320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Idee on üllas, aga siis peaks see kott igal ajal ja igal pool kaasas olema.
    Kui väga auto inimene oled, siis piisab kui autosse see kott jätta. Küll poe ees parkides meeles on kott kaasa võtta. Iseasi, kas eelmisel korral oli meeles peale poeskäiku kott uuesti autosse kaasa vedada.

    Kommentaar


      Google Mapsis saab Pacmani mängida.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Google Mapsis saab Pacmani mängida.
        Ikka veel... Ma arvasin, et see ainult 1. aprilli nali oli.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Pärnus suvel toimuv Weekend Fest. Mitte ühegi esineja ametlikul kodukal pole märget, et tullakse Eestisse esinema. Lisaks on täpselt samal nädalavahetusel Soomes Weekend Fest, kus esinevad peaaegu kõik samad artsistid. Kas Pärnu rannas näidatakse videoekraanilt Soome üritust ja kõik?

          Kommentaar


            Rudy, Sa vist ei ole tähelepannud või korralikult viitsinud uurida...Tiesto ja Guetta (Festivali peaesinejad) kodukatel täitsa märgitud kuupäev ja Parnu Beach

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Olen Rimis seda tähele pannud kui sinna kogemata sattunud olen. Mujal on planeeritult oma kott kaasas.
              Kas prügi jaoks ostad eraldi kilekotte vms? Aus küsimus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Kas prügi jaoks ostad eraldi kilekotte vms? Aus küsimus.
                Nii ja naa. Kuna ülearuseid kilekotte väga ei vedele, siis olen sunnitud. Samas on nad nii looduslikust seisukohast kui ka rahakoti mõttes igal juhul mõistlikumad kui paksust plastist prindiga kotid. Kompost-prügi läbipaistvad kotid tulevad aga puu- ja juurviljaga kaasa.
                Ning jah, ma panen erinevad viljad ühte kotti ning pärast kaalumist mitu kleepsu sama koti peale.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Pärnus suvel toimuv Weekend Fest. Mitte ühegi esineja ametlikul kodukal pole märget, et tullakse Eestisse esinema. Lisaks on täpselt samal nädalavahetusel Soomes Weekend Fest, kus esinevad peaaegu kõik samad artsistid. Kas Pärnu rannas näidatakse videoekraanilt Soome üritust ja kõik?
                  Tean asjast rohkem ja põhimõtteliselt on selline roteeruv süsteem, et ühel õhtul on DJd Soomes ja siis järgmisel Eestis ja vastupidi, idee ongi, et kui juba vennad siia maailmanurka kohale toodud, siis saab ka 2 ühes teha ja põhjamaade publikule siis Soomes, ja baltimaade omale Pärnus.
                  Ainuke kes Weekendi omadest ei tule on Armin van Buuren ja seda seepärast et ta juba tuleb mais, samas on vist siin Tiesto lisaks.
                  Kokku tuleb randa 3 lava (põiki veepiiriga), ürituse korraldajad on samad, kes tegelikult Soomes seda festivali juba mitmendat aastat teevad, niiet kõik aus.

                  Kommentaar


                    Mupol on nüüd hallid bussid ka.

                    Kommentaar


                      Sihikindlus viibki võidule!

                      Maal on arvuti iga nädalaga ainult aeglasemaks läinud ja taluvuse piir hakkas kätte jõudma. Viimase võimalusena, enne uue järgi minekut mõtlesin, et proovib formatiga. Kiirelt mingi posu pilte teisele kettale ja võib alustada. Kuna antud tegevusega igapäevaselt ei tegele arvestasin mõningate vahejuhtumitega juba eos. Stardi ajaks sai kell 18.00.

                      Alguses sujus kõik hästi kuni uue Windowsi peale laskmist viskas errorit, et mingi fail puudu. Kuna originaal plaat oli juba mitmeid aastaid riiulis seisnud võis vabalt plaat vigane ka olla. Sai siis proovitud pulga pealt Windows 8-t, kui CD- pealt nii 98t kui Vistat aga ei tahtnud ükski korralikult bootima hakkata. Tea kas asi minus või minus. Googeldasin, mis ma googeldasin aga bootima teda ei saanud, kell hakkas ka juba õhtale liikuma, kui proovisin veel lootusetuna üht google mitmetest õpetustest. Ja voilaa, peale väikest failide kustutamist hakkas uus Windows end peale installima. Windows peal, tuju hea.

                      Kuna kell oli juba vaikselt südaöö kandis mõtlesin, et jään siis koju ja lasen programmid ja muu kraami ka peale. A vot ei netti ei lähe. Ja kohe nii, et ei leia võrgukaarti ka üles. Lahendus lihtne, vaja uued draiverid peale lasta. Aga kuidas. Nagu kord ja kohus oli just läpal laadija ka puudu. Egas midagi, nutiajastu nagu on võtsin tahvli kõrvale ja üritasin sellega. Aga vot ei tunne läbi USB ära. Telefoniga sama, ainult pildid laseb üle tuua. Peale paaritunnist pusimist olin juba alla andmas, kui taipasin tõmmatud failid .exe`st muuta .jpg´ks. Ja asi töötas. Küll ei tuvastanud koheselt õigeid faile ära aga peale x aja pusimist tuvastas. Sain draiverid peale lastud ja imede ime, tuligi kõikvõimas internet. Ja kell on kõigest 04:32. Ehk üle 10h on kogu see nali mul aega võtnud. Eks igaüks ise teab, kas naerab või nutab minu üle, aga minul on hea meel, et ma ei andnud alla ning saan seda jutukest selles samas arvutis kirjutada, mis paar tundi tagasi oli mul ainult siniseks BIOS-ks võimalik.

                      Kommentaar


                        Omades vägagi delikaatset siseinfot, ei ole mul rohkem volitusi kui vaid kutsuda Taneli häid kolleege ja austajaid/toetajaid (neid on olemas?) soovimaks Tanelile head paranemist. Tanel on elus, aga mitte täiesti terve. Mis Taneliga juhtus, ei tea täpselt ta isegi.

                        Taneli soovitus - kui peaksite kunagi Keskhaigla EMOsse minema, palun minge sinna hädaga, mis nõuab röntgenpildi tegemist - on suur šanss, et teid võtab röntgeniruumis vastu väga hot näkk, kes palub teil püksid jalast võtta.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Sihikindlus viibki võidule!

                          ...
                          retsept

                          Kommentaar


                            Tots pidi eelmise mileeniumi sõna olema.

                            Kommentaar


                              ...ja litse kutsutakse kürvaküttideks?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Kalapoeg Nemo on tv3-st. Reklaamipaus algab lausega "Valmistatud värskest ookeanikalast - Vici krabipulgad".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X