320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ÕPETUS: Kuidas saada keppi ja naisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    13, kalevi mängule sa ei jõudnud, teistele lahinguväljadele aga jõuad? siis näeks üle, kuidas sa siinseid soovitusi omaks võtnud oled.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Raimo Vaata postitust
      13, kalevi mängule sa ei jõudnud, teistele lahinguväljadele aga jõuad? siis näeks üle, kuidas sa siinseid soovitusi omaks võtnud oled.
      Kuhugile ei jõudnud. Telekast vaatasin Flora mängu.
      Sorry, et ei jõudnud. Elusitt oli lihtsalt olla.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #18
        Raimo ja Silver on ära tabanud uue mooduse kuidas naisi saada. Kas ka keppi seda ma ei tea.
        Tuleb lihtsalt endale koer võtta, aga äkki nad räägivad ise lähemalt sellest?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #19
          mitte lihtsalt koer... vaid labrador

          Kommentaar


            #20
            Hädakorral piisab ka kui sõbranna koera laenata.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #21
              Täielik idiootsus. Pole ime, et Martini sugune idioot seda naljakaks peab.

              Kommentaar


                #22
                martin , su sõbral pole mitte calibra vaid tavaline opel!
                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Tuleb lihtsalt endale koer võtta
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #24
                    Sõitsime sõbraga Pärnu rongiga(tudengile 65.-) kell 6.58 väljub
                    Igatahes, tal oli raamat nimega The Game. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Gam...Pickup_Artists
                    lingike ka. Ja nii palju kui ma rongis lugeda jõudsin, siis äärmiselt huvitav ja räägib just sellest, mis teema pealkiri on.
                    Huvitav lugemine igatahes.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas varix Vaata postitust
                      Sõitsime sõbraga Pärnu rongiga(tudengile 65.-) kell 6.58 väljub
                      Igatahes, tal oli raamat nimega The Game. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Gam...Pickup_Artists
                      lingike ka. Ja nii palju kui ma rongis lugeda jõudsin, siis äärmiselt huvitav ja räägib just sellest, mis teema pealkiri on.
                      Huvitav lugemine igatahes.
                      kas see raamat oli tal inglisekeelne või eestikeelne? ehk kas see on tõlgitud ka juba eesti keelde?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        kas see raamat oli tal inglisekeelne või eestikeelne? ehk kas see on tõlgitud ka juba eesti keelde?
                        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                        Kommentaar


                          #27
                          Hommik!

                          He-he.. See ju klassikaraamat sarjast " a la neli nippi kuidas tublisti üle neljakümne olevat naisterahvast kiiresti "voodisse" saada või seitse nippi kuidas kuuga kaalust alla saada) ... Kindlasti tasub silmaringi laiendamise eesmärgil netist või siis raamatulettidelt otsida Steve Harvey nimelise härra sulest ilmunud kirjatükke. "Act Like a Lady, Think Like a Man" ja tema neli sõna sealt.."We need to talk" .
                          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                          Kommentaar


                            #28
                            Ma ootan Steivi raportit

                            Kommentaar


                              #29
                              kes on Steivi ja miks me tema raportit ootame?

                              Kommentaar


                                #30
                                Steiv=meesmuiste
                                Steiv, kuidas siis läks?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X