320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mg Vaata postitust
    kui elisa/tele2e/emti ahv(sorry ahvid) helistab ja tahab midagi pähe määrida, siis tuleb rääkida lugu kuidas sa naisega tülli läksid, siis nad tavaliselt panevad ära.
    Võib ka lihtsalt öelda: "Ei aitäh, ma ei soovi teie teenuseid osta." Läheb ilmselt palju kiiremini.

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Vaikus. Vaikus. Vaikus.

    Jõulud!

    KABUUM! Dave Benton.
    Ja mitte ainult - igasugu superstaarid ronivad ka kivi alt välja.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas mg Vaata postitust
      kui elisa/tele2e/emti ahv(sorry ahvid) helistab ja tahab midagi pähe määrida, siis tuleb rääkida lugu kuidas sa naisega tülli läksid, siis nad tavaliselt panevad ära.
      Ma kasutan kahte nippi olenevalt tujust:
      a) Aga kas te mu vana jopet ei taha osta? Teeks kuidagi diili.
      b) Sorry, ma olen vaene üliõpilane ja mul pole raha nõmedusteks!
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
        Ma kasutan kahte nippi olenevalt tujust:
        a) Aga kas te mu vana jopet ei taha osta? Teeks kuidagi diili.
        b) Sorry, ma olen vaene üliõpilane ja mul pole raha nõmedusteks!
        Ses suhtes, et teisel pool on tegu ilmselt samasuguste vaeste üliõpilastega, kes üritavad lihtsalt kusagilt mingitki raha teenida. Ehk nad ei naudi ise sugugi sellist tööd ja sellist helistamist. Seega mina üritan nendega mitte teravmeelitseda ja ütlen lihtsalt viisakalt, et ma ei soovi midagi osta.

        Kommentaar


          Indeed. Jäägem inimesteks.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Noh jah, eks frukte ole igasuguseid ka sealpool telefonitoru. Minul viskas kitarril keeled maha peale seda, kui üks helistas mu lapsele (telefon minu nimel) ja kukkus teda peedistama. Kurat, sa saad aru, et laps on teisel pool otsas, ütleb, et ei taha midagi ja ei taha rääkida ja ikka ajad oma jura - kas vanemad on lähedal jne. Peale seda olen suhteliselt okkaline nende suhtes.

            Samas, Maalehe tellimuse taasavasin küll nädala eest. Oli väga meeldiv proua ja väga professionaalne.

            Kommentaar


              Ütlesin kord, et helistage pärast seitset. Pole enam ühtegi kõnet tulnud.

              Kommentaar


                Kord huvi pärast ei võtnud Tele 2 müüginaise kõnet vastu ( googledasin telefoni helisedes kiirelt numbrit ja leidsin allika kiirelt), helistas päevas kordi kolm ja nii nädal poolteist. Ei anna kergelt alla ükski neist, aga lõpuks võitsin mina

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Ütlesin kord, et helistage pärast seitset. Pole enam ühtegi kõnet tulnud.
                  Tõsi, ise kasutan samuti alati seda varianti. Ülejäänud siinpakutud on piisavalt ebaviisakad või vastaspoolega mittearvestavad....
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Neiu Elisast: Tere. On teil hetk aega kuulata meie soodsaid pakkumisi?
                    Mina: Mu viimane kuu arve oli kolm euri kopikatega. Saate veel soodsamalt teha?
                    Neiu Elisast: Ega vist... Head päeva.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Isegi kui teisel pool on vaene üliõpilane, peab ta aru saama, et ta on tüütult pealetükkiv nagu Jahwe tunnistaja, seega ta võiks ka omalt poolt aru saada, et pahakspanu on ärialane, mitte isiklik. Ma ise panen müükarite kõne puhul telefoni vaikselt lauale, lasen tal edasi rääkida ja tegelen oma asjadega.
                      Miks mitte lihtsalt ära panna või öelda, et pole huvitatud? Nad on väga teadlikud oma töö pahupooltest ja on kogenud kindlasti igasuguseid vastuseid. Miks mingit tsirkust vaja korraldada on?

                      OT: Kas just tähelepanek, aga mandariinide ja jõulude seos on ilmselge, kuid ometi pole ma aru saanud selle seose loogikast. Hapukapsad, verivorstid, sealiha ja kartulid on kõik väga eestimaised... kuid kust kohast tuleb mandariinide traditsioon? Kas keegi on tähele pannud, mis see seos mandariinide ja jõulutunde vahel on? Või on asi lihtsalt selles, et just jõulude aegu muutuvad mandariinid odavaks ja seetõttu on muutunud oma moodi jõulutraditsiooniks?

                      VÄGA HUVITAV!

                      Kommentaar


                        Hapukapsad, verivorstid, sealiha ja kartulid on kõik väga eestimaised... kuid kust kohast tuleb mandariinide traditsioon?
                        No ma mäletan lapsepõlvest, et mandariinid olid meil nõukogude ajal jõuludel alati laual, kuigi muidu ju mingeid frukte talvisel ajal saada polnud. Ehk sealt see komme?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mg Vaata postitust
                          kui elisa/tele2e/emti ahv(sorry ahvid) helistab

                          Jerry Seinfeld gives a telemarketer a taste of his own medicine.This scene is from Season 4, Ep. 3 of Seinfeld.
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                            Miks mitte lihtsalt ära panna või öelda, et pole huvitatud? Nad on väga teadlikud oma töö pahupooltest ja on kogenud kindlasti igasuguseid vastuseid. Miks mingit tsirkust vaja korraldada on?

                            OT: Kas just tähelepanek, aga mandariinide ja jõulude seos on ilmselge, kuid ometi pole ma aru saanud selle seose loogikast. Hapukapsad, verivorstid, sealiha ja kartulid on kõik väga eestimaised... kuid kust kohast tuleb mandariinide traditsioon? Kas keegi on tähele pannud, mis see seos mandariinide ja jõulutunde vahel on? Või on asi lihtsalt selles, et just jõulude aegu muutuvad mandariinid odavaks ja seetõttu on muutunud oma moodi jõulutraditsiooniks?

                            VÄGA HUVITAV!
                            Tegemist on traditsiooniga, mille alustasid jaapanlased 19 sajandi lõpus, kus kodused saatsid oma sugulastele detsembri algul neid. Siis avastas nad läänemaailm ja sealt tekkis see traditsioon. Rohkem infot on viimase kuu Imelises Teaduses.
                            Mia san mia

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              Tegemist on traditsiooniga, mille alustasid jaapanlased 19 sajandi lõpus, kus kodused saatsid oma sugulastele detsembri algul neid. Siis avastas nad läänemaailm ja sealt tekkis see traditsioon. Rohkem infot on viimase kuu Imelises Teaduses.
                              Piinlik on asja puhul see, et kaubanduskeskused müüvad sel ajal ka täiesti rohelisi, mädanenud ja ilmselt paar korda seeditud mandariine, aga rahvas ostab endiselt.

                              Kommentaar


                                Mobiil ID, väga mugav asi.
                                Miks ma küll varem seda endale ei teinud?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X