320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on sinu võit. Nii jubedat mandumist polegi ehk teles varem olnud kui "Dexter".
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      See on sinu võit. Nii jubedat mandumist polegi ehk teles varem olnud kui "Dexter".
      Milles see väljendus? Minu arust oli korralik hooaeg. Viimane osa oli jah natuke meh. Aga vale teema selle jaoks.

      Kommentaar


        Kui peaksin hääletama nime järgi, siis KOV-i valimistel oleks minu vaieldamatu lemmik Vlad Ükssarv.

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          enne valimisi tuleb eri valijasegmentidele tuleb lubada erinevaid asju, siis on kõik rahul

          Eerik-Niiles Savisaar: Tallinnasse 3 kohalikku keelt
          Tõeliselt isamaaline!
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Siiani omaette mööda linnatänavaid traalivaalitanud hare grishna vennad on tüütuks muutunud. miskid 3 tüüpi suruvad juba teist päeva järjest oma voldikuid ja raamatuid mulle vanalinnas peale.

            Kommentaar


              Öises linnas on ikka sada korda toredam sõita kui päeval.

              Kommentaar


                On, olen ise ka seda tähele pannud. Kahjuks pole tavaliselt sõidupõhjused sellistel puhkudel eriti toredad - ehk see võiks teine tähelepanek olla.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Night cruise (Y)
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kõik teised erakonnad suudavad Põhja-Tallinnas valimisvoldikud teha eesti-venekeelsed, aga IRL suskab postkasti ainult venekeelse 8lk lehe. Kui ma IRLi valija oleksin, siis mul oleks ikka sitaks piinlik.

                    Kommentaar


                      Mida lähemale WC-le, seda kangemaks muutub sitahäda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Mida lähemale WC-le, seda kangemaks muutub sitahäda.
                        Võib ka nii öelda: Mida lähemale kodu uksele, seda kangemaks muutub häda (ükskõik kumb). Eriline boonus veel see kui ei leia õiget võtit esimese hooga üles

                        Kommentaar


                          Käid kusel ära, 10 minuti pärast tuleb häda nr 2.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Mul natukene teisest valdkonnast avastus : Hella Hundi küüslauguleivad imevad vilinal. Ei mäletagi, kus mujal nii nigelaid oleks söönud...

                            Kommentaar


                              Kui kodanik Margus Kiiver teeb suu lahti ei ole vaja teksti kuulatagi, sest on selge et räägitakse autoralli Eesti meistrivõistlustest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Mul natukene teisest valdkonnast avastus : Hella Hundi küüslauguleivad imevad vilinal. Ei mäletagi, kus mujal nii nigelaid oleks söönud...
                                Kui elad riigis kus vaevalt leidub leiba, siis sööks kasvõi neid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X