320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Damn, sa nagu tõesti ei saanud irooniast aru?
    ole nüüd, ma lihtsalt jagasin su nalja kontoris ka edasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Mingi tüüp lappas oma tahvlis minu ees järtsus seistes siinset foorumit. Ei tihanud end tutvustama hakata, kõiksugu labiilsete grafomaanide kontsentratsioon on paraku siin järsult kasvanud ja kunagi ei tea, kas koperdad mõne kirkama kriidi või nürima pliiatsi otsa.
      See tüüp olin mina, kui jutt käib Angerja/Paavli Maksimast ja kellaajast ca 18.00

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        ole nüüd, ma lihtsalt jagasin su nalja kontoris ka edasi.
        Huh, ma juba hakkasin kartma, et mis sinuga vahepeal juhtunud on.

        Kommentaar


          U2 on vaese mehe Pink Floyd.

          Kommentaar


            See üks juhus, kui mulle tõesti meeldis see Falloni saates tehtud akustiline laiv, siis highbrowd ütlevad, et U2 on sitt. Kui muusikamaitse määraks, siis see oleks halb uudis ilmselt.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Sanderos tegi eile Tofoale saalijalka väljakul kalli. #koos

              Kommentaar


                "Põhimõttekindlus on lihtsalt soovimatus teisi inimesi mitte mõista."
                - Genka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  "Põhimõttekindlus on lihtsalt soovimatus teisi inimesi mitte mõista."
                  - Genka
                  Kahe kordne eitus ehk "Põhimõttekindlus on lihtsalt soov teisi inimesi mõista"? Miks ma arvan, et siin sõnastuses midagi valesti on?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Kahe kordne eitus ehk "Põhimõttekindlus on lihtsalt soov teisi inimesi mõista"? Miks ma arvan, et siin sõnastuses midagi valesti on?
                    Midagi on kusagilt viltu läinud jah.

                    Kommentaar


                      Karma?

                      Kommentaar


                        Kusjuures Materazzi lõi penalti sisse, aga pidi kordama ja eksis. Aga India liiga päris entertaining, selles mängus oli kõike.

                        Kommentaar


                          Nõmmel (turu ees) seisab hommikuti üks mees, silt rinnal, et ostab midagi. Keegi oskab öelda, mida härra niiviisi kokku kogub?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Nõmmel (turu ees) seisab hommikuti üks mees, silt rinnal, et ostab midagi. Keegi oskab öelda, mida härra niiviisi kokku kogub?
                            See on ilmselt Rainer Vakra, kes ostab hääli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Nõmmel (turu ees) seisab hommikuti üks mees, silt rinnal, et ostab midagi. Keegi oskab öelda, mida härra niiviisi kokku kogub?
                              Kui mu mälu mind ei peta, siis tegu on vist müntidega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kahe kordne eitus ehk "Põhimõttekindlus on lihtsalt soov teisi inimesi mõista"? Miks ma arvan, et siin sõnastuses midagi valesti on?
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Midagi on kusagilt viltu läinud jah.
                                Oih Vabandused. Nägin seda ajalehe esikaanel ja kiiruga kirjutasin üles (mitte maha)
                                Õige lause oli "Põhimõttekindlus on soovimatus teisi inimesi mõista."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X