320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks varas valitsuses vähem.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Istusin täna Dublineris ja kõrvallauas oli mingi suvise kleidiga väga ilus naisterahvas. Mingi hetk hakkas ta ära minema ja siis ma vaatasin talle otsa ja tema vaatas ka. Mul oli umbes, et "varoufakis!?". Ja siis ta ütleb, et ta käis minuga samas koolis. Mina: "Eeee..." Tema ütleb eesnime. Mina ikka: "eee...." Ja siis korraga lööb selgeks, et kunagi üheksandas klassis meeldisin ma mingile klassiõele, kellest mina jubedalt eemale hoidsin, kuna ta oli natuke trullakas (täiskasvanu mõttes mitte, aga üheksanda klassi mõttes) ja see ei läinud mitte.
      Siiamaani olen täiesti vatafakis-seisundis, kuna natuke trullakast noorest tüdrukust on tänaseks kasvanud nii ilus naine, et suu kukkus lahti.

      Kommentaar


        Mõnuagent mai ääässs.
        Algselt postitas Plechazunga
        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

        Hmm, that didn't really work.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Istusin täna Dublineris ja kõrvallauas oli mingi suvise kleidiga väga ilus naisterahvas. Mingi hetk hakkas ta ära minema ja siis ma vaatasin talle otsa ja tema vaatas ka. Mul oli umbes, et "varoufakis!?". Ja siis ta ütleb, et ta käis minuga samas koolis. Mina: "Eeee..." Tema ütleb eesnime. Mina ikka: "eee...." Ja siis korraga lööb selgeks, et kunagi üheksandas klassis meeldisin ma mingile klassiõele, kellest mina jubedalt eemale hoidsin, kuna ta oli natuke trullakas (täiskasvanu mõttes mitte, aga üheksanda klassi mõttes) ja see ei läinud mitte.
          Siiamaani olen täiesti vatafakis-seisundis, kuna natuke trullakast noorest tüdrukust on tänaseks kasvanud nii ilus naine, et suu kukkus lahti.
          Oli sellel lool jaalo stiilis lõpp või jäidki sinna oma kreekapäraseid imestusi loopima?

          Kommentaar


            Kuna nüüd on mõnu trullakas, siis ei tahtnud klassiõde teda enam
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Pead jaalolt tunde võtma (või päevi), et selliseid olukordi enam ei juhtuks. Jaalo oleks kohe ja kiirelt tussusse ära teinud, pole kahtlustki.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Vaatasin naiste jalgpalli MM-i ja ei pannud tähele massiivset sukeldumist, maas rullumist ja suremise näitlemist. Keegi ei vaielnud ja ei jooksnud kohtuniku ümber. Sellest tekis mõte, et äkki ei oleks enam kohane mängudel karjuda: "Naised platsilt koju". Naised ei teinud selliseid asju, vaid proovisid iga hinna eest püsti seista ja edasi mängida.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Vaatasin naiste jalgpalli MM-i ja ei pannud tähele massiivset sukeldumist, maas rullumist ja suremise näitlemist. Keegi ei vaielnud ja ei jooksnud kohtuniku ümber. Sellest tekis mõte, et äkki ei oleks enam kohane mängudel karjuda: "Naised platsilt koju". Naised ei teinud selliseid asju, vaid proovisid iga hinna eest püsti seista ja edasi mängida.
                  Khmm-khmm...
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    kuidas soiku on vajunud teema - võimalus kohtunikel kaameratest olukordi järgi vaadata, nii nagu see paljudel teistel spordialadel on (jäähoki, tennis jne).
                    ma arvan see teeks õhu ses osas palju puhtamaks.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Vaatasin naiste jalgpalli MM-i ja ei pannud tähele massiivset sukeldumist, maas rullumist ja suremise näitlemist. Keegi ei vaielnud ja ei jooksnud kohtuniku ümber. Sellest tekis mõte, et äkki ei oleks enam kohane mängudel karjuda: "Naised platsilt koju". Naised ei teinud selliseid asju, vaid proovisid iga hinna eest püsti seista ja edasi mängida.
                      Minu valikuliste vaatamiste tulemus on suhteliselt sama. Tase on tõusnud, feiki vähe. Kohtunikud on ainult sama sitad nagu PLis.

                      Kommentaar


                        Veel vingeid nimesid NBA suveliigast:

                        Khem
                        Deshawn
                        Rondae
                        Akil
                        JayVaughn
                        Juvonte
                        LaQuinton
                        Ralston
                        Darrun
                        Sundiata
                        Camneon
                        DaVonte
                        Haakim
                        JaMychael
                        Okaro
                        Semaj
                        Tekele
                        Nnanna
                        TaShawn
                        Jabril
                        Jahaii
                        Dondray
                        Lenzelle

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Dan Smith töötab siiani geniaalse lõpuna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              kuidas soiku on vajunud teema - võimalus kohtunikel kaameratest olukordi järgi vaadata, nii nagu see paljudel teistel spordialadel on (jäähoki, tennis jne).
                              ma arvan see teeks õhu ses osas palju puhtamaks.
                              Oot sulle päriselt ka meeldib jalgpall või? sellest postitusest küll seda kahjuks välja ei loe!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Üks õlu kustutab paremini janu kui poolteist liitrit Värskat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X