320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mitte sittagi pole hetkel kirjutada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitte sittagi pole hetkel kirjutada

    ..........
    Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

    #2
    ekstraklass

    Kommentaar


      #3
      võttis täitsa sõnatuks kohe.

      Kommentaar


        #4
        Läheme nüüd ikka tagasi teema juurde.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #5
          Hetkel ma ei kirjuta teemasse "mida hetkel teed".
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            täitsa andekas teema.

            Kommentaar


              #7
              Mida sa suitsetasid?

              Või on täiskuu?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas 10 Lopez Saldana Vaata postitust
                siia kirjutage kui sittagi pole kirjutada, eikuula,eijoo,eivaata,eipistaperse,eite e,eisöö.juurde tuleb kirjutada ka hekel loodan et kirjutajaid jätkub.palun kirjutage ausalt mitte niimodi et teie kõik sittagi ei tee ma saan aru kui te ausalt ei kirjuta kes ausalt ei kirjuta nende kasutajanimed kirjutan kommentaariga üles palun kirjutage siia ka hetkel ja kirjutage põhjendused ka ja palun kui juba seda teemat vaatate kirjutage ka kui kirjutate on ka teistel huvitavam sest siis näevad kõik ka teiste arvamusi muide ma luban siin teemas ka teiste arvamustele vastu vaielda ja kes soovib võivad kirjutada ka mida hetkel ei tee siia võib lisada ka aga nüüd ruttu kirjutama

                plagiaat


                öklö

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas 10 Lopez Saldana Vaata postitust
                  siia kirjutage kui sittagi pole kirjutada, eikuula,eijoo,eivaata,eipistaperse,eite e,eisöö.juurde tuleb kirjutada ka hekel loodan et kirjutajaid jätkub.palun kirjutage ausalt mitte niimodi et teie kõik sittagi ei tee ma saan aru kui te ausalt ei kirjuta kes ausalt ei kirjuta nende kasutajanimed kirjutan kommentaariga üles palun kirjutage siia ka hetkel ja kirjutage põhjendused ka ja palun kui juba seda teemat vaatate kirjutage ka kui kirjutate on ka teistel huvitavam sest siis näevad kõik ka teiste arvamusi muide ma luban siin teemas ka teiste arvamustele vastu vaielda ja kes soovib võivad kirjutada ka mida hetkel ei tee siia võib lisada ka aga nüüd ruttu kirjutama
                  Hey ekul, kuidas kube kärab?

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Hey ekul, kuidas kube kärab?
                    kui sa mõtlesid seda tõsiselt, siis sügav kaastunne sulle.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      kui sa mõtlesid seda tõsiselt, siis sügav kaastunne sulle.
                      See tundub sulle tõsisena?

                      Kommentaar


                        #12
                        tekkis küsimus, et kuda on lopezil ainult 59 postitust?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          tekkis küsimus, et kuda on lopezil ainult 59 postitust?
                          ma mõtlesin seda sama asja just.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            #14
                            Ärge mõelge nii palju.

                            mida vähem inimene mõtleb, seda parem on.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              tekkis küsimus, et kuda on lopezil ainult 59 postitust?
                              Ta on panustanud kahjuks säärastesse teemadesse, mis on ärakustutamisele määratud.
                              Ning enamus Lopezi poste on ka tsensuuri ohvriks langenud.
                              Mees elab piiri peal ning erinevalt Ekulist ei astu sellest üle.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X