320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iga jook mis on veest erinevat värvi ei ole veel vein.

    See mis sa näed ei pruugi olla see asi mis sa arvad nägevat...silmad ei pruugi lihtsalt eristada info töötlemiseks väga vajalikku kindlat tüüpi infot.

    Mida rohkem alkoholi tarbid ajaühikus, seda rohkem ja kiiremini kipub maakülgetõmbejõu vektor "muutuma".

    Kommentaar


      Tänapäeval on kõik valmis tegema kõike, aga eriti hea, kui töö on lihtne. Sitaks lihtne töö on tõlkimine, nagu näiteks Vincent võib omast kogemusest rääkida. Asi see siis inglisest eestisse panna asju! Hiljuti näiteks pakkus end tõlgina tööle üks koolipoiss, tõestades oma keeleoskust faktiga, et on lugenud Harry Potterit originaalkeeles. Täna aga kirjutas meile üks taam:

      Tere, sain teadaks teie kohta Balti raamatumessist. Tõlgin kui luule- ja ilu- nii ka teadus- ja tehnikakirjandust. Lisan minu CV, kus on kõiged minu keeled ja muud andmed.
      Lugupidamisega, [tsenseeritud]

      Beats google translator any time!
      ehk loodetavasti saab ta juba varsti tõlkida mingit teaduskirjandust.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Ma just avastasin, et Vuvuzelda hääl pole pooltki niii häiriv, kui Maire Aunaste inin. Tra, kus ma küll elanud olen.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Elusees pole ühtegi puuki olnud, nüüd järsku kolm korraga. Eriti mürgised pidid ka olema sel aastal...
          Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

          Kommentaar


            Ma ei mõista mis faking komme eestlastel see on, et poes, kassajuures, peab ees seisvale inimesele nii ligidale ronima, et isegi tema kaelal asuvad kõõmaterad võib kokku lugeda. Täna mingi minu ees seisev herra uimerdas natuke, nagu ikka. Jättsin siis soliidse - umbes meetrise vahe kuna mind tema hingeõhu värskus, ega pinn-kood ei huvitanud. Ootamatult algas minu selja taga mingi säbelemine. Kergelt pead pöörates paistis umbes 60 nendates provva koos samavana "orjaga." Hetk vaikust ja siis rammiti mind konkreetselt ostukäruga, niiet ma peaaegu käpuli käisin. Kuna rammimine oodatud tulemust üllatuslikult ei andnud kostis seljataga küsimus, stiilis: "Miks ma nii palju ruumi jätan?" Ma siis küsisin retooriliselt:"Et kas ma pean siis eesseisjale perrsse pugema või?" Hetkeline šokk lõppes vaikse tõdemusega, et eesseisja perse pole piisavalt suur. Tra ma ei või....
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Ole kui sitt mees tahes, enesekindlus tabab!

              Kommentaar


                Kusagil õues paljajalu käies suutsin ma endale talla alla saada umbes kolmesentimeetrise pikkuse ja millimeetrise läbimõõduga valusa kriimu. Muidugi ei tundnud ma midagi ja sai veel tükk aega paljajalu tampida ning mustust sisse koguda. Igatahes haav läks paiste ja põletik tuli sisse.
                Oma tädilt ma kuulsin, et mingisugune palsam "Päästja" (müügil apteekides!!!) aitab põletikku välja saada ja kiirendab paranemisprotsessi. No panin seda peale ja kahe tunni pärast oli juba alumine kiht nahka kinni kasvanud. Kahe tunniga, wtf.
                Nüüd panen veel peale ja loodan, et õhtupoole saan ehk juba normaalselt kõndida.

                Kommentaar


                  Mhmh see on hea kreem, aitab näiteks liigse päikese puhul ka. Leevendab mu valu hetkel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas präänik Vaata postitust
                    Kusagil õues paljajalu käies suutsin ma endale talla alla saada umbes kolmesentimeetrise pikkuse ja millimeetrise läbimõõduga valusa kriimu. Muidugi ei tundnud ma midagi ja sai veel tükk aega paljajalu tampida ning mustust sisse koguda. Igatahes haav läks paiste ja põletik tuli sisse.
                    Oma tädilt ma kuulsin, et mingisugune palsam "Päästja" (müügil apteekides!!!) aitab põletikku välja saada ja kiirendab paranemisprotsessi. No panin seda peale ja kahe tunni pärast oli juba alumine kiht nahka kinni kasvanud. Kahe tunniga, wtf.
                    Nüüd panen veel peale ja loodan, et õhtupoole saan ehk juba normaalselt kõndida.
                    Mõtled seda vene oma "спасaтeль" ?
                    >>

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                      Mõtled seda vene oma "спасaтeль" ?
                      Just!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas präänik Vaata postitust
                        Kusagil õues paljajalu käies suutsin ma endale talla alla saada umbes kolmesentimeetrise pikkuse ja millimeetrise läbimõõduga valusa kriimu. Muidugi ei tundnud ma midagi ja sai veel tükk aega paljajalu tampida ning mustust sisse koguda. Igatahes haav läks paiste ja põletik tuli sisse.
                        Oma tädilt ma kuulsin, et mingisugune palsam "Päästja" (müügil apteekides!!!) aitab põletikku välja saada ja kiirendab paranemisprotsessi. No panin seda peale ja kahe tunni pärast oli juba alumine kiht nahka kinni kasvanud. Kahe tunniga, wtf.
                        Nüüd panen veel peale ja loodan, et õhtupoole saan ehk juba normaalselt kõndida.
                        Ma tatsasin paljajalu mööda Tartu asfalti ja nüüd on villid samasuured kui varbad. Selle vastu ei ole mingit head nippi. Praegu küll ei taha kõndida.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas boobek Vaata postitust
                          Ma ei mõista mis faking komme eestlastel see on, et poes, kassajuures, peab ees seisvale inimesele nii ligidale ronima ...
                          endal on poes mitu korda olnud sedasi, et kui kassatädi hakkab kaupa läbi tõmbama, siis ma lähen seda juba kilekotti laduma. Kui viimased asjad hakkav lindilt tädini jõudma, siis lähen arvet maksma. Tavaliselt seisab minu taga olnud inimene juba pangakaart näpus kassa ees. Küsin siis, et kas soovite ise minu arvet maksta? Selle peale tõmbavad nad näost kaameks ja astuvad pika sammu tagasi, alles siis jääb piisavalt ruumi, et oma tehing lõpetada.

                          Kommentaar


                            loodus tühja kohta ei salli, kui miskit kaob, tuleb midagi kohe asemele

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              Ma tatsasin paljajalu mööda Tartu asfalti ja nüüd on villid samasuured kui varbad. Selle vastu ei ole mingit head nippi. Praegu küll ei taha kõndida.
                              Me läksime mazziga jala Tlna. Täna on kodune päev. Teine võimalus on käte peal käia, aga eelistan siiski kodu.

                              Kommentaar


                                ******HOIATUS******
                                Dannar kirjeldab oma viimase aja kõige rõvedamat kogemust.

                                Hobustega pole mul kunagi erilist klappi olnud. Pole käinud ratsutamas ega midagi. Ilusad loomad tegelikult, aga lihtsalt pole sellist tõmmet, nagu mõnelgi inimesel kipub olema. Hea küll, laupäeval käisin Borovoe kuurortis ja seal pakuti meile kumõssi, mis on siis hapendatud märapiim. Väidetavalt säilitatakse seda uriini hulka lisades ja maitse oli tõesti selline, et seda tehtud on. Vastik, rõve ja midagi sellist pole ma varem joond. Jõin ära pokaali, aga veel järgmine päev hakkas paha.
                                Enivei, sellest ei tahtnud ma sugugi rääkida. Täna käisin mööda Astanat. Kuna elan vanas keskuses ja uude keskusse on tehtud väga hulle ehitisi ja väga kalleid ehitisi ning läksingi neid vaatama. Olin sammulugeja järgi - mis on mul telefoni lisafunktsioon, mingi 15000 sammu, kui jõudsin kohaliku tsirkuse ette, mis näeb välja selline: http://lh6.ggpht.com/_xl36JOKJ1Vs/TD...0/DSC00273.JPG
                                Istusin purskkaevu äärde: http://lh5.ggpht.com/_xl36JOKJ1Vs/TD...2/DSC00278.JPG selline
                                ja panin jalad vette: http://lh3.ggpht.com/_xl36JOKJ1Vs/TD...0/DSC00279.JPG niimoodi.
                                Purskkaevu ja tsirkuse vahel oli kena plats, mille ääres oli hobuseid ja ponisid, et nendega keegi sõidaks. Pidevalt sõidetigi ja puha ning kõik olid rõõmsad. Üks hobune oli väga ilus - nähtavalt sametise naha ja pruuni-valgekirju karvaga. Tõesti ilus hobune. See tüüp seisis minust mingi 3 meetri kaugusele. Seisis niimoodi küljega, et pea oli minust kaugemal jne. (sitanalja siit ei tule). Hobuse seljas oli mingine noormees ja ta vaatas ka ringi, nagu ka hobune. Vahepeal patsutas hobuse kaela ja rääkis midagi, aga kuna ta rääkis kasahhi keeles, siis ma aru ei saanud. Korraga hakkas hobusel üks teatud asi kasvama, tegu oli siis täkuga. Mõtlesin, et kurat, nüüd hakkab põit tühjendama ja hakkasin kiirelt ketse jalga panema. Teatud asi üha kasvas. Sain ketsid jalga, haarasin fotoka (selleks ajaks olid akud tühjaks saanud) ja asusin minekule, kui mind korraga tabas hais. Räme hais, vastik hais. Ja siis ma nägin, kuskohast see hais tuli. Selline kollakas-valge... Kurat, keegi võiks vaeseid loomi smegmast puhastada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X