320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui rongis maksta nvl kaardiga, siis võetakse raha su arvelt alles teisipäev või kolmapäev. Ja raha ei lähe vahepeal bronni ega midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Sky plussis oli mingi Iisi kindlustuse sponsitud kuulajamäng ja küsiti üht Kesk-Ameerika riiki, Panama naaberiik, pealinn San Jose ja see riik ei ole Nicaragua. Liinile pääsenud helistajad pakkusid Brasiiliat, Venetsueelat, Portugali ja Panamat, enne kui anti vihje banaanide kohta ja tuli päästev Kostariika. Mis tähelepaneku ma sellest tegin? Kuulajamängud on liiga rasked keskmise eestlased jaoks.
      Hmm. San Josed oleks kohe peast teadnud, sest kunagi sai kõigi maailma riikide pealinnad korralikult pähe taotud. Aga mis pagana banaanide vihje ja kuidas see aitas? Banaanivabariik.

      Kommentaar


        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Kui rongis maksta nvl kaardiga, siis võetakse raha su arvelt alles teisipäev või kolmapäev. Ja raha ei lähe vahepeal bronni ega midagi.
        Mul juhtub mõnedes baarides sama asi, esmaspäeval veel hea vaadata, et nii vähe raha läks aga kolmapäevaks võib arve juba miinuses olla.
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          Algselt postitas shefield
          Milliseid emotsioone tekitavad teile 2 järgnevat video klippi ja 2 tegelast. Minul igastahes õõvastust.

          TV3 uudistetoimetus võtab igal õhtul operatiivselt ja asjatundlikult kokku olulisemad päevasündmused nii Eestist kui ka mujalt maailmast ning nüüdsest jõuavad uudised koos täiendavate lisakommentaaride ja erinevaid vaatenurki avava analüüsiga eetrisse tunnises saates. „TV3 uudiste“ ankrud on Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Sander Terras ja Liisa Aadussoo. Reporteriks on Kadri Pikhof, Karl-Johannes Kõiv, Sven Soiver, Virgo Pärn, Marie Metsur, Allan Muuk jt. Seitsmesed uudised


          http://kultuur.err.ee/v/op!/0f375c53...8-ade85530b481 algusest 8.20 ni.
          Ah, las tüdrukud mässavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Aga mis pagana banaanide vihje ja kuidas see aitas? Banaanivabariik.
            Oled tähele pannud, kust toodakse valdav enamus Eestis müüdavaid banaane?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Oled tähele pannud, kust toodakse valdav enamus Eestis müüdavaid banaane?
              Ei ole. Aga kas see on tõesti selline vihje, mille järgi enamus inimesi õige vastuseni jõuaks või oli see pigem juhus? Päritolumaad pole banaane ostes küll vist mitte kunagi vaadanud.

              Kommentaar


                Mina olen täheldanud justkui Ecuadori banaane...

                Kommentaar


                  GMO banaanid tulevad Poolast ja Hollandist!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    GMO banaanid tulevad Poolast ja Hollandist!
                    Ära aja, tegelikult tulevad Antarktikast, aga meile on koguaeg valetatud.

                    Kommentaar


                      Krt, te Cosmot üldse ei loe või? Banaani ja ananassi sööma!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Krt, te Cosmot üldse ei loe või? Banaani ja ananassi sööma!
                        10 parimat nippi kuidas alla neelata?

                        Kommentaar


                          Õu-õu, las see jääda ikka sinu koduseinte vahele, eks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Olen arvuti töövahendina loengus, excelile keskendunud tund. praegu räägitakse valemitest, arutatakse valemit "count". imeline.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Tallinna TV. Tervisesaade, Viktor Vassiljev saatejuht. Esimene helistaja saates : "Tere, mul hommikul pea valutas, võtsin tableti aga see oli kogemata purgeen."
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Tallinna TV. Tervisesaade, Viktor Vassiljev saatejuht. Esimene helistaja saates : "Tere, mul hommikul pea valutas, võtsin tableti aga see oli kogemata purgeen."
                                Pohmelliga oleks see päris tore üllatus.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X