320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi on liialt Pulleritsu lugenud ning malli võtnud: http://ekspress.delfi.ee/news/arvamu...ad?id=70546319
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      pigem heameel näha, et meie muusika maastikul on toimumas mingisugune kardinaalne ümbersünd, kus alternatiivsus omab ära pop scene, ja tee mis tahad, eilne oli selle kinnitus.
      ma olen kuulnud nimetatud kollektiivi enamasti rahva oma kaitses aga mis alternatiiv. nad on ju kukerpillid. erinevus originaalist on selles, et nad jaksavad veel püsti seista esinemise ajal.

      Kommentaar


        Vaat asi selles,et kui Ott näeb ja saab aru,et etteantud tekst on sitt,tuleks seda öelda ja ruumist lahkuda! Seega kas Ott ei saanud aru,et tekst on vilets,või arvas,et oma oskustega muudab sita saiaks või mis kõige tõenäolisem,et raha ei haise... Aga huvitav oleks jah teada kelle sulest vahetekstid ilmusid!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Keegi on liialt Pulleritsu lugenud ning malli võtnud: http://ekspress.delfi.ee/news/arvamu...ad?id=70546319
          *facepalm*

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            *facepalm*
            ei, noh, tegelikult. miks meil tegelikult spordiuudiseid vaja on? teles siis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              ei, noh, tegelikult. miks meil tegelikult spordiuudiseid vaja on? teles siis.
              Et inimesi sportima või liikuma utsitada vms? Kuulad uudistest kuidas Kümmel sprindis edasi pääses ja lükkad ise ka õhtul suusad alla. Või üleüldiselt, jutt on siiski ainult kümnest minutist. Täiesti pohui ju. On ju olemas kultuuriuudised ning pm igal õhtul mingi kultuuriteemaline saade (op, mi, plekktrumm jne), et ma absoluutselt ei saa sellest "miks igal õhtul on 10 minutit spordiuudiseid" halast aru. Ma saan aru küll, et Karro ideaalses telekavas oleks kolmandik ajast kaetud pooletunniste saatedega suvakunstnikuga Miamis stiilis "käisin šoppamas ja sõitsin lennukiga" või pikad persoonilood kunstnikega, kellest on kuulnud võibolla tuhatkond inimest Eestis ning sport saaks lehe...khmm...eetriruumi ainult siis, kui keegi valemängudega vahele jääb.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Et inimesi sportima või liikuma utsitada vms? Kuulad uudistest kuidas Kümmel sprindis edasi pääses ja lükkad ise ka õhtul suusad alla. Või üleüldiselt, jutt on siiski ainult kümnest minutist. Täiesti pohui ju. On ju olemas kultuuriuudised ning pm igal õhtul mingi kultuuriteemaline saade (op, mi, plekktrumm jne), et ma absoluutselt ei saa sellest "miks igal õhtul on 10 minutit spordiuudiseid" halast aru. Ma saan aru küll, et Karro ideaalses telekavas oleks kolmandik ajast kaetud pooletunniste saatedega suvakunstnikuga Miamis stiilis "käisin šoppamas ja sõitsin lennukiga" või pikad persoonilood kunstnikega, kellest on kuulnud võibolla tuhatkond inimest Eestis ning sport saaks lehe...khmm...eetriruumi ainult siis, kui keegi valemängudega vahele jääb.
                Vähemalt on Kadri ilus. Eesti spordisaate tegelased pole.

                Aga ilma naljata, et minu arvates on ka telespordiuudised totaalselt mõttetud. Kogu info saad pmst netist kätte ja mingi Eesti kelguhoki 6. vooru tulemused ei koti küll kedagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vähemalt on Kadri ilus. Eesti spordisaate tegelased pole.
                  Eestis on ju püsse naissportlasi küllaga?

                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Aga ilma naljata, et minu arvates on ka telespordiuudised totaalselt mõttetud. Kogu info saad pmst netist kätte ja mingi Eesti kelguhoki 6. vooru tulemused ei koti küll kedagi.
                  Selliselt võid ju kogu uudiste kontseptsiooni kahtluse alla seada? Milleks seda ilmateadet vaja on? Netist saad info kätte ja enivei on info alati vale ja nagunii näed homme ära, et mis ilm on. Ja milleks need kultuuriuudised? Netis ju kõik sama info olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Eestis on ju püsse naissportlasi küllaga?


                    Selliselt võid ju kogu uudiste kontseptsiooni kahtluse alla seada? Milleks seda ilmateadet vaja on? Netist saad info kätte ja enivei on info alati vale ja nagunii näed homme ära, et mis ilm on. Ja milleks need kultuuriuudised? Netis ju kõik sama info olemas.
                    Jup. ERR kinni, rsk.

                    Kommentaar


                      Milleks internet, kui kunstinäitusel saad kultuuri kätte, spordi saad spordivõistluselt ja ilma saad hommikul aknast vaadates teada?

                      Kommentaar


                        Üldiselt mind häiris Karro puhul pigem kontekst. Minu kui keskmise Eesti mehe jaoks, keda huvitab sport-film-muusika, on kolmandik Ekspressi (ehk Areen) täis mingit suvasitta, millest ma aru ei saa. Ja siis inimene, kes vastutab selle eest ütleb, et telekas võiks ka rohkem olla suvasitta, millest ma aru ei saa. Ma saan aru, et Ekspressi jaoks ma eriline sihtgrupp pole, aga ERR võiks siiski ka minusugusele lihtinimesele mõelda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Üldiselt mind häiris Karro puhul pigem kontekst. Minu kui keskmise Eesti mehe jaoks, keda huvitab sport-film-muusika, on kolmandik Ekspressi (ehk Areen) täis mingit suvasitta, millest ma aru ei saa. Ja siis inimene, kes vastutab selle eest ütleb, et telekas võiks ka rohkem olla suvasitta, millest ma aru ei saa. Ma saan aru, et Ekspressi jaoks ma eriline sihtgrupp pole, aga ERR võiks siiski ka minusugusele lihtinimesele mõelda.
                          Viimane areen oli päris hea tegelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Üldiselt mind häiris Karro puhul pigem kontekst. Minu kui keskmise Eesti mehe jaoks, keda huvitab sport-film-muusika, on kolmandik Ekspressi (ehk Areen) täis mingit suvasitta, millest ma aru ei saa. Ja siis inimene, kes vastutab selle eest ütleb, et telekas võiks ka rohkem olla suvasitta, millest ma aru ei saa. Ma saan aru, et Ekspressi jaoks ma eriline sihtgrupp pole, aga ERR võiks siiski ka minusugusele lihtinimesele mõelda.
                            loe pool lehekülge Sirpi

                            aga teemasse, tundub et antud naiskodanik ei vaata peale AK ETVst mitte munagi, muidu ta näeks tõesti peale anu sääritsa ainult kultuuri.
                            mulle isiklikult erri spordiuudised väga meeldivad.
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Üldiselt mind häiris Karro puhul pigem kontekst. Minu kui keskmise Eesti mehe jaoks, keda huvitab sport-film-muusika, on kolmandik Ekspressi (ehk Areen) täis mingit suvasitta, millest ma aru ei saa. Ja siis inimene, kes vastutab selle eest ütleb, et telekas võiks ka rohkem olla suvasitta, millest ma aru ei saa. Ma saan aru, et Ekspressi jaoks ma eriline sihtgrupp pole, aga ERR võiks siiski ka minusugusele lihtinimesele mõelda.
                              Aamen sellele. Areenist ei saa ma ka juba ammu aru.

                              Ja üldiselt. Lõppkokkuvõttes ei ole ju sisuliselt mingit vahet, kas ma kuulan Rehemaa või Kärbi põhjendust sellest, kuidas protokollis on koht 60+, aga tegelt oli tunne super või mingi kunstihipsteri näitust tutvustavat intervjuud, mille iga teine sõna on paradigma või narratiiv. Hoomamatud on tavainimese jaoks mõlemad. Kuna on nii sporti kui ka kultuuri, siis Karrol palun mitte ulguda.

                              Kommentaar


                                who the fuck is kadri karro? who would like to fuck kadri karro? who fucks kadri karro? fuck kadri karro!
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X