320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Miks te üldse kilekotte ostate. Riidest kotid FTW
    Riidest kotid ei veni. Kilekoti parim omadus on see, et ta mahutab vajadusel 3x rohkem asju kui välimus lubab; sealjuures ei pea nendega tetrist mängima.
    Aga see Rimi 19-sendine kilekott on küll ptui. Üldiselt on mul kilekottidele ostmisele ka üks hea ja lihtne põhjendus: vabastab vajadusest eraldi prügikoti järele. Aga see Rimi 19-sendine kilekott on ikka ptui.

    Kommentaar


      Gloryhunter hakkab sõimusõnana comebacki tegema foorumis.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Kuradi suure mersu juht kes mind täna oleks alla ajanud. Läksin ISKU maja eest üle tee, esimesed 2 rida autosi seisavad ilusti ja jõuan poolenisti kolmandale reale, kui järsku tulistab sealt mingi must mersu maastur läbi. Allajäämisest jäi hea 10cm puudu vast. Ja oi perse kui mu uued Pulsi klaasid oleks selles avariis katki läinud...
        Pane põlema ennast, aitäh.
        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        Tondid. Kandke helkurit, r***k!
        kümmetähemärki

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          kümmetähemärki
          No kui kaks rida peatuvad ja kolmandast mingi tropp ei peatu, siis on sul sellest helkurist täpselt nii palju kasu, et sugulased saavad selle sulle kirstu kaasa panna.

          Kommentaar


            See juhtus ka päeval kell 14.05, helkurist ei oleks suuremat tolku olnud..
            Ja ega kui tropp ei oska punase tulega seisma jääda..siis pole sellest helkurist sittagi tolku jah.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              See juhtus ka päeval kell 14.05, helkurist ei oleks suuremat tolku olnud..
              Ja ega kui tropp ei oska punase tulega seisma jääda..siis pole sellest helkurist sittagi tolku jah.
              Reguleeritud ülekäigurada on üsna suur lisa, mida algses jutus polnud...tunnistan ausalt,et olen ise ka kogemata "lasknud" jalakäia üle, kuna ei pannud teda reguleerimata ülekäigurajal tähele.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Reguleeritud ülekäigurada on üsna suur lisa, mida algses jutus polnud...tunnistan ausalt,et olen ise ka kogemata "lasknud" jalakäia üle, kuna ei pannud teda reguleerimata ülekäigurajal tähele.
                Reguleerimata või mitte, aga kaks seisvat rida võiks ju mingi tule kuskil põlema lüüa
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Näiteks Magdaleena eest täitsa tavaline juhus, et jääd viisaka liiklejana ülekäiguraja ees seisma ja tulemus on see, et siis vapralt koos teed ületada sooviva inimesega ootame kuni ülejäänud radadel (ka bussirada on seal aktiivselt tavaliiklejatel kasutuses) kiirustavad töllid suudavad aru saada, et võiks ka äkki korraks peatuda.
                  Ülevalt Hendriksoni küürult alla tulles on näiteks vastassuunast vasapöörde tegijatele viisakusest tee pakkumine seal samuti tihti üsna tühi töö, sest teises reas liikujatel on sellest raske aru saada ja nii me seal kahekesi ootame kuni vennikestel lambi kuplis põlema lööb.
                  Aga mul ükskõik. Võin väga kannatlik olla

                  PS. Eile seisis postimaja juures "anna teed" märgi all Volvo ja ootas üsna tihedas liikluses parempööret Narva maanteele teha. Kogu selle aja jooksul seisis tema sabas "Tallink Takso" buss ja lasi pidevat signaali. Ma täitsa kujutan ette sõidustiili, mida see buss pärast "vabanemist" näitas.
                  Ülbetest ja teistega mittearvestavatest taksojuhtidest võib muidugi pikalt kirjutada, sest selle elukutse esindajate hulgas on debiilikuid vist kõige rohkem.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Reedel ühel suure asutuse jõulupeol lähenes mulle ebamäärases vanuses vene keelt rääkiv härrasmees. Kõne oli kiire ja jäi mulle pisut arusaamatuks, küsiti vist midagi valimistulemuste kohta. Ütlesin, et ehk räägime edasi eesti keeles. "Oo, härra Max Kaur, te räägite ka eesti keelt? Minu lugupidamine!" Õnneks õnnestus hiilida minema enne, kui oleksime jõudnud Mustvee kommunaalprobleemide arutamiseni.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Üha enam tekib tunne, et pärast 20-aastast eksperimenti praegu tulumaksusüsteemiga oleks kena veidi ka astmelist tulumaksu proovida. Praegune süsteem pole Eestit rikaste hulka viinud, ehk oleks kasulik kasutada samasugust astmelist süsteemi, mida kasutavad need riigid, kes meie oma ülistavad, aga ise ei kasuta, ilmselt seepärast, et rahvale see ei meeldiks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas optiums Vaata postitust
                        Üha enam tekib tunne, et pärast 20-aastast eksperimenti praegu tulumaksusüsteemiga oleks kena veidi ka astmelist tulumaksu proovida. Praegune süsteem pole Eestit rikaste hulka viinud, ehk oleks kasulik kasutada samasugust astmelist süsteemi, mida kasutavad need riigid, kes meie oma ülistavad, aga ise ei kasuta, ilmselt seepärast, et rahvale see ei meeldiks.
                        Astmeline tulumaks kehtib meil ka praegu, seda tekitab tulumaksuvaba miinimum. Kui üldse midagi teha, siis minu arvates oleks õiglane tõsta see miinimumpalgani (muidugi ajapikku), niiet riik ei teeniks niikuinii miinimumi saava töötaja pealt.
                        Need variandid, mida Kesk ja Sotsid on välja pakkunud on täiesti oksele ajavad, nende arvates on üle 1000 euri teeniv kodanik juba pururikas ja talt peaks raha rohkem ära võtma.

                        Kommentaar


                          Lugedes õlle joomise teemat, võid kindel olla,et sammud järgmise 10 minuti jooksul sammud külmkappi/ lähima poe poole.

                          Kommentaar


                            19. detsembril 1978 võttis Eestimaa Kommunistliku Partei (EKP) keskkomitee vastu ülisalajase otsuse „Vene keele omandamise ja õpetamise edasisest täiustamisest". Moskva käsul koostatud uus venestamisprogramm oli paraku ka selleks viimaseks lüliks, mis terve võimu kümne aastaga uppi lõi.


                            Kuidagi tuttav tunnne on tänapäeval. Ka nüüd peab rämedalt armastama..

                            Kommentaar


                              kui elisa/tele2e/emti ahv(sorry ahvid) helistab ja tahab midagi pähe määrida, siis tuleb rääkida lugu kuidas sa naisega tülli läksid, siis nad tavaliselt panevad ära.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Vaikus. Vaikus. Vaikus.

                                Jõulud!

                                KABUUM! Dave Benton.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X