320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naljakas, et inimesed ikka vaatavad seda üritust, et siis pärast kiruda. nii igal aastal. Sama ka Eesti muusika kohta. Ma ka ei teadnud pooli asju, aga mitte seepärast, et Eesti muusika on justkui mõttetu, vaid ma ise olen natuke teisi asju kuulanud.

    Kommentaar


      Kui see oli minu pihta suunatud, siis ei üritanudki väita, et Eesti muusika on mõtetu. Lihtsalt pole enamus sellel üritusel kõlanud/auhinna saanud minu tass teed (va võibolla Ewert and the Two Dragons). Teiseks gaala ise või noh, see mis teles näha oli, tundus kuidagi üle punnitatud ja mitte orgaaniline. Alustades Oti naljadega ja lõpetades saateorkestriga, mis kõik esitused minu jaoks üheks (tahaks öelda plönniks aga see kõlaks liiga halvasti. Et ei oskagi sobivat sõna siinkohal kasutada) sulatas.

      Kommentaar


        Kas keegi tooks mõnest Koit Leplandi naljakesest väikese näite kas teksti või video kujul?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Videot Oti naljadest?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Videot Oti naljadest?
            Ma sain aru, et Burxi vend oli saatejuht. Ei olnud siis v?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Asi ei olnudki niivõrd naljades endis vaid selles, kuidas ta neid esitas. Ehk, kes on 'vasaku jala reedet' näinud, siis tema esitus tolles filmis oli umbes sama hea, kui eile neid nalju ette kandes. Muidu pole mul tema vastu midagi. Kahtlemata väga andekas laulja aga näidelda ta väga just ei oska. Minu arvates.

              Kommentaar


                Sa pole oma arvamuses üksi.
                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Asi ei olnudki niivõrd naljades endis vaid selles, kuidas ta neid esitas. Ehk, kes on 'vasaku jala reedet' näinud, siis tema esitus tolles filmis oli umbes sama hea, kui eile neid nalju ette kandes. Muidu pole mul tema vastu midagi. Kahtlemata väga andekas laulja aga näidelda ta väga just ei oska. Minu arvates.
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Täna on võib-olla terve aasta kõige jubedam ilm. Vähemalt siin pealinnas.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Asi ei olnudki niivõrd naljades endis vaid selles, kuidas ta neid esitas. Ehk, kes on 'vasaku jala reedet' näinud, siis tema esitus tolles filmis oli umbes sama hea, kui eile neid nalju ette kandes. Muidu pole mul tema vastu midagi. Kahtlemata väga andekas laulja aga näidelda ta väga just ei oska. Minu arvates.
                    Paneks selle ka ikka kahtluse alla
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Asi ei olnudki niivõrd naljades endis vaid selles, kuidas ta neid esitas. Ehk, kes on 'vasaku jala reedet' näinud, siis tema esitus tolles filmis oli umbes sama hea, kui eile neid nalju ette kandes. Muidu pole mul tema vastu midagi. Kahtlemata väga andekas laulja aga näidelda ta väga just ei oska. Minu arvates.
                      Leplandil olevat kohutav lavanärv. Ehk ta oskab teha täpselt seda, mida ta on miljon korda harjutanud ja harjunud tegema. Kui panna ta nö. võõras kohas vette, siis ta ei oskavatki olla. Seepärast ka selline, noh, "üritan jubedalt vaba olla", aga välja kukkus nagu ikka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Videot Oti naljadest?

                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          ott lepland on ikka räme naljanina! erakordselt tore lausa!
                          a mis nalju sa oleksid tahtnud kuulata siis? siililegi selge, et et on antud punktid ette nii leplandile, ja sealt siis laveerida mingi impro välja. okei, ei tulnud vahepeal just nagu kõige paremini välja, aga tehes oma esimest nö õhtujuhi rolli, sai ta igati hakkama, no doubt.
                          ja mis puudutab CS, teades jalmarit, kui ka eevat ja ta venda, siis tegelt on selle pundi taga räige töö ja tahtmine oma ehedat asja teha, magamata ööd ja tunnid ja ainult usk, et ükskord me saame hakkame, ja jep. saidki. mul oleks endal läinud süda pahaks, kui järjekordne getterjaanigretepaiatanja jne co oleks võidutsenud. pigem heameel näha, et meie muusika maastikul on toimumas mingisugune kardinaalne ümbersünd, kus alternatiivsus omab ära pop scene, ja tee mis tahad, eilne oli selle kinnitus.

                          Kommentaar


                            Tahate öelda, et see oli veel õudsem, kui Vabarna ja Õigemeele shõu?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              ja mis puudutab CS, teades jalmarit, kui ka eevat ja ta venda, siis tegelt on selle pundi taga räige töö ja tahtmine oma ehedat asja teha, magamata ööd ja tunnid ja ainult usk, et ükskord me saame hakkame, ja jep. saidki.
                              A liiga hästi vist siiski ei tea, jah?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                A liiga hästi vist siiski ei tea, jah?
                                ma ei räägi ta elukaaslasestbändikaaslasest, zaz. pole mõtet rebida sihituid lauseid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X