320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2007 R2 aastahiti valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ma panin Vaido Neigausi Yolo Bitchi. Tundub võidušanss.

    Kommentaar


      #77
      See Astra lugu on huvitav. Ma olin laulu lõpuni segaduses, kas mu kõrvaklapid on täiesti perses või mis värk on.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #78
        see aasta lükkame? - https://soundcloud.com/raadio2/hommi...a-teevad-laulu
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #79
          mis Weekndi laulul on parim võimalus? on mõni näiteks reklaamis?

          aasta sündmus? saunaõhtu?

          Algselt postitas ansambel RESPEKT
          3, 2, 1.....JA LÄKS!!!!! Aasta tähtsaim hääletus algas!!!
          Respekti sõbrad, aeg on taas pead tõsta. Meie selle aasta üllitis "MIKS SÜNDISIN NII" ootab Teie kõikide hääli!!! Iga hääl on kuldaväärt!!!!!
          https://www.facebook.com/respekt2011...12306435458811
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            mis Weekndi laulul on parim võimalus? on mõni näiteks reklaamis?
            See onu, kel ämblik on pähe roninud ja siis seal ära surnud?

            Olen nõus hääletama, kui tõesti midagi huvitavat välja pakutakse.

            Kommentaar


              #81
              Keegi suvepäevadel laulu üles ei võtnud? Kunagi oleks selline asi läbi läinud. Arvestades viimase aasta häälatajate arvu, siis on see vägagi tõenäoline, et 100 häälega kõrgele kohale.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                See onu, kel ämblik on pähe roninud ja siis seal ära surnud?
                yep. Hills 386 milli Eestis ka tema kõige popim lugu?


                RESPEKTI tahaks seal laval esinemas näha.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  yep. Hills 386 milli Eestis ka tema kõige popim lugu?


                  RESPEKTI tahaks seal laval esinemas näha.
                  Ma eriti raadiot ei kuula. Nii palju vaid, kui hommikusöögi ajal taustaks. Weekndi lugudest on mulle tuttavad need kaks:



                  Esimest olen ka raadiost kuulnud ja kuna inimeste mälu on üldiselt ikkagi lühike, siis ilmselt parim võimalus on kõige hilisemal laulul ehk siis antud juhul "I can't feel my face". "The Hills"-i polegi ausalt öeldes kuulnud, ja vaadates, kui palju seda vaadatud on, siis päris veider, et pole.

                  Weeknd on ùldiselt ok aga pisut vist liiga mainstream? Kui hääletada kambaga, siis võiks ikkagi millegi sellise poolt, kes tavaoludes tabelisse ei pääseks.

                  Respekti pidin "youtube`ima". Päris õudne? Ei?

                  Kommentaar


                    #84
                    See Aastahiti trollimine on nii 2007.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ma eriti raadiot ei kuula. Nii palju vaid, kui hommikusöögi ajal taustaks. Weekndi lugudest on mulle tuttavad need kaks:

                      Esimest olen ka raadiost kuulnud ja kuna inimeste mälu on üldiselt ikkagi lühike, siis ilmselt parim võimalus on kõige hilisemal laulul ehk siis antud juhul "I can't feel my face". "The Hills"-i polegi ausalt öeldes kuulnud, ja vaadates, kui palju seda vaadatud on, siis päris veider, et pole.

                      Weeknd on ùldiselt ok aga pisut vist liiga mainstream? Kui hääletada kambaga, siis võiks ikkagi millegi sellise poolt, kes tavaoludes tabelisse ei pääseks.

                      Respekti pidin "youtube`ima". Päris õudne? Ei?
                      Weekndi on vaja pushida/premeerida, sest ta on nelja aastaga ennast mainstriimi söönud. trollimisega pole midagi pistmist. aus kandidaat. eestlaste arvestuses on sarnane potentsiaal ehk Genka/Paul Oja "KÕIK" REMIX
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #86
                        Kas mulle on õigesti kõrvu jäänud, et aastahitt ETV ekraanil sel korral ei figureeri? Olümpia ja jalka jaoks raha vaja säästa jms jutt?
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          #87
                          oot, mis pädevad eesti keelsed plaadid või asjad üldse täna ilmunud on? ma ei suuda sisuliselt ühtegi plaati meenutada?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            oot, mis pädevad eesti keelsed plaadid või asjad üldse täna ilmunud on? ma ei suuda sisuliselt ühtegi plaati meenutada?
                            Draakonid ja Ans Andur. + mingi nimekiri.

                            Okymi Megatroll Mees. DND annab plaadi see aasta? Singel "Võtmata rohud" tuli. Mainitud "Kõik" ja "Resotsialiseerumine X Must Lipp" remixid.

                            -e- ja Igihaljad mägiaasad

                            -e2- ja siis Leslie Da Bass + Rebel Angel + nüüd St Cheatersburg? + Mart Avi + NÖEP? + Eplikul ka mingid Kaerahelbed.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #89
                              Toivo Asmerit ei nimetandki?? Tõsisemalt rääkides, siis veel ipsterite teema Odd Hugo, pool-folk asi Trad Attack, räpparitest tuli äsja Reket, hevikatele Herald. Cheatersburgi oma vist ei saa lugeda, see aint EP.

                              Aga aasta parimaks kohalikuks paneks ise pika puuga Ans Anduri plaadi, nende parim mu meelest. She Bit Her Lip, uneleva indi kuulajatele, kah hea.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                #90
                                Rada 7-s on kohe teema sellel aastal ilmunud helikandjate kohta!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X