320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuidas käitud pidurdusjälgedega?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    kuldne dušš
    kuulge, vanad inimesed, tõsiselt räägite?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      harja paned potti, vee sisse, ja lase uuesti vee peale, samal ajal puhastad harja vastu siseääri puhtaks. asja kordad kuni hari puhas
      Puhas vee raiskamine ju.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Puhas vee raiskamine ju.
        no kui see on vee raiskamine, siis kasuta kuivkäimlat
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #64
          kuivkäimlas puudub ka pidurdusjälgede probleem.

          Kommentaar


            #65
            Kontoris on pidurdusprobleemid. Sain siit väärt materjale probleemi likvideerimiseks, eks näis kuidas 2012 aastal vanad meetodid töötavad.

            Kommentaar


              #66
              Minu arust on pidurdusjälgede kõrval veel üks suurem mure, nimelt see, et enamik isasloomi kuseb mõnusalt silmad kinni otse vastu prilllaua ovaali, siinkohal võiks lõpetada unistamise, et ei ole tegemist NASCAR võidusõiduga, kus kulgetakse haigutades ja unistades 100 ringi ümber ovaali.

              Isasloomad võiksid õppida lihtsalt istuli kusema, kuna enamik kohad kus mina ikkagist satun, on selline tunne, et potimusid on tõstetud kuldse vihma käest räästaalla.Meie pere isaste hulgas on see juba ammune traditsioon ja austus naissoo vastu, et kuseme ka kenakesti istuli, sest siis langeb uriin ühtlase joana kloseti poti esimest serva kõige õigema nurga all.

              Kui olete kasvõi oma tüdruksõbra juures külas või kus iganes ja te ei oma kontrolli oma sugutipea üle ja teil pole volitusi, et läbiviia kõige pühamat rituaali , et mitte ennast täis tilgutada, siis palun parem laseme püksid vastu külma kahvelkivi põrandat ja istume oma karvase perssega potile ja las siis need bakterid lasevad meie persse peal mõnusasti liugu.
              Te ju ei taha, et teie tüdruksõber peaks järgnevad 2 tundi kloseti potti küürima.
              sigpic

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
                Koristaks küll, andestage mu võhiklikkus, aga hari ju jääb sitaseks? Kas see lükatakse sitasena sinna hoidjasse tagasi või jooksed kraanikausi juurde pesema või kuidas?
                Kui sulle meeldib käsitöö ja sa pole klaverimängija siis sa nokid, nagu "valge eesti neeger" selle harja sama puhtaks, nagu emaslind oma vastkoorunud linnupoja udusulestiku.
                sigpic

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Minu arust on pidurdusjälgede kõrval veel üks suurem mure, nimelt see, et enamik isasloomi kuseb mõnusalt silmad kinni otse vastu prilllaua ovaali, siinkohal võiks lõpetada unistamise, et ei ole tegemist NASCAR võidusõiduga, kus kulgetakse haigutades ja unistades 100 ringi ümber ovaali... pikk jutt lühemaks ...
                  kuhu need "meeldib" nupud jäidki?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #69
                    See teema pole surnud
                    Kes teab, see teab. Järgmine nädal konrollin.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X