320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Awsome.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Nüüd ootaks videot kuidas Hitler saab teada, et Anonymous kavatseb Eestit rünnata vms.

      Kommentaar


        Tra, kui nad soccernetti ründavad, siis läheb asi isiklikuks.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Nüüd ootaks videot kuidas Hitler saab teada, et Anonymous kavatseb Eestit rünnata vms.
            Palun ära anna debiilikutele mõtteid. Kõige kulunum nali internetis.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Palun ära anna debiilikutele mõtteid. Kõige kulunum nali internetis.
              no ühel hetkel on asi ju nii halb, et muutub naljakas?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Kuluks ära küll üks küberpauk meie ülbele valitsusele. Vaevalt nad soccerneti nokivad, pigem ikka mingeid riigiservereid.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust

                  See on alanud (Jumalakaristus.jpg)

                  Kommentaar


                    Väidetavalt EPL, EE ja Delfi maas millegi muu pärast kui küberrünnak

                    Otselülitus sünergiatoimetusest. Delfi, EPL ja EE veebiküljed on maas. Meeleolu on hea. Probleemiga tegeletakse ja üleüldse on päris tore. Väidetavalt pole tegu veebirünnakuga. Kuulmiseni.

                    Kommentaar


                      PMi ajakirjanikud võiks ikka uudiseid kaine peaga teha- http://sport.postimees.ee/1028614/ga...karmilt-nalja/

                      olio
                      onpäevavalgele
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Väidetavalt EPL, EE ja Delfi maas millegi muu pärast kui küberrünnak
                        Mul on ligipääs EPL-i FB-kontole ja siis sai natuke infot jagatud.

                        Kommentaar


                          Sel nädalal on Inglismaal pakkunud palju kõneainet Manchester Unitedi ja Londoni Chelsea eelmise nädala kohtumine, kus kohtunik Mark Clattenburg kasutas väidetavalt Chelsea mängijate suunas rassistlikke kommentaare.


                          kohtiniku

                          Party 4 ever.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            MSN on määratud hukule.

                            Microsoft teatab täna ametlikult otsusest sulgeda populaarne suhtluskeskkond Windows Live Messenger juba järgmise aasta algul. Otsuse põhjuseks on Live Messenger`i oluliselt väiksem kasutajaskond võrreldes Skype teenusega, mille Microsoft eelmise aasta kevadel röögatu 8.6 miljardi dollari eest ostis. Ei ole lihtsalt mõttekas arendada paralleelselt kahte sama funktsionaalsust pakkuvat tarkvara. Live Messengeri kasutajail – keda Eestis päris…

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aadu&co
                              http://www.tarbija24.ee/1030956/eest...oopa-madalaim/

                              Päris omapärased numbrite erinevused. 75 ja 1.5....
                              Selle uudise kõrvale oleks hädasti vaja ka uurimust, kas eestlased kannatavad gripi käes siis 50 korda rohkem, kui rootslased. Kas gripist tingitud tüsistusi on 50 korda rohkem ? Kas gripile kaotatud tööpäevi on 50 korda rohkem ?

                              Ma ei usu eluseeski seda. Pigem ma ütleks, et üsna mõistlik valik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                http://www.tarbija24.ee/1030956/eest...oopa-madalaim/

                                Päris omapärased numbrite erinevused. 75 ja 1.5....
                                Kommentaare ei pea lugema?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X