320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Tanel on üllatusi täis indiviid. Alles oli ta solvunud ning kuri mu peale, sest ma ei ole parim peomees, vaid hoopis eelistan joomisele magamist. Nüüd tuli ja tõi mulle Sanpellegrino limonaadi lauale. Lihtsalt niisama. Kas tegemist on vihjega, et ma peaksin käima temaga linnas koos pidutsemas? Mida foorumlased arvavad?
    Et sa peaksid foorumist ära minema.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Et sa peaksid foorumist ära minema.
      Ma ei saa alluda noorharitlase korraldustele lihtsalt niisama.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Kui lähete delfi.ee leheküljele siis kohe esileheküljel on "Õige aeg on Eestis XX:XX:XX" ning see aeg on vale...

        STILL BELIEVING MAINSTREAM MEDIA? STILL BELIEVING THE LIES? RISE AGAINST MAINSTREAM MEDIA!

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Kui lähete delfi.ee leheküljele siis kohe esileheküljel on "Õige aeg on Eestis XX:XX:XX" ning see aeg on vale...

          STILL BELIEVING MAINSTREAM MEDIA? STILL BELIEVING THE LIES? RISE AGAINST MAINSTREAM MEDIA!
          Juba hommikul hakkasid jooma?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Juba hommikul hakkasid jooma?
            Pole veel magama läinudki, agajah. Mu fail troll on fail.
            Kuid siiski - see aeg on vale

            edit: saatsin neile 5 minutit tagasi kirja ning see võeti juba maha?

            Kommentaar


              krt ma olen alati imestanud et kes küll on need inimesed kes delfit päriselt ka loevad
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar




                Tundub huvitav mäng.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Pole Savisaart, pole glamuurseid avamisi Tallinnas.

                  Kommentaar


                    FB-s tihti mingeid filosoofilisi tarkuseteri või tsitaate postitavad sõbrad-tuttavad pole ise just kõige teravamad pliiatsid pinalis.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Piret Järvis käis kunagi isal trükikojas abiks, et taskuraha teenida ja nad tegid päris palju asju Jalgpalli Liidule kust said koguaeg tasuta pileteid ning käisid vaatamas. Ja Raio Piiroja oli üks tema suur lemmik. Kuid täna mängu vaatama ei lähe ja võtab menust osa läbi koduakna.

                      Ma ei teagi mis ma sellega saavutada tahan. Lihtsalt mingi trots, et kui ta tegelikult sul ka üks lemmikutest ja sa olid hull jalkavaataja siis oleks lahkumismängule minek iseenesestmõistetav. Ei ole vaja mingit ülitüüpilist "ta oli mu lemmik" ila ajada. Lihtsalt "meeldis mulle väga" ja asi ants

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Pole Savisaart, pole glamuurseid avamisi Tallinnas.
                        midagi siiski, aga show'd vist oli vähe.


                        Täna alustas puhkpilliorkestri saatel oma teenistust kauaoodatud uue põlvkonna tramm. Linnarahva sõnul meenutab see rohkem Elroni «porgandeid», mitte tramme, mille kolina saatel on aastaid sõidetud.

                        Kommentaar


                          toredaid organisatsioone leiab meil siin eestis:
                          аллиннский оюз ветеранов фганистана. военных конфликтов и военной службы оевое ратство. равление ссоциации ветеранов боевых действий стонии от всей души поздравляет ас с самым прекрасным весенним праздником


                          ja mõni tuttav nägugi pildile jäänud:
                          . 2013 пользователем. I-й еждународный слёт в стонии. -- стонии состоялся i-й еждународный слёт ветеранов боевых действий. военной службы и членов их семей ир без границ. траница 4 из 9 1 2 3 4 5 6 7 т нового т старого 24 изображений на странице 10 изображений
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Kus on lint kus on käärid? Kus on pensionäride hordid ja tasuta pirukad? Kus on rohelised telgid? Kus on tramm nimega Moonika ristiema Moonika?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Kus on lint kus on käärid? Kus on pensionäride hordid ja tasuta pirukad? Kus on rohelised telgid? Kus on tramm nimega Moonika ristiema Moonika?
                              Moonikat asendab puhkpilliorkester, aga muidu ikka vajalik kraam olemas: http://tallinncity.postimees.ee/3141...ahvast/3923585

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                ja mõni tuttav nägugi pildile jäänud:
                                http://www.relvavendlus.ee/gallery/i...i/desc/24/4/1/
                                Surumisvõistluse ohutusülem Mask?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X