320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmise uuendusena näidatakse, mis su telefoni/arvuti mark on ning mitme näpuga trükid.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      küsimus on vist puhtalt selles, kas on spets fb chati app installitud? täna ta igal juhul mulle seda pakkus, varem pole nagu tähele pannud.
      Mul on, ja näitab seda web/mobile. Sõbranna ei kasuta nutikat, temal on ka web/mobile.

      Kommentaar


        Ei ole mul mingit tsätti installitud. Näitab samamoodi. Mingit erilist kasu ma sellest ei näe.

        Kommentaar


          Algselt postitas mg Vaata postitust
          mida kultuursemaks inimest peatakse, seda väikesemaks läheb kiri.
          aabits- trükitähed, ajaleht sirp- tihe peenike tekst
          kusjuures enne seda praegust möllu, läks sirbi font ka suuremaks
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            facebooki chatis on ka mingi font või taust muutunud.

            Kommentaar


              Liiga vähe inimesi kannab helkurit. Õues on pime, pikalt. Enamus viskavad omale tumeda mantli/jope selga, teksad jalga ning tumedad tossud/kingad/saapad jalga ning eeldavad, et kõik näevad neid kui nad kuskil teeääres on või teed ületavad. Natuke mõistust võiks peas ikka olla ning see pisike abividin enda külge riputada. Kõik kohad ei ole valgustatud you know.

              Täna varahommikuse uduga oli veel eriti tore kedagi märgata.

              Kommentaar


                Kui foorumi avaleht täiesti alla kerida, näitab soccerneti fb laikijatest valikut pilte. Teinekord on pooled neist musta mandri mehed. Shit's going international. Sort of.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  Kui foorumi avaleht täiesti alla kerida, näitab soccerneti fb laikijatest valikut pilte. Teinekord on pooled neist musta mandri mehed. Shit's going international. Sort of.
                  Mustadel on üldse komme igast asju laikida. Väikeküla rahvaliigaklubi laikijateks brassid, aafriklased ja muud imeelukad. Kahtlane, kas nad tõesti meie fännid on, tore muidugi oleks Nagu rahvussport või nii.

                  Kommentaar


                    ma küll seda ei näe seal, aga see peaks olema Neeger John & sõbrad.

                    Kommentaar


                      "Keda puine kunstvemb elevile ei aja, võib tõmmata vana hea ftalaadirikka vibraatori peale kondoomi."
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Kui foorumi avaleht täiesti alla kerida, näitab soccerneti fb laikijatest valikut pilte. Teinekord on pooled neist musta mandri mehed. Shit's going international. Sort of.
                        Mul näitab küll ainult sõbralistis olijaid. Ju on sul sõbralistis musti mehi?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          a) wrdprz pole kas FB sisse logitud või
                          b) tal on elu, FB aga mitte
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Eestis on peale ericabana veel Freiburgi fänne. Tõsi küll, tegu oli kohaliku Freiburgi linna elanikuga, kes Eestis üksnes õpib, aga asi seegi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas petteri Vaata postitust
                              Eestis on peale ericabana veel Freiburgi fänne. Tõsi küll, tegu oli kohaliku Freiburgi linna elanikuga, kes Eestis üksnes õpib, aga asi seegi.
                              success!

                              Kommentaar


                                Politseiautost ei tohi neljarealisel teel mööda sõita (LE järgi vist "mööduma" on küll õige väljend) ka siis, kui lubatud sõidukiirust ei ületa. Politseionud peavad su kilomeeter hiljem vilkurite sähvides kinni ja tänitavad viis minutit, millise ohtliku olukorra sa tekitasid tagasi paremasse ritta nende ette reastumisega (ehkki reastusid ümber kaks autot politseiautost eespool) ja jätavad elegantse sujuvusega tähelepanuta tõiga, et nad ise ei vaadanud kordagi peeglisse, kui teeservalt startisid ja teele keerasid, mistap sina pidurdama ja vasakusse ümber reastuma pidid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X