320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ämm saab sind kätte ka hauast

    Kommentaar


      Millisest Kesk-Eesti tanklast saab kõige paremat kohvi?

      Kommentaar


        Väidetavalt on tegemist ametliku P-Korea kontoga ja seni pole ka põhjust olnud seda mitte uskuda. Igaks juhuks panen ka teksti mis seal hetkel on: "Kim Jong Un performs emergency hemorrhoidectomy on prize-winning stallion".
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          http://www.telegram.ee/eesti/kumneid...i#.VSZ8kvmsU00

          Kommentaar


            Mine ja aja Hiietiga chemtraile ja energiavampiire taga.

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              pkorea
              Tegelikult ka usud, et see on nende ametlik twitter?
              Ja meie vandenõu-mehed oleme naiivsed...

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Tegelikult ka usud, et see on nende ametlik twitter?
                Ja meie vandenõu-mehed oleme naiivsed...
                Te olete lihtsalt harimatud. Naiivsus on veidi teine värk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mine ja aja Hiietiga chemtraile ja energiavampiire taga.
                  lgp. bondidildo,
                  väga vabandan et suutsin sind ärritada järjekordse telegrami artikliga. Ma loodan et sa vähemalt avasid selle lingi rääkimata selle lugemisest ning ajakirjanikuna sa peaksid veel ka teadma eelkõige selle loo tagamaid, sest ma olen enamkuiveendunud et see story on läbi käinud ka delfist ning postimehest. Ma mäletan et lugesin selle teema algust lisaks telegramile ka õhtulehest. Väga julgelt soovitan sul natukene ka delfi kontori aknatest välja vaadata, sest siiamaani siin maailmas ei ole kõik nii must ja valge kui seda näidatakse... krt peaks need viimased postitused sinna vandenõudesse lükkama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                    lgp. bondidildo,
                    väga vabandan et suutsin sind ärritada järjekordse telegrami artikliga. Ma loodan et sa vähemalt avasid selle lingi rääkimata selle lugemisest ning ajakirjanikuna sa peaksid veel ka teadma eelkõige selle loo tagamaid, sest ma olen enamkuiveendunud et see story on läbi käinud ka delfist ning postimehest. Ma mäletan et lugesin selle teema algust lisaks telegramile ka õhtulehest. Väga julgelt soovitan sul natukene ka delfi kontori aknatest välja vaadata, sest siiamaani siin maailmas ei ole kõik nii must ja valge kui seda näidatakse... krt peaks need viimased postitused sinna vandenõudesse lükkama.
                    Kas sa oled kunagi härra Hiietiga isiklikult kohtunud?

                    Ehk see polegi must-valge, ta pole narkoärikas per se, aga pärast abikaasa kaotust on ta täiesti-täiesti ära keeranud. Chemtrailid, energiavampiirid ja kogu see maailm on tema osa. Ehk ausalt öeldes peaks viima teda ravile, aga mitte vangi, ent ma kahtlen, et sa seda teksti seepärast siia kopid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kas sa oled kunagi härra Hiietiga isiklikult kohtunud?
                      ei ole, aga sina?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        ei ole, aga sina?
                        Olen. Me oleme teatud lähedaste inimeste kaudu seotud. Nagu see inimene ütles, siis see oli tiksuv pomm.

                        Kommentaar


                          Ehk isiklikud tragöödiad on karmid asjad. Ja kui selle pealt inimene ära keerab, mille järel omakorda igasugu Meelis Kaldalud ja härrad Rammod tulevad endale egotrippi tegema, siis, tead, tatikas, mine enda "kas sa avasid ikka telegrami loo"-lausetega v*ttu. Ausalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Olen. Me oleme teatud lähedaste inimeste kaudu seotud. Nagu see inimene ütles, siis see oli tiksuv pomm.
                            No aga eks inimesed ongi erinevad ning neile ei saa pahaks panna seda, et nad usuvad chemtrailse, energiavampiiridesse, reptiilidesse või kanepi headesse omadustesse(kanepi head omadused=kõik peale selle suitsetamise).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              No aga eks inimesed ongi erinevad ning neile ei saa pahaks panna seda, et nad usuvad chemtrailse, energiavampiiridesse, reptiilidesse või kanepi headesse omadustesse(kanepi head omadused=kõik peale selle suitsetamise).
                              Praegu kasutatakse teda lihtsalt ja julmalt ära. Tema võis ise uskuda - ok. Politsei käitub vastavalt seadustele - ok. Kanepiõli ongi väga tõhus valuvaigisti, vähiravimine pigem mitte. Aga kogu see kampaania ei ole küll Hiietile kuidagi kasuks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kanepiõli - vähiravimine pigem mitte.
                                Ma ei saa kahjuks sinuga nõustuda, sest on olemas vastupidiseid tõestusi, kuid ega ennem ei saa 100% kindel olla kui seda ise ei näe. Hiieti naise perearst olevat esimene kord olnud väga lootustandev kui kanepiõlist kuulis, kuid järgmisel vastuvõtul oli ta vastupidiselt esimesele korrale sellesse väga negatiivselt meelestatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X