320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas meesvariandid on Dilf ja, noh, Grilf siis?
    nah, Filf.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Lehtede kommentaariumid on täielikult venemeelsete poolt üle võetud.

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Lehtede kommentaariumid on täielikult venemeelsete poolt üle võetud.
        Kuzzer ajab palgatõusu taga.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Tallinna tänavad on üle öö ära lagunenud, päris palju löökauke on jälle väljas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Tallinna tänavad on üle öö ära lagunenud, päris palju löökauke on jälle väljas.
            Kas need said vahepeal korda ?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              mingi hetk lapiti neid usinasti sellise... pigi lörts + kuhjaga kildu... meetodil

              a eks see enamvähem sama värk ole, et kui hambaauku lapid nätsuga...

              Kommentaar


                Taas saab purjus autojuhti tuvastada selle järgi, et sõidab sirgelt.

                Kommentaar


                  vaadates ramzan kadõrovi avaliku väljaütlemisi hodorkovski suunal siis ma üldse ei imestaks kui putin saatis selle kõrilõikaja sõbrad pariisi kõmmutama karistuseks mistrali tehingu tõttu

                  üleüldse ma ei mõista seda psühholoogilist efekti, terroristid tapavad 17 inimest -terve maailm on hämmingus, kõikjal toimuvad erinevad mälestusteenistused, prantsusmaal ajab 100 000 sõjaväetalst/politseiniku kahte pätti taga
                  aga kui terroristid tapavad 270 inimest korraga, siis on kõigil suht pohhui ja keegi neid taga ei aja vaid poliitikud viibutavad näpuga.

                  sama lugu nagu bostoni pommiplahvatusega. 2 või oli 3 inimest sai surma ja tohutu trall läks lahti?

                  millest see psühholoogiline efekt oleneb, et kuidas miski sündmus mõjub? kohast kus toimub? tegutsemisviisist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    vaadates ramzan kadõrovi avaliku väljaütlemisi hodorkovski suunal siis ma üldse ei imestaks kui putin saatis selle kõrilõikaja sõbrad pariisi kõmmutama karistuseks mistrali tehingu tõttu

                    üleüldse ma ei mõista seda psühholoogilist efekti, terroristid tapavad 17 inimest -terve maailm on hämmingus, kõikjal toimuvad erinevad mälestusteenistused, prantsusmaal ajab 100 000 sõjaväetalst/politseiniku kahte pätti taga
                    aga kui terroristid tapavad 270 inimest korraga, siis on kõigil suht pohhui ja keegi neid taga ei aja vaid poliitikud viibutavad näpuga.

                    sama lugu nagu bostoni pommiplahvatusega. 2 või oli 3 inimest sai surma ja tohutu trall läks lahti?

                    millest see psühholoogiline efekt oleneb, et kuidas miski sündmus mõjub? kohast kus toimub? tegutsemisviisist?
                    Küllap see ongi poliitika

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      vaadates ramzan kadõrovi avaliku väljaütlemisi hodorkovski suunal siis ma üldse ei imestaks kui putin saatis selle kõrilõikaja sõbrad pariisi kõmmutama karistuseks mistrali tehingu tõttu

                      üleüldse ma ei mõista seda psühholoogilist efekti, terroristid tapavad 17 inimest -terve maailm on hämmingus, kõikjal toimuvad erinevad mälestusteenistused, prantsusmaal ajab 100 000 sõjaväetalst/politseiniku kahte pätti taga
                      aga kui terroristid tapavad 270 inimest korraga, siis on kõigil suht pohhui ja keegi neid taga ei aja vaid poliitikud viibutavad näpuga.

                      sama lugu nagu bostoni pommiplahvatusega. 2 või oli 3 inimest sai surma ja tohutu trall läks lahti?

                      millest see psühholoogiline efekt oleneb, et kuidas miski sündmus mõjub? kohast kus toimub? tegutsemisviisist?
                      Konfliktipiirkonnas on sellised juhtumid oodatavad. Lääne-Euroopas ja USA-s on iga terrorirünnak ootamatu. Seetõttu ka tähelepanu erinevus. Ehk kui sa lähed purjuspäi Kopli liinidele ja seal sulle kallale tuleb, siis on see loogiline, aga kui lähed presidendiballile ja seal sulle keegi virutab, siis on see uudis.

                      Kommentaar


                        Seda kus tapeti 270 inimest korraga ma ei täpsustanud, minu viga. Mõtlesin selleall siis MH 17 lendu ehk Malaysia airlines lendu kus sai täpsematel andmetel surma 298 inimest (kuigi tegu oli Ukraina õhuruumiga, siis ei nimetaks seda veel päris konfliktipiirkonnaks) - suri lapsi, imikuid, mehi, naisi. Ilmselt kõik eeldavad kes selle rünnaku eest vastutust võiks võtta aga keegi otseselt kedagi ei süüdista ja kõigil oli tegelikult ju suhteliselt pohhui, kui ausad oleme? Nüüd aga islamistid tapavad umbes 20x vähem inimesi ja kõik ründavad ja tõstatavad probleemi islamist kui usust ja kuidas lahendust leida.

                        Ärge arvake, et ma vähe tähtsustan nende süütute inimeste surmasid ja mul neist savi oleks. Ma isegi ei püstita mingit teemat või probleemi, ma lihtsalt mõtlen valjuhäälega ja mõtlen millest see kõik tuleb.

                        // Aga jah muidu sain su poindist väga hästi aru. Näiteks samal päeval kui Pariisis olid terrorirünnakud, sai surma Jeemenis 30 tsiviilisikust ja usun, et sama palju Iraagis / Afganistanis ka aga seal on see oodatav ja üsna igapäevane.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          (kuigi tegu oli Ukraina õhuruumiga, siis ei nimetaks seda veel päris konfliktipiirkonnaks)
                          Sõda polegi enam konflikt või..
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Seda kus tapeti 270 inimest korraga ma ei täpsustanud, minu viga. Mõtlesin selleall siis MH 17 lendu ehk Malaysia airlines lendu kus sai täpsematel andmetel surma 298 inimest (kuigi tegu oli Ukraina õhuruumiga, siis ei nimetaks seda veel päris konfliktipiirkonnaks) - suri lapsi, imikuid, mehi, naisi. Ilmselt kõik eeldavad kes selle rünnaku eest vastutust võiks võtta aga keegi otseselt kedagi ei süüdista ja kõigil oli tegelikult ju suhteliselt pohhui, kui ausad oleme? Nüüd aga islamistid tapavad umbes 20x vähem inimesi ja kõik ründavad ja tõstatavad probleemi islamist kui usust ja kuidas lahendust leida.

                            Ärge arvake, et ma vähe tähtsustan nende süütute inimeste surmasid ja mul neist savi oleks. Ma isegi ei püstita mingit teemat või probleemi, ma lihtsalt mõtlen valjuhäälega ja mõtlen millest see kõik tuleb.

                            // Aga jah muidu sain su poindist väga hästi aru. Näiteks samal päeval kui Pariisis olid terrorirünnakud, sai surma Jeemenis 30 tsiviilisikust ja usun, et sama palju Iraagis / Afganistanis ka aga seal on see oodatav ja üsna igapäevane.
                            Üks oli suure tõenäosusega õnnetus, kus BUK-i mehed kartsid Ukraina hävitajat ja kuna BUK on üsna kiiret lasku nõudev seadeldis, siis lasid kiiruga lennuki alla. Teine kord oli tegu sihiliku tapmisega, mis on natuke teine asi. Ehk kui autojuht sõidab kogemata surnuks kolm inimest, siis on see natuke teine, kui keegi tapab lihtsalt mingi kummalise põhimõtte pärast kolm inimest.

                            Kommentaar


                              https://mh17.correctiv.org/english/ lennukist on see lugu üsna hea.

                              Kommentaar


                                Lisaks veel see, et tolle lennuki puhul oli algusest peale selge, et otseseid süüdlasi välja selgitada ei saa sest Venemaa ju ometi ei tunnista, et nemad sellega kuidagi seotud on. Samahästi võiks nõuda vastutuse võtmist tollelt Islandi vulkaanilt, kes mõne aasta eest lennuliikluse pekki keeras. Pluss veel osade Euroopa riikide ja tervikuna EU kergelt pugejalik või vähemalt ebaadekvaatne suhtumine Venemaasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X