320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Olge kuss, nende kahe tegemised on nii toredad - tahaks ikka edaspidigi kuulda mis neist saab!
    Sulle on ka koht broneeritud.

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Teadsin, et oled täna tulemus. Ekstra panin eile kampsuni pessu ja käisin juuksuris, imesin isegi dropsi, et hingeõhk hea oleks, kui sa rääkima tuled. Aga kahjuks ei märganud ise sind. Kas väldid?
      Miks sa mind üldse mingiks resultaadiks pead? Millest selline üleolev suhtumine? Kas sa oledki minu isa, kelle resultaat ma olen?


      Ma olen täiesti veendunud, et sa ei käinud juuksuris tegelikult

      Ning drops jätab täiesti külmaks, su läheduses on 3 vene naist, kellega semmida, ja... sa ootad mind. Mis sinuga juhtunud on, Tanel? Kõigepealt see ja nüüd saadad inimesi üleminekuakna uudise ootuses legodega mängima. Kas.... sa tõesti oledki kellegi isa?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Keegi peab ju uue igno listi esimeseks liikmeks hakkama. Hea töö, WanK!
        ....see on midagi nüüd halba või? ma ei mõista, ma peaks nukker olema või miskit, et inimene soovib teist inimest ignoreerida, kes pooldab rivaalklubi ning päriselus puudub mingigi kokkupuude?

        vägagi erootiliselt hurmav, et ma kellelegi siin foorumis niivõrd korda lähen, et lausa kukutakse ignoreerima.

        võta tanelist õppust - vana, erudeeritud mees.
        slimm.ee

        Kommentaar


          tundub et meestel on naistega mingi omavaheline hõõrumine
          see siis oli tähelepanek elust enesest
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Miks sa mind üldse mingiks resultaadiks pead? Millest selline üleolev suhtumine? Kas sa oledki minu isa, kelle resultaat ma olen?


            Ma olen täiesti veendunud, et sa ei käinud juuksuris tegelikult

            Ning drops jätab täiesti külmaks, su läheduses on 3 vene naist, kellega semmida, ja... sa ootad mind. Mis sinuga juhtunud on, Tanel? Kõigepealt see ja nüüd saadad inimesi üleminekuakna uudise ootuses legodega mängima. Kas.... sa tõesti oledki kellegi isa?

            Kommentaar


              Täpselt 5 aastat foorumit.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Muponautidel on vist lumekoristamise asemel väga kiire aeg trahve joonistada, sest eggaripalee ümber on Tallinna kesklinna kõige lumepudrusemad kõnniteed.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Vaido Neigausi videodel on Youtube'is rohkem pöidlaid üles, kui alla. Algul ajas see mind segadusse, kuid siis tabasin ära - pöial rosinasse!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Purjus peaga koju jõudmise järgselt FB avamine EI OLE HEA MÕTE!!! Kohe üldse mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Purjus peaga koju jõudmise järgselt FB avamine EI OLE HEA MÕTE!!! Kohe üldse mitte.
                      Toomas Hendrik, sina või?

                      Kommentaar


                        Kuna ei suutnud leida FB st kohta kus oleks võimalik oma konto kustutamine, siis panin hästi värdja parooli (mis oli oma 10 märki pikk ja koosnes väikestest ,suurtest ja numbritest).
                        Ja mul pole enam aimugi millisele meilikale saaks uut parooli saata.

                        Ja siit ka küsimus? Mille kuradi pärast ei saa ära kustutada ära socceneti kontot? Nägin siin et. üks tegelane tundis selle üle muret...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Poorter Vaata postitust
                          Ja siit ka küsimus? Mille kuradi pärast ei saa ära kustutada ära socceneti kontot? Nägin siin et. üks tegelane tundis selle üle muret...
                          Vaat mõnda viga tohib ainult korra teha.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Mehed on soodad - nad ajavad naised paksuks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Poorter Vaata postitust
                              Kuna ei suutnud leida FB st kohta kus oleks võimalik oma konto kustutamine, siis panin hästi värdja parooli (mis oli oma 10 märki pikk ja koosnes väikestest ,suurtest ja numbritest).
                              Ja mul pole enam aimugi millisele meilikale saaks uut parooli saata.

                              Ja siit ka küsimus? Mille kuradi pärast ei saa ära kustutada ära socceneti kontot? Nägin siin et. üks tegelane tundis selle üle muret...
                              ma panin kunagi 2010 FB konto kinni(kustutasin nagu ära) ja nüüd 2013 oli uuesti vaja inimestega suhelda. feisbuk saatis hoobist uue parooli meilile, väga lihtne. kõik vana inf oli alles.
                              P.S. siiamaani tuletab ammu surnud sõpru meelde...
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Mandariini söömise avalikus kohas peaks ära keelama Põhiseadusega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X