320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2007 R2 aastahiti valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    The Weekndi fänn aastast 2009, ehk ta oli siis veel mittekeegi. Hämmastav on olnud jälgida seda mainstreamiks muutumise ulmelist kiirust. Teiseks, lugu, mille ta vorpis kiire nutsu saamiseks lohakalt ja kiirelt valmis, kandideerib nüüd aastahittideks. Jutt siis loost "Earned it". Huvitav palju kuuajatest üldse mõikab, et enamus aega on loo sisu narkots, mitte armastus mingi libu vastu?
    sigpic

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
      The Weekndi fänn aastast 2009, ehk ta oli siis veel mittekeegi. Hämmastav on olnud jälgida seda mainstreamiks muutumise ulmelist kiirust. Teiseks, lugu, mille ta vorpis kiire nutsu saamiseks lohakalt ja kiirelt valmis, kandideerib nüüd aastahittideks. Jutt siis loost "Earned it". Huvitav palju kuuajatest üldse mõikab, et enamus aega on loo sisu narkots, mitte armastus mingi libu vastu?
      Sòidan trammiga koju. Seni mòtlen, et kas vastata irooniaga vòi ilma.

      P.S.
      Otsustasin mitte kasutada.
      Pmst on sul seal veidi valesti. 2009 ei saanud sa kindlasti The Weekndi fänn olla, kuna ta laadis enda esimese laulud interveebi üles 2010. Mul endal on tema esimene plei 2011 aprill, murrang toimus sama aasta detsembris.

      Kommentaar


        #93
        In late 2009 laadis ta üles mingid viisijupikesed, paar katsetust ja seal oli ka üks video ümisemisest viinalaua ääres not so public kohta netis. Nüüd hiljem kui olen otsinud on need haihtunud. Jah, täpne oleks, et fänniks sain hiljem aga avastasin ta sealt. Youtubed ja soundcloudid tulid tõesti siis mängu nagu Mõnu kirjutas.
        sigpic

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          In late 2009 laadis ta üles mingid viisijupikesed, paar katsetust ja seal oli ka üks video ümisemisest viinalaua ääres not so public kohta netis. Nüüd hiljem kui olen otsinud on need haihtunud. Jah, täpne oleks, et fänniks sain hiljem aga avastasin ta sealt. Youtubed ja soundcloudid tulid tõesti siis mängu nagu Mõnu kirjutas.
          see vä?

          et siis suurim potentsiaal Eestis on "Earned It"?

          -e- ja kuidas ma unustasin RunDough ft. Mr Jazzy Bubblez - Grete Klein

          -e2- tra, ainult ühele saab hääle anda.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #95
            Lugu mida mina see aasta kõige rohkem kuulnud olen. Just kuulnud, mitte kuulanud. Peaks selle hääletama.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              #96
              Ühe loo vallimine on jama. Aga kui ei mäleta mis eelmise aasta suurimad hitid oli siis DJ Earworm aitab.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Ühe loo vallimine on jama. Aga kui ei mäleta mis eelmise aasta suurimad hitid oli siis DJ Earworm aitab.

                Tundub, et kogu popmuusika on mõeldud 14-aastastele... Aa, tegelikult ju ongi.

                Kommentaar


                  #98
                  Mul ei tulnud sellest videost ühtegi tuttavat pala ette. Päris tõsiselt kohe. Kuskilt meemidest olen seda vehkivat Drake'i (?) näinud, aga see on ka kõik.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tundub, et kogu popmuusika on mõeldud 14-aastastele... Aa, tegelikult ju ongi.
                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Mul ei tulnud sellest videost ühtegi tuttavat pala ette. Päris tõsiselt kohe. Kuskilt meemidest olen seda vehkivat Drake'i (?) näinud, aga see on ka kõik.
                    Alternatiivmuusika austajana pean tunnistama, et mõned laulud selles mashupis on päris haaravad ja mõnusad. Enamus tümpsu on muidugi igav ja äraleierdatud.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mulle pakuks praegu väga huvi mida tänapäeval üldse alternatiivmuusikaks peetakse? Kõik on ju praktiliselt raadiokõlbulik ja suhteliselt laias massis, kuid samas tänu sellele pole jällegi midagi mida saaks mainstreamiks nimetada.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Mulle pakuks praegu väga huvi mida tänapäeval üldse alternatiivmuusikaks peetakse? Kõik on ju praktiliselt raadiokõlbulik ja suhteliselt laias massis, kuid samas tänu sellele pole jällegi midagi mida saaks mainstreamiks nimetada.
                        pole ammu raadiot kuulanud, aga see peaks minema sinna alternatiivi alla küll-




                        Aga nii mõnelgi nn. alternatiivmuusikapeol kõlab näiteks Jüri Pootsmann
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Mina seda alternatiiviks ei pea. Ma vist kuulan ise liiga palju erinevat muusikat, et ei oska seda alternatiiviks pidada, kõike miksitakse ju väga julgelt kokku ka, pole enam selliseid stiilide vahelisi piire Kuidas seda nimetada, electro house?
                          Või pidas Tofoa ehk silmas seda babemetalit mida ta "kellesse täna armunud oled" teemasse postitas? See on minu teada Jaapanis üpris POP-iks keeranud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Mina seda alternatiiviks ei pea. Ma vist kuulan ise liiga palju erinevat muusikat, et ei oska seda alternatiiviks pidada, kõike miksitakse ju väga julgelt kokku ka, pole enam selliseid stiilide vahelisi piire Kuidas seda nimetada, electro house?
                            Või pidas Tofoa ehk silmas seda babemetalit mida ta "kellesse täna armunud oled" teemasse postitas? See on minu teada Jaapanis üpris POP-iks keeranud.
                            Ajukaja ei pea alternatiiviks? Eks see ole suhteline tõesti. Ise pakuks et kui lugu Hollywoodis jms. mainstream klubis ning tava raadiojaamas suvaliselt päise päeva ajal ei mängita ju ta siis ongi alternatiiv
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Au, aga hääletame Keskerakonna kongressi vähemalt aasta sündmuseks?

                              Või siis Saunaõhtu Priit Toobaliga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Au, aga hääletame Keskerakonna kongressi vähemalt aasta sündmuseks?

                                Või siis Saunaõhtu Priit Toobaliga?
                                hmm kongress oli suurem, aga saunaõhtut on vist kergem müüa lambikatele. see seal fesaris on ... foorumlase ... tehtud(+kontrolli all) või mis?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X