320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mulle pakuti eile doktorantuuri võimalust omal erialal. Huvi pärast siis uurisin natukene rohkem. Ma sain teada, et stipendium on 1200. See jääb isegi Eesti keskmisele, mis oli statistikaameti järgi kolmandas kvartalis ~1550€, suuresti alla. Teades, et pärast vaadatakse sind ka kui ülekvalifitseeritud tööjõudu, siis mis huvi peaks olema doktorantuuri kellegil minna? Peaks vist riigikokku kandideerima, sealt kõrvalt oleks hea teha.
    Töö kõrvalt või siis antakse ülikoolist nn projektitööd või akadeemilist koormust juurde.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Mulle pakuti eile doktorantuuri võimalust omal erialal. Huvi pärast siis uurisin natukene rohkem. Ma sain teada, et stipendium on 1200. See jääb isegi Eesti keskmisele, mis oli statistikaameti järgi kolmandas kvartalis ~1550€, suuresti alla. Teades, et pärast vaadatakse sind ka kui ülekvalifitseeritud tööjõudu, siis mis huvi peaks olema doktorantuuri kellegil minna? Peaks vist riigikokku kandideerima, sealt kõrvalt oleks hea teha.
      Stipendium vs palk bljat.

      Ma tean ühte tegelast kes astus doktoratuuri sisse ja rohkem nägu ei näidanud. Kirjadele ja kõnedele ei vastanud. Lõpuks pani vist mingi 6 kuu stipi taskusse. Samal ajal käis muidugi tööl ja teenis raha.

      Kommentaar


        Enamus doktorante ju töötab a la 0,75+ koormusega kas siis ülikoolis või mujal lisaks. Endalgi hea sõbranna rahumeeli 1,0 ametikohaga kliinikumis ja siis doktorantuuri tasu kenasti juurde. Selline tasustatud intellektuaalne hobi, miks mitte!

        Iseasi, mis kvaliteet sealt lõpuks muidugi konkreetselt doktorantuuri osas tuleb. Samas ei tea ka, praktika ja teadus koos. Et kui päris nii ei ole, et päeval doktorantuuris ja öösel hollikas turvamees, et kulusid katta, siis see 1200 suht ok diil ju?

        Kommentaar


          Fair. Ma pigem lähtusin sellele, et sa saaksid pühenduda täiskohaga sellele asjale, et mitte hobina seda vabal ajal teha. Ma olen juba küllaltki vana, laps ka olemas ja tahaks nagu vabal ajal temaga rohkem tegeleda. Aga seda küll, et muud saab kõrvalt teha. Ilmselt tulekski teha, muidu ära ei ela perega.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Mulle pakuti eile doktorantuuri võimalust omal erialal. Huvi pärast siis uurisin natukene rohkem. Ma sain teada, et stipendium on 1200. See jääb isegi Eesti keskmisele, mis oli statistikaameti järgi kolmandas kvartalis ~1550€, suuresti alla. Teades, et pärast vaadatakse sind ka kui ülekvalifitseeritud tööjõudu, siis mis huvi peaks olema doktorantuuri kellegil minna? Peaks vist riigikokku kandideerima, sealt kõrvalt oleks hea teha.
            Tegelt on asi veel hullem. Stipendium on 660 + sinna lisatakse sulle 0.5 koormusega töö nooremteadurina. Ehk sa saad alla Eesti keskmise ja töötad 1.5 kohaga.
            Mia san mia

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              Mõni läheb ikka väga kergelt kettasse
              Vahepeal lähen jh. Liiga kergelt.
              Häirib kui inimesed suhtuvad riiki nii lõdvalt. Kohati võib kasutada lausa väljendit naabrite keelest. "Pohhui"
              Tegelikult pole valimas käiminegi kiita.
              Muidugi vaktsineerimine ja maski kandmine on eriti ilmekas näide.


              Teen tapeeti.

              Kommentaar


                Elysa koefitsent Eesti Laulu võiduks on 9.00. Arvestades, milline papp on tema haipimiseks alla pandud, siis võib arvata, et siin tehakse kõnedega Ukut. Ehk siis koef tundub päris ahvatlev.

                Kommentaar


                  https://twitter.com/UrmasJ/status/1488100290826018816?t=_CU6nAyrZojslB6FYmsoYA&s=19
                  Väga hästi võtab osade suhtumise kokku.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Tomi Rahula veider retoorika Merilin Mälki pihta - et too haigestus ja ei ole võimeline Eesti Laulu poolfinaalis esinema, nagu wtf?

                    Kommentaar


                      See on pull suhtumine jah. Selline “aa, Ebola v? No kui covid pole, on ju korras. Roni lavale”
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Samas, jäävad kõrvale lauljad, kelle suhtes on mul küll kõige suuremad küsimärgid nende otselaulmise oskuse osas. Et võib-olla selline natuke strateegiline lüke, et finaali jõuda? Eks Tomi kahtlustab ka nii siis.
                        Ja üldiselt on see ka showle suht saast, kui vahele pekstakse mingid odavad muusikavideod.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          IMG_20220131_165135.jpg

                          Loomulikult Tartus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Mulle pakuti eile doktorantuuri võimalust omal erialal. Huvi pärast siis uurisin natukene rohkem. Ma sain teada, et stipendium on 1200. See jääb isegi Eesti keskmisele, mis oli statistikaameti järgi kolmandas kvartalis ~1550€, suuresti alla. Teades, et pärast vaadatakse sind ka kui ülekvalifitseeritud tööjõudu, siis mis huvi peaks olema doktorantuuri kellegil minna? Peaks vist riigikokku kandideerima, sealt kõrvalt oleks hea teha.
                            Oleneb mis alal suuresti. Kirjandusteaduses ja filosoofias võibolla tõesti aga nt geneetias või mikrobioloogias on päris häid võimalusi peale doktorantuuri 1.5-2x keskmise palga peale otse tõmmata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              IMG_20220131_165135.jpg

                              Loomulikult Tartus.
                              Plastiku naine ilmselt, kui plastic jälle öösel joob ja foorumis auru välja laseb.

                              Kommentaar


                                Tartus oli ka läbiaegade vastuoluliseim gräff "Madli on lesbi ja lits, nussis pedega"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X