320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    t2na, kui ma r22kisin t88l olles inter milanist, siis tanel kuulis mind ja p88ras ymber ning p2rast vaatas mulle sygavale silma, ta oli pettunud.

    ma ei tea miks ma siia postitan
    Sulle ei meeldi ainult Roma poisid vaid kõik Itaalia jalgpalli fännid? Tanel, soovitus, taotle kohtust lähenemiskeeld kiiremas korras, Hr.Tamm ei ole selge mõistusega inimene!!
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      täna läksin tööle, kuid avastasin, et olen 24 varem tulnud kui pidanuks. ajasin kuupäevad sassi. alguses olin veidi kurb, kuid siis märkasin.... tanelit - ta naeratas. tanel on näidanud, et ta on interi halbadest tulemustest üle ning suudab olla õnnelik. sel hetkel mõistsin, et kui tanel suudab naeratada, suudan minagi. siis läksin peegli ette ja naeratasin. siis avastasin, et tanelil on 3. päeva järjest sama kardigan seljas.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Mõnus. Ja rohkem sündmusi, kui Õnne 13-s. Nagu Jankmunde Pilcher.

        Kommentaar




          varsti tuleb ilmselt väike reisiblogi ka: JanK ja Tanel Saksamaal Jörbergringi kurve avastamas
          slimm.ee

          Kommentaar


            Enda ületamisel kaotajaid pole.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Pidin täna googeldama "I accidentally pressed some keys and now my display turned 180 degrees". Ctrl+alt+nooled
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Pidin täna googeldama "I accidentally pressed some keys and now my display turned 180 degrees". Ctrl+alt+nooled
                Sain sama targaks kaks nädalat tagasi kui lasin pooleteistaastase lapse arvuti taha. Elukestev õpe...
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Sain sama targaks kaks nädalat tagasi kui lasin pooleteistaastase lapse arvuti taha. Elukestev õpe...
                  Väikelapsed on üleüldse väga hea testibrigaad nii tarkvara kui riistvara puhul.

                  Näiteks oskan ma nüüd väga hästi läpaka klaviatuurinuppe paigaldada.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Pidin täna googeldama "I accidentally pressed some keys and now my display turned 180 degrees". Ctrl+alt+nooled
                    Aitüma vihje eest, trollimisvõimalused on piiritud. Ütleme nii, et see on 21. sajandi versioon klaveri klahvide peale nähtamatu kleeplindi panemisest enne lõpuaktust....

                    Aga teemasse ka - kui nii jätkub nagu praegu, siis pole FBs enam mõtet teha gruppi "Eestlased Austraalias" vaid pigem "Eestlased, kes pole juhuslikult Austraalias"...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Käisin täna väga vana arsti juures. Sissejuhatuseks kontrollis nime ja isikukoodi ja hakkas mingit ankeeti täitma. Natukese aja pärast küsis sünnikuupäeva ja veel hiljem vanust. Imelik, et sugu ei küsinud.
                      Ehk kontrollis su mälu?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Nii, pole ammu siia kirjutanud. Kuna ma pole t88l Tanelit kaua n2inud, pole midagi kirjutada. Kuid hetkel... TANEL ON KOHAL! V2ike ylevaade siis ka - Tanel kannab ikka sedasama kampsunit, mis viimati, ta on k2inud ka juuksuris - kiire ylevaade n2itas, et on lasknud kylgedelt piirata. Tundub et mees on hakanud moemeheks. Tuju paistis passiivne olevat, ilmselt on seljataga m6ttetu n2dalavahetus.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Nii, pole ammu siia kirjutanud. Kuna ma pole t88l Tanelit kaua n2inud, pole midagi kirjutada. Kuid hetkel... TANEL ON KOHAL! V2ike ylevaade siis ka - Tanel kannab ikka sedasama kampsunit, mis viimati, ta on k2inud ka juuksuris - kiire ylevaade n2itas, et on lasknud kylgedelt piirata. Tundub et mees on hakanud moemeheks. Tuju paistis passiivne olevat, ilmselt on seljataga m6ttetu n2dalavahetus.
                          Teadsin, et oled täna tulemus. Ekstra panin eile kampsuni pessu ja käisin juuksuris, imesin isegi dropsi, et hingeõhk hea oleks, kui sa rääkima tuled. Aga kahjuks ei märganud ise sind. Kas väldid?
                          Last edited by Tanel; 28.01.14, 15:45.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Nii, pole ammu siia kirjutanud. Kuna ma pole t88l Tanelit kaua n2inud, pole midagi kirjutada. Kuid hetkel... TANEL ON KOHAL! V2ike ylevaade siis ka - Tanel kannab ikka sedasama kampsunit, mis viimati, ta on k2inud ka juuksuris - kiire ylevaade n2itas, et on lasknud kylgedelt piirata. Tundub et mees on hakanud moemeheks. Tuju paistis passiivne olevat, ilmselt on seljataga m6ttetu n2dalavahetus.
                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Teadsin, et oled täna tulemus. Ekstra panin eile kampsuni pessu ja käisin juuksuris, imesin isegi dropsi, et hingeõhk hea oleks, kui sa rääkima tuled. Aga kahjuks ei märganud ise sind. Kas väldid?

                            Leia oma koht.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                              Varsti sobib siia ka?!?

                              Kommentaar


                                Olge kuss, nende kahe tegemised on nii toredad - tahaks ikka edaspidigi kuulda mis neist saab!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X