320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda ma tahtsingi öelda, et mõnda ust on vasakukäelisel mugavam ja mõnda paremakäelisel mugavam avada.


    Aga veel tähelepanekud. Dannarile ja Tofoale on korralikult piss pähe löönud sügise tulles. Tofoale siis kooseluseaduse ja Mõnnarile lisaks veel "VSB on pask" teemal.

    Kommentaar


      ma olen ka vasakukäeline.

      ei vingu küll lahedam just. kirjutamise koha pealt soovitan tai keeles hakata kribama, saab paremalt vasakule kirjutada.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        ma olen ka vasakukäeline.

        ei vingu küll lahedam just. kirjutamise koha pealt soovitan tai keeles hakata kribama, saab paremalt vasakule kirjutada.
        Õnneks pole eriti vaja käsitsi kirjutada. Klaviatuur on põhirelv ikka.

        On kellelgi veel näiteid äkki? Mind nagu siiralt huvitab


        EDIT:

        Söömisel on nuga vasakus käes ja kahvel paremas käes. Rikun lauakombeid ühesõnaga.


        EDIT2: nalja ka. Vasakukäeliste kella pähe müüdav asi.



        WTF is this shit? Vasakukäelistele paneme maakera ka teistpidi tiirlema?


        EDIT3: Vasakukäelistele mõeldud (mõistlik) käekell, kus nupp on teisel pool.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          On kellelgi veel näiteid äkki? Mind nagu siiralt huvitab
          No ma ei tea. Pole ise vasakukeline, aga kas tervituseks käesurumist pigem vasaku käega ei tahaks teha instinktiivselt? Et noh, põhikäsi ikkagi või nii. Või on see juba nii sissekulunud, et ei pane enam tähelegi.

          Autojuhtimisel võiks käiguvahetamine ka teoreetiliselt ebamugavam olla.

          Kommentaar


            Teretamine nii sisse harjunud (nagu ka kõik muu: hiir, käärid jne). Käiguvahetus on ka huvitav näide, aga maailmas umbes 1/3 liiklusest vasakpoolne ja eeldatavasti siis autod (käiguvahetus) jagunevad samamoodi.

            Kommentaar


              Oma vasakukäelise isaga koos tööd tehes, näiteks midagi ehitades, jagame tihti mõningaid ülesandeid selle järgi kumma käe järgi asi on - olgu selleks siis näiteks kusagil nurgas saagimine või kergelt upitades naela löömine.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Mul oli põhikoolis pinginaaber vasakukäeline ja loomulikult istusime nii, et mina vasakul, tema paremal. Kirjutamise ajal olid kogu aeg käed koos, aga miskipärast me kohti ära ka ei vahetanud.
                Varro laidab.

                Kommentaar


                  Ma sõjaväes andsin kunagi kogemata vasaku käega tervitust.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Tra, kus teid vasakukäelisi nüüd nii palju välja ujunud on? Kus te 10 aastat tagasi olite, ah? Ma ütlen, see on see vasakukäeliste propaganda, tra, keegi ei riku teie õigusi, see mingi 2000 inimest saab aastas surma, et vasakukäelised kasutavad paremakäelistele mõeldud tööriistu see on pohui, vaata kui palju maailmas inimesi on ja nüüd teie tulete siia oma hälvet levitama tra.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Arvamusliidrid võiks erutust varjata või plaati vahetada, tüütuks kisub te lapik huumor. Sittade kaotajate kõrval on olemas ka sitad võitjad, katsuge nüüd nii palju sentelmenideks jääda, et oma oponente natukenegi austada. Täitsa sõbralikult ütlen.

                      Kommentaar


                        Kas kellelgi peale minu veel sellist väärastumust esineb, et jalgpallis ja korvpallis domineerib vasak pool, aga muidu oled paremakäeline?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Kas kellelgi peale minu veel sellist väärastumust esineb, et jalgpallis ja korvpallis domineerib vasak pool, aga muidu oled paremakäeline?
                          põrgatad palli vasaku käega aga muid toimetusi teed parema käega?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            põrgatad palli vasaku käega aga muid toimetusi teed parema käega?
                            Ma ise väga palju vasakukäelisi väga hästi ei tunne. Aga üks hea sõber näiteks jalgpallis lööb vasaku jalaga väga hästi, bowlingus veeretab kuuli vasaku käega väga hästi, aga kirjutab ja tööriistu kasutab parema käega. Ütleb, et on nii harjunud ja muud moodi ei oska.

                            Kommentaar


                              Ma ei oska parema käega lehvitada. Jalgpalli lüües mina ja teised kõik naeravad, sest see tehnika on võigas. Vasakukäeliste tööriistad? Päris nii kohutav seis ei ole, et neid peaks kasutama. Pole kokku puutunud ja saab hakkama ilmagi. Kuna parem pool on mul veidi nõrgem (sünnitrauma vms), siis kätt oli raske normaalselt tervituse märgiks suruda. Käesurumised ei olnud noorena kõige lemmikumad tegevused, sest kõik teised olid paremakäelised ja siis paremaga suruda oli suht halb.

                              Parema käega kirjutada kohe üldse ei oska, aga see harjutamise asi, ma usun. Eks kõik ole harjutamise asi. Vasaku käega on lahedam voodis neiul näppu panna.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Kui oled nutitelefonide alal võhik, siis võid endale ühe päevaga 50 eurise arve tekitada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X