320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas shefield
    Said kinga v?
    Looda sa.

    Kommentaar


      Nüüd suudab ainult Varro oma pühade sulgurlihastega meid kaitsta! Kas midagi ei ole enam püha?
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Kui töö ei aja jooma, siis on tegemist hobiga.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Eurolaulik Daniel Levi arvas Ringvaates, et ta on Eesti Lauluga saanud 10 korda kuulsamaks. Enne oli ta 0,1 protsenti kuulus, nüüd juba 0,10 protsenti kuulus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Eurolaulik Daniel Levi arvas Ringvaates, et ta on Eesti Lauluga saanud 10 korda kuulsamaks. Enne oli ta 0,1 protsenti kuulus, nüüd juba 0,10 protsenti kuulus.
            Eiei. See oli ikka pigem nii, et Grete Lõbu küsis, et noh, kas olete nüüd kümme korda kuulsamad kui enne? Mille peale Daniel Levi ütles, et no kui varem oli vb 0,1% kuulus, siis nüüd on vb 0,10% kuulus. Tagasihoidlik poiss lihtsalt.

            Aga minu tähelepanek tänasest. Igor Mang käib oma koeraga isegi kaubanduskeskuses. Ilma suukorvita ja puha. Vähemalt oli rihm olemas. Ma olen Kadrioru pargis näinud küll, kuidas ta koer on ära flippinud kohati.

            Kommentaar


              Huvitav, kas see vend liigub ikka keset talve endiselt poolalasti ringi, kes 10-15 aastat tagasi ka talvel ülilühikeste pükste ja nabapluusiga käis, nt Kristiine keskuses? Oli sihuke pikka kasvu kõhn sell, kellest Ekspress kunagi ka loo tegi, sest asutas mingi bluegrassi teemalise netiraadio vms?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Huvitav, kas see vend liigub ikka keset talve endiselt poolalasti ringi, kes 10-15 aastat tagasi ka talvel ülilühikeste pükste ja nabapluusiga käis, nt Kristiine keskuses? Oli sihuke pikka kasvu kõhn sell, kellest Ekspress kunagi ka loo tegi, sest asutas mingi bluegrassi teemalise netiraadio vms?
                Mina alles lugesin kuskilt sellest lühkarite ja särgiga talvel ringi liikuva selli kohta ja isegi pilt oli.
                Vaevalt see 10-15 aastat vana lugu oli, samas mine sa tea
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Mina alles lugesin kuskilt sellest lühkarite ja särgiga talvel ringi liikuva selli kohta ja isegi pilt oli.
                  Vaevalt see 10-15 aastat vana lugu oli, samas mine sa tea
                  Nõia-Ints?

                  Kommentaar


                    Reformierakond = 22€/hääl
                    Keskerakond = 4€/hääl

                    Impressive Edgar, impressive.

                    Kommentaar


                      Edgar teeb suurema osa kampaaniast Tallinna maksumaksjate raha eest sirge molliga mustalt. Väga impressive tõesti.

                      Kommentaar


                        Aa, et sa oled ainuke kes nii arvab?

                        Kommentaar


                          Kutser, sina või?

                          Kommentaar


                            Võin siin küll eksida, aga kas mitte Keski valijaskond pole niikuinii kõige lojaalsem ja kampaania kui selline nende arvamust eriti ei muuda, samas kui Reformarid peavad kõigi teiste erakondadega rinda pistma, sest seal on voolavus märksa suurem.
                            Ja no teine asi on muidugi ka see, et suuremas osas Savisaare kampaaniast möllab ta supermanist linnapeana ja käib kõikvõimalikke asutusi avamas, korraldab linnarahvale kontserte ja tralle ning jagab igasugu tasuta nänni.
                            Ja no mitte ainult Tallinnas muidugi.

                            Kommentaar


                              Kõik teemad on reformi ja keskerakonna paska täis. Hakka või arvama et enamus foorumi poistest on poliitikute palgal siin ajupesu tegemas. Peaks telegrammi vihje saatma.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Kõik teemad on reformi, EKRE ja keskerakonna paska täis.
                                Kiire fix

                                Kommentaar

                                Working...
                                X