teha) sulle võimuesindajate poolt selgeks, et "kui sa nüüd suud kinni ei pane, siis me teeme sulle majanduslikult ära, näiteks nii, et sa kunagi enam siin riigis ametlikult tööle ei saa, või siis võib juhtuda selline asi, et leiame su autost, kodust igasuguseid huvitavaid, ebaseaduslikke asju ja siis räägime edasi", blablabla, ühesõnaga mitteametlikel vestlustel lubatakse sulle konkreetselt käru keerata, ning mõnikord ka keeratakse... Sellise terroriga üritatakse oma ohvreid hirmutada ja tihti see ka töötab, kuid õnneks on sellele suhteliselt lihtne ka vastu seista, tuleb lihtsalt piisavalt palju seadusi tunda ning juleda oma õiguste eest seista.... Aga kahjuks jah, selline käitumine on kahjuks liigagi reaalne ning tavaline.
          Seda ma täiesti usun aga kuna see tegevus ise on ebaseaduslik, siis jääb vaid üle küsida, mis käesoleva seadusemuudatusega muutub? Seal ju ei legaliseerita ebaseaduslike asjade süütute inimeste autodesse sokutamist? Ehk ma tahan öelda, et see mida Sa kirjeldad, ei muutu tulevikus kudiagi legaalsemaks ja on hoopis omaette teema.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            legaliseeritakse varastatud info kasutamine - enam pole vaja infot ajalehte sokutada, vaid saab ka kohtus kasutada
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas 818 Vaata postitust
              Ei... Lihtsalt, ega "teisitimõtlejaid" terroriseeritakse igal pool. Ma julgen väita, et Eesti banaanivabariigi lõukoerad kasutavad samasuguseid vahendeid inimeste elude ruineerimiseks nagu venemaal, USA's jne... Mõjutusvahendite all pean ma silmas näiteks seda, et kui sa hakkad peremeeste jaoks ebamugavaks muutuma, siis mingi hetk tehtakse(üritatakse teha) sulle võimuesindajate poolt selgeks, et "kui sa nüüd suud kinni ei pane, siis me teeme sulle majanduslikult ära, näiteks nii, et sa kunagi enam siin riigis ametlikult tööle ei saa, või siis võib juhtuda selline asi, et leiame su autost, kodust igasuguseid huvitavaid, ebaseaduslikke asju ja siis räägime edasi", blablabla, ühesõnaga mitteametlikel vestlustel lubatakse sulle konkreetselt käru keerata, ning mõnikord ka keeratakse... Sellise terroriga üritatakse oma ohvreid hirmutada ja tihti see ka töötab, kuid õnneks on sellele suhteliselt lihtne ka vastu seista, tuleb lihtsalt piisavalt palju seadusi tunda ning juleda oma õiguste eest seista.... Aga kahjuks jah, selline käitumine on kahjuks liigagi reaalne ning tavaline.

              Ühesõnaga, ma usun, et sul pole midagi karta ja sa ilmselt ei suudagi seda teemat minu vaatenurgast mõista, kuid kunagi ei saa kindel olla selles, et kes kellele järgmisena ette jääb ning mis siis juhtuda võib... See seadusemuudatus toob tulevikus lihtinimesele kindlasti rohkem kahju, kui kasu... Loe see artikkel veelkord läbi ja mõtle.
              Esiteks mina näiteks olen kah "teisitimõtleja" mul on olnud samuti kokkupuuteid nn. jõustruktuuridega seoses minu religioossete vaadetega aga kuna ma ei ole ise probleeme tekitanud, siis pole nagu ka mulle probleeme tekitatud. Lisaks ma olen ka jõustruktuuridega natuke seestpoolt kokkupuutunud, sai nimelt ühes siseministeeriumi haldusalas olevas ametis töötatud reatöötajana mitte ametnikuna ja sellest ajast on ka tuttavaid erinevates jõustruktuurides. Seega oleks nagu endal igasugu kogemusi antud teemadel. Kõik see taandub lõpuks selleni, et kui sa seadust ei riku ja olen niisama huviorbiidis, siis pole ka midagi karta. Mina olen samal seisukohal elx'iga, et las siis loevad mu meile, las loevad mu haiguslugu ja kuulavad pealt telefonivestlusi. Arvestades sinu kasutajanime ja erinevatest foorumi postitustest kumavaid maailmavaate erinevusi keskmise kodanikuga, siis ma ei imesta, et su kokkupuuted on negatiivsed olnud. Kuna me siin ei hakka lahkama ilmselt sinu tegevusi, mis tähelepanu pälvisid, siis jääb minul ainult järeldada, et sa oled seadusega pahuksis olnud ja seetõttu ka ei taha antud seadusemuudatuse rakendumist.

              Palju suurem probleem selliste seadusepügalate kuritarvitamine mitte sihtotstarbelitel eesmärkidel. A'la tüdruksõprade jälgimine jms. Minu arvates peaks olema säärane tegevus väga rangelt karistatav, mitte ei peaks see piirduma ametist vabastamisega ja häbiposti riputamisega.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Tuleb nõustuda elxiga, õige hõlma ei hakka keegi.
                Ei imesta, et teid kotitakse. Vaadates fotosid Paremast Tiivast leidsin vähemalt ühe pildi kus keegi hoidis käes paberit kirjaga ACAB. Asjaga mitte kursis olevatele inimestele võib öelda, et see on lühend inglise keelsest lausest- all cops are bastards. Eesti keelede tõlgituna- kõik mendid on värdjad. Ütle mulle kulla mees, miks te neid nii vihkate?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Oeh, pimedad inimesed, miks enamus teist ei viitsi suurt pilti vaadata vaid kitsendab selle teema minu isikule? Arutluse all ei ole mina vaid meid ümbritsev maailm...

                  A.C.A.B. väljendab põlgust ning vastuseisu korrumpeerunud ning ebaõiglase politseisüsteemi vastu..........
                  Reapolitseinikutest indiviidid jätame arutluse alt välja. Nemad täidavad robotlikult neile kõrgemalt antud käske, et oma peresid ära toita ning mitte ise süsteemi ohvriks langeda.
                  Kui kala hakkab mädanema peast, siis tekib küsimus, kes jälgib jälgijaid?
                  Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                  Kommentaar


                    Mina ka ausalt öeldes ei leia, et oleks selline jälgimine õiglane. Võime küll öelda, et küll tulevad koledad terroristid ja kõik muu muudmoodi meile kallale, aga ikkagi on anonüümse politsei ja KAPO nime taga tavalised inimesed ja minu hinnangul pole õiglane, et mingi suvaline kolja saaks minu järele luurata, kui tal on lihtsalt õige töötõend taskus.
                    Riik ei peaks lihtsalt igale poole inimeste erasfääri tungima. Nii on lihtsalt.

                    Kommentaar


                      818 on oma suhteliselt äärmusesse kalduva maailmavaatega muidugi ilkumiseks hea sihtmärk, aga seekord on point küll õige. Üks asi on see, kas keegi tuleb teil füüsiliselt käsi väänama, aga antud juhul on ju küsimus puhtalt põhimõttes. Proovige kasvõi korraks sedapidi mõelda, et kas see tunduks ka okei, kui keegi võiks teie kodust äraoleku ajal astuda vabalt sisse ja teie paberites või kapis sorida, vaataks voodi alla ja külmkappi ja diivanipatjade vahele. Paneks küll kõik ilusti omale kohale tagasi ja mingeid nähtavaid jälgi ei jätaks, aga võiks tuhnida igal pool. Kusjuures teil on kohustus tema jaoks uks lukust lahti jätta. Teate ju küll, et teil pole seal midagi valgustkartvat, aga oleks ikka nii tore ja ükskõik või?

                      Ja nagu Dannar ütles, võimuasutuste ja nimekaartide taga on ikkagi inimesed kõigi oma vigadega. "Õige hõlma ei hakka keegi" on ilusalt idealistlik, aga pärismaailma arvestades ikka erakordselt naiivne suhtumine.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        "Õige hõlma ei hakka keegi" inimesed on tunduvamalt ohtlikumad ühiskonnale, kui mis iganes lühendeid staadionil lehvitavad tüübid. Võib-olla on mu trollidetektor täna maas ja mehed heidavad siin peenikest nalja, aga lugeda postitusi stiilis "las nad loevad mu haiguslugu.." on ikka täiesti idiootlik. Eraelu puutumatus on sinu inimõigus ja müür võimu kuritarvituste vastu. Kõlab pateetiliselt, aga nii ta tegelikult ka on. Öelda, et las loevad kui palju tahavad, peaasi et ei kuritarvita, on idealistlik ja lihtsalt ei tööta. Kuritarvitatakse täiega nii võimu enda, ärimeeste, meedia jne poolt.

                        Mina näitaks tahan, et minu eraelu ja riigi vahel on müür ja, et sinna pääseb sisse ainult väga piiratud juhtudel. Ja see, mis põhiõiguste vallas on siin viimase 6 aasta jooksul toimunud, tekitab tõsist hirmu, sest ega siis riik ju siin seisma ei jää. Müürilõhkuja Lang haarab jälle sepahaamri ja tööle. Kui keegi saab vahepeal tal pidurid peale või vähemalt väikema haamri kätte anda, siis on isegi hästi. "Salajaseks jälitustegevuseks helistab menetleja kohtunikule" - vms see algne plaan oli selle EE artikli kohaselt. Päris hea. "Go back to bed America, your government is in control. Here's American Gladiators."
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          iseenesest on ju tore, et leidub inimesi, kes seadusi ja selle tegijaid pimesi usuvad ja usaldavad.
                          ise sinna hulka ei kuulu ja leian, et ei ole vaja veel ühte puidust tokki lihtsa inimese perse, olgugi et ise sellest aru ei saa ning isegi pinnud on laitmatu tähelepanelikkusega välja tõmmatud.

                          bisaids - kes ütleb, et see jääb viimaseks sammuks? (narkootikumide teemast tuntud kanepivastaste slooganit niimoodi minu poolt ekpluateerida on muidugi eestlaslikult silmakirjalik, vabandan.)

                          ps. käi vittu, rein lang.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                            ps. käi vittu, rein lang.
                            +1 ja need tallakraapijad ka, kes lubaksid mingil vaevuhoomataval riigil-ametil enda eest ilmselt mõelda ja naist põrutada ka.

                            Kommentaar


                              oi türbel. asi on ju varsti nagu kaitseväes.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 818 Vaata postitust
                                A.C.A.B. väljendab põlgust ning vastuseisu korrumpeerunud ning ebaõiglase politseisüsteemi vastu..........
                                Reapolitseinikutest indiviidid jätame arutluse alt välja. Nemad täidavad robotlikult neile kõrgemalt antud käske, et oma peresid ära toita ning mitte ise süsteemi ohvriks langeda.
                                Defineeri mulle palun väljend reapolitseinik.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X