320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile käisin Hollywoodis peol, reivisin megalt ja üks hetk on minu kõrval Tanel. See esimene kohtumine ja enese tutvustamine leidis aset, Tanel ründas mind kohe meeletu komplimendiga, väites, et ma olen kõvasti pikem kui ta arvas. Siis vestlesime, Tanel oli kõvasti purjakim kui mina, ma keskendusin muusika nautimisele, Tanel aga flirtis ringi ning olles esimest korda sellel peol, ta veel ei osanud seda pidu tunnetada. Arusaadav, harjutamine teeb meistriks. Kui mina olin oma reivoutfitiga tulnud, siis Tanel aga oli eelistanud viisakamat lähenemist ning riietus end triiksärki. Jah, tal olid muudki riided seljas, kuid triiksärk näitas, et tegu on erudeeritud ning aruka inimesega, kes on soliidne ning ei soovi mingit odavat naiskeldrirämpsu enda lähedale.

    Viimane hetk, mil Tanelit nägin, oli kell 3:21 (ma fikseerisin kella abil selle hetke, sest teadsin, et pean kindlasti sellest foorumisse sissekande tegema). Mis Tanelist edasi sai, seda näitas aeg.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Eile käisin Hollywoodis peol, reivisin megalt ja üks hetk on minu kõrval Tanel. See esimene kohtumine ja enese tutvustamine leidis aset, Tanel ründas mind kohe meeletu komplimendiga, väites, et ma olen kõvasti pikem kui ta arvas. Siis vestlesime, Tanel oli kõvasti purjakim kui mina, ma keskendusin muusika nautimisele, Tanel aga flirtis ringi ning olles esimest korda sellel peol, ta veel ei osanud seda pidu tunnetada. Arusaadav, harjutamine teeb meistriks. Kui mina olin oma reivoutfitiga tulnud, siis Tanel aga oli eelistanud viisakamat lähenemist ning riietus end triiksärki. Jah, tal olid muudki riided seljas, kuid triiksärk näitas, et tegu on erudeeritud ning aruka inimesega, kes on soliidne ning ei soovi mingit odavat naiskeldrirämpsu enda lähedale.

      Viimane hetk, mil Tanelit nägin, oli kell 3:21 (ma fikseerisin kella abil selle hetke, sest teadsin, et pean kindlasti sellest foorumisse sissekande tegema). Mis Tanelist edasi sai, seda näitas aeg.
      3:22 oli hr . Jan Kadakas peldikus onaneerimas. Mis edasi sai näitab ainult aeg.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Avastasin et fesari appil saab ka muuta, kas kuvab viimaseid uudiseid või populaarsemaid. Elu nagu lill
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Avastasin et fesari appil saab ka muuta, kas kuvab viimaseid uudiseid või populaarsemaid. Elu nagu lill
          Ma näiteks ei saa aru, et see midagi muudaks. Paned, et näitaks viimaseid, kuid esimene uudis on üleeilsest. Maru segane kuidagi.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ma näiteks ei saa aru, et see midagi muudaks. Paned, et näitaks viimaseid, kuid esimene uudis on üleeilsest. Maru segane kuidagi.
            Mm. No mul igatahes funkab , android ja s4.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              UEFA EM 2016 alagrupi turniiri loosimisel oli kohal üle paarisaja mustas ülikonnas mehe ning üks vestiga elukas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                UEFA EM 2016 alagrupi turniiri loosimisel oli kohal üle paarisaja mustas ülikonnas mehe ning üks vestiga elukas.

                Kommentaar


                  Mõistsin alles nüüd, et Donetski jalkameeskond kannab ju põhimõtteliselt Georgi lindi värvustes särke.

                  Kommentaar


                    üks lisapäev puhkust hellitas veidi ära
                    FC Bayern München!

                    Kommentaar


                      great success! avastasin äsja, et FB-s saab kõik jagatavad Telegrammi postid ära peita. Mul on kahjuks paar "sõpra" kes seda lehte liiga tõsiselt võtavad.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kutser sõidab trammiga ja kannab sellist kesmise suurusega spordikotti mis ameerika filmides tavaliselt kümneid dollari pakke sisaldavad. Või narkot. Või relvi.

                          Kommentaar


                            Mis trammiga!? Prill ei tohigi enam autoga sõita? Kunagi mingi uudis oli valimiste eel vist, aga no ma arvasin et mingi nali.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mis trammiga!?
                              Liin Ülemiste- Kopli, tramm nr.2. Hobujaama peatusest Linnahalli peatuseni. Kuna Tallinna trammid liiguvad suhteliselt kaootilises ajatabelis, siis võis see olla 13:17, 13:24 või 13:31ne (laupäevase ametliku graafiku järgi). Kui ise poleks näinud ei usuks ka.

                              Kommentaar


                                No mina nägin teda ühel hommikul hoogsa sammuga vabaka poolt linnavalitsuse poole sammumas, seega ei maksa arvata, et ta autoga alati treppi sõidutatakse.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X