320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole küll ise kaitseväes käinud, aga aina enam hakkab mulle tunduma, et inimesed lähevad sinna fotograafiat õppima. Kõigil on igal pool mingid kaamerad kaasas, et saaks instagrami või facebooki pilte panna..

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Mul natukene teisest valdkonnast avastus : Hella Hundi küüslauguleivad imevad vilinal. Ei mäletagi, kus mujal nii nigelaid oleks söönud...
      A söö seal neid punaseid kanafilee ribasid nt Hoegaardeni kõrvale... mmm
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Mardisalu ei tea isegi Eesti koondise jalgpallureid. Piinlik

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Mardisalu ei tea isegi Eesti koondise jalgpallureid. Piinlik
          Teet Jääger jou.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Kartus, et tasuta ühistranspordi järel hakkavad ühissõidukid haisema on tõeks saanud.
            Isegi uued trollid haisevad nagu prükkarid.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              See oli juba enne ka nii.

              Kommentaar


                Kõik sõltub/sõltus liinist.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  hakkavad ühissõidukid haisema

                  üldiselt olen viimasel ajal märganud vastupist,
                  et juht peab bussi kinni ja viskab prükkari sõidukist välja
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Sattusin täna sõitma üle pika ajaga trolliga nr 7. Troll oli uus, aga sisenedes oli hais ikka päris jube. Vanasti igatahes see hull nii asi ei olnud. Vähemalt uued trollid ei haisenud.
                    Nohh, aga mida ka mina tean.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      FB ankeedis hariduseks : Eluülikool.
                      Oled alles terav pliiats. Ja veel originaalne ja omapärane..
                      Molli- ja Laksuamet ka kindlasti ankeedile lisada.

                      Kommentaar


                        Kui minna toidupoodi mõttega "tahaks midagi süüa" siis tuled sealt välja hulga mõttetu kraamiga mida sa ei plaaninud osta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Kui minna toidupoodi mõttega "tahaks midagi süüa" siis tuled sealt välja hulga mõttetu kraamiga mida sa ei plaaninud osta.
                          Mis omakorda muutub ootamatult vajalikuks ühel hetkel, kui nälg näpistab.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Mis omakorda muutub ootamatult vajalikuks ühel hetkel, kui nälg näpistab.
                            Mul kipub küll nii olema,et see mõttetu kraam lendab kohe peale poest tulekut kõrist alla ning õhtul/järgmine päev tahaks jälle midagi näksida. Ja nii ta kordub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Mul kipub küll nii olema,et see mõttetu kraam lendab kohe peale poest tulekut kõrist alla ning õhtul/järgmine päev tahaks jälle midagi näksida. Ja nii ta kordub.
                              +1. Ja see ka, et lähed poodi näiteks hambapasta järele ja tuled tagasi kilekott täis krõpsu, makarone, friikaid ja muud nänni ning koduukse juurde jõudes taipad, hambapasta jäi ostmata...
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Mul kipub küll nii olema,et see mõttetu kraam lendab kohe peale poest tulekut kõrist alla ning õhtul/järgmine päev tahaks jälle midagi näksida. Ja nii ta kordub.
                                +1, seepärast peabki poodi täis kõhuga minema.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X